Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. května 2018 08:35

Směju se ...

Zase letím ...

Online barbucha blogger
Avatar
30553 příspěvků moje polička 04. května 2018 09:21

Dalia 

Ta je teda akční!

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 04. května 2018 09:31

Dalia Je krásná :-). Jinak klasický bišon. Lidi si myslí, že si kupují gaučáka a oni milují pohyb. Ten, co máme v rodině, ve třinácti letech denně 12 km, vyskočí na metrovou zídku, schody bere po dvou...Prý se s nimi dá dělat i agility, ale to u nás jaksi nevyšlo, protože se s ním nejedná jako se psem, ale člověkem .

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. května 2018 09:36

barbucha 999 Akční je. Jezdím s ní i na kole. Ona je přizpůsobivá. Když chci lenošit, nemá s tím problém. Když chci jít na dlouhou procházku, je nadšená. 

Online Janulik03
Avatar
16645 příspěvků moje polička 04. května 2018 10:30

Dalia ty mi dávaš s tým bišonikom. My sme slubili malému, že ked teraz ide do školy, tak ak mu to pojde, dostane malého psíka. Musí to byt niečo, čo zvládne koexistovat s Elzičkou, nie príliš malé, aby ho nezašliapla, nie moc velké, jedno stačí, nie moc chlpaté, aby sa musel často česať,.....Je to ťažké. Mne by sa páčil bišon a po tvojich fotkách, čím ďalej, tým viac a ešte možno jazvečík, ale tam zas neviem. 

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 04. května 2018 10:32

whiskas Jak jste se ptala na ty podpůrné prostředky, tak u psů se to pokud vím moc nevyužívá. Kastrace to většinou vyřeší, u starých psů, které to hlavně postihuje, už to není takové "téma". Ale děkuju, že jste to zmínila, podívám se, jestli v alternativní medicíě na to nejsou nějaké podpůrné prostředky. I třeba na zmírnění toho hormonálního bordelu, který ta "chemická" kastrace docela určitě způsobí.

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 04. května 2018 10:37

Janulik03 Mně přijde bišonek super, jak píše Dalia a 999, umí se zapnout i vypnout, značka ideál. I když proti Elzičce to bude samozřejmě prcek. A jezevčíci jsou moje láska, akorát ty jejich porblémy se zádama jsou nic moc, většina z těch, co se dožial vyššího věku, nějaký měla.

Dalia Myslím, že vy už pro sebe ideálního psa máte .

Online Janulik03
Avatar
16645 příspěvků moje polička 04. května 2018 10:42

Zina práve že sme mali jazvečíčku dlhosrstú. Ideálny pes. Krásna, skladná, vošla aj do košíka na bicykli, ked už nevládala. Ale odišla presne kvoli problémom s chrbticou, nepostavila sa na zadné nohy a neovládala už telesné funkcie. Strašne ju to trápilo, tak sme jej umožnili odchod  Takže neviem, či by som znovu chcela jazvečíka, myslím, že by to bolo pre mňa ťažké.

Aj ked RR je vlastne len prerastený jazvečík.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 04. května 2018 10:49

Janulik03 já bych zvážila, jestli nevzít k Elzičce nějakýho většího psa, ono přece jenom ten malej je od toho velkýho fakt dost otloukanej a ušlapanej, když je ten rozdíl velkej. Nejpraktičtější je mít ty psy víceméně stejný se stejnáma nárokama, mi přijde, ale to už byste asi s Elzičkou měli moc velkej cirkus :-)

Online Janulik03
Avatar
16645 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:10

Potrefenáhusa no lenže decká chcu malému dopriať malého psa ,aby ho mohli mat u seba v byte. Ale primárne bude u nás, lebo predsa len pobyt vonku, Elzičkina spoločnosť a otcova stála prítomnosť doma je veľká výhoda.

To viem podľa toho, že su pracovne a časovo dosť vyťažení a malý je často u nás. Dokonca aj tie rybičky, čo mu kupili, skončili po pol roku u nás. Najprv teda v akváriu, ktoré priniesli, ale minulý týžden sme ich šupli do jazierka. 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:18

Zina Možná mě napadla fakt blost, ale když to funguje u lidí a my se naopak cpeme Alavisem , tak třeba by se něco našlo, alespoň takový jemný detox. 

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:29

whiskas Ne, to není blbost, naopak dobrý nápad. Můžeme to minimálně něčím podpořit, už jsem trochu koukala a vypadá to, že se i pro psy něco najde.

Janulik03 My jsme taky měli dlouhosrstého a s těmi zády měl problémy, kolem 7. roku takové, že to vypadalo, že už chodit nebude, pak jsme ho nějak vykřesali. Přitom oni jsou jinak dlouhověká rasa, akorát že tohle je většinou dožene dřív. A sousedovic jezevčík s tím taky válčil a už ho nemají :-(.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:41

Janulik03 A čo Boston? Neďaleko máte chovnú stanicu tak sa tam môžte s Elzou ísť pozrieť. Bostoni majú veľkých psov radi a rozhodne nie sú utlačovaný. Ešte Ich treba krotiť aby neskakali veľkému psovi na chrbát! :D keď chcete leňošiť leňošia s vami a keď je akcia tak sú akčný tiež. Krátke chlpy, takmer neplznú, ak sú s deťmi od mala dobre si rozumejú a ak máte slnečnú záhradu tak keď je teplo a slnko ani o nich neviete! Ako ja teraz

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:44

Hádejte, kdo dneska slaví dva roky.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:48

Zina ŇuŇu, všetko najlepšie ! Ako to zbehlo že? 

Online Zina
Avatar
5846 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:52

Nejaktuálnější foto vyloženě reprezentativní :-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:52

Zina 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33644 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:52

Zina to je super foto!!!

Online Janulik03
Avatar
16645 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:54

paktofonika moja zlatá, ja tých tvojich bostonov milujem.  To je tak krásne, ale myslím, že decká im nie su až tak naklonení. Tak musia hlavne oni vybrat, ja mám v tomto len poradný hlas (taký tichučký). Jedinú podmienku som dala, žiadny mikropes. Tak posielam dcere fotky a uvbidíme, na čom sa zhodneme. Len aby k nám niečo po tom prieskume neprišlo samé, tak ako tie dve mrchy. 

Online Janulik03
Avatar
16645 příspěvků moje polička 04. května 2018 11:55

Zina jééééj, hapy brrrzdej!