Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 15:41

Janulik03 Tak to je fakt hrozný. Já se přiznám, že bych nikomu psa na výcvik, u kterýho bych sama nebyla, asi nesvěřila. Právě proto, že občas jsou psi na zabití, bych se bála, že mu ujedou nervy třeba. Fakt nevím, kdo by to musel být, abych mu tam jednoho ze svých pitomců nechala... :-)

Offline Samantha
Avatar
1707 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 16:18

Janulik03 

A ten pán od vás odešel po svých ? ...od nás by bez zranění nevyvázl.

Ale ty jsi musela být asi dost v šoku, vlastně taky bych byla , prvních pět vteřin.

Dej sem jméno, tady schytá dodatečně , niť na něm nezůstane suchá.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 16:28

ráno před krmením želev

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 16:44

Samantha tak on sa u nas stavil, lebo chcel vidiet RR a bol to sestrin znamy. Svagor totiz mal nazor ze nevieme so psom pracovat ked este tahala na voditku a neposluchala na slovo. Proste polrocny psi blazon. A tak sa tam zjavili s nim akoby zachrancovia 

no nebolo mi vsetko jedno a veeelmi tazko som sa ovladala. Kecy co a ako by robili oni, co by nedovolili.,,,,

po dvoch rokoch si kupili sj oni RR ale psa a tisickrat ma to lakalo vratit im tie poznamky o vychove. Ale nechala som to tak. Iba raz som sa pohadala so svagrom, ked k nam prisli a Elzicka ich vitala a jeho buchla chvostom do nohy. No tesila sa a ometanie chvostom je jediny jej prejav. Zacula som len ako zaskucala a jeho mrmlot o tom ze jej ten chvost utne. On ju udrel. Mojho psa ! Netusila vobec za co. Strasne som sa nahnevala a povedala nech vychovu laskavo prenecha na nas. Velmi sa urazil. 

Offline Samantha
Avatar
1707 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 16:52

Janulik03 

No jo, příbuzný si člověk nevybírá. Ale líbit si to určitě nemusíš nechat, takže si udělala správně.

Já se svojím temperamentem bych volila delší a jadrnější věty a takového švagra bych už přes prás nepustila.

Mlátit mi psa, no toto.  Jo děti, to je jiná, tam škoda rány, která padne vedle

Šmajrá, jsem se rozčilila za tebe... pudu si nalejt panáka.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 17:05

Janulik03 blb!

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 17:10

Samantha pockaj na mna, otvaram cervene. Nazdravie. 

nolita no jo, stane sa. Musim, ac nerada, suhlasit, ale nie vzdy je taky a hlavne, ja s nim nezijem. 

Offline Janulik03
Avatar
16654 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 17:19

Samantha mlatit deti, no moje decka doteraz spominaju, ako este v staruckej kupelni, kde vana nemala obmurovane steny, ale bol na nej zpredu pripevneny taky plech a nad zemou bola medzera a ten plech sa dal odklopit a vytriet pod vanou podlaha. Decka vystrajali vo vani a cakali. Nepocuvali moje napominanie, tak som na nich bosa do kupelky vletela. Doslova! Smykla som sa na vode nohami vopred som sa zasupla smykom popod ten plech pod vanu az po prsia. Zostala som uveznena a plech sa na mne zasekol. Ani von ani dnu. Muz ma doloval odtial dlho. Tyzden ma vsetko bolelo a sama modrina som bola. Ale od vtedy boli v kupelni kludnejsi, ucinok to malo. Vzdy tuto historku na mna vytiahnu. 

Offline Lucylle
Avatar
33 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 19:05

Nemáte niekto skúsenosť s ušitím oblečenia pre psa? Mám šteňa po operácii brucha a potrebujem mu to niečím prekryť. Zatiaľ má pruban, ale dosť ju to odiera pod packami. Ja ale nemám na šitie absolútne "priestorové videnie" a všetko čo som videla na internete kryje chrbát a nie brucho...
Objednala som síce pooperačné oblečenie, ale s pružnosťou slovenských eshopov mi to príde tak o týždeň... 

Offline Samantha
Avatar
1707 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 19:32

Lucylle 

My jsme dávali starý svetr nebo triko po dětech. Ustříhneš rukávy, vystříháš potřebné otvory a je to.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 19:42
Reakce na baltik:

Za posledni tyden, kdyz tu bylo vice ruznych remeslniku, dorucovatelu a navstev, tak se ukazalo, ze nas pes se boji lidi, ktwri prijdou dovnitr. Normalne mi leze na klin a trese se. Ma pres rok a je to stafford. Co s tim? Venku si lidi budto nevsima nebo se k nim vrha radostne a ceka, ze si s nim budou hrat. vim, ze se mu nema rikat " neboj se".  Ale co se ma delat, nevim. V mladi jsme se ho snazili socializovat na vychzkach a na cvicacich, ale vzhldem k tomu, ze my jsme sami celkem asocialove, tak uznavam, ze k nam moc lidi nechodi.

kamaratka mala pri dverech pamlsky, poprosila znameho (ktory nebol s jej psikom v pravidelnom kontakte), aby vchadzal dovnutra a odmenoval psika, resp. aby ho k sebe nalakal na pamlsky. tym sa vytvorila pozitivna asociacia, pes si spojil prichod cloveka cez vchodove dvere s niecim pozitivnym a kamaratka zacala randit - ano, cervena kniznica :-D to mozete vyskusat aj vy :-) 

inak suhlasim so vsetkym, co pisala Zina.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 19:50

Dalia zuby psom necistim, davam riasy (kelpu) a surove kosti a raz za cas vysuseny tvrdy chlieb - funguje to podobne ako kosti, mechanicky odstranuje prip. povlak, len je z toho bordel, no :-) osobne si myslim, ze stav zubov u psa je do velkej mieri dany geneticky: videla som psy, ktore jedli rovnake krmivo, ale tie ich zuby sa nedali porovnat. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 20:33

palahniukowa O té řase dnes čtu prvně. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Kde se dá koupit? A jak se psům dává? Přidává se třeba do granulí?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 20:37

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 20:40

Potrefenáhusa Pozerám že kontrola chrupu prebehla :D

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 20:46

palahniukowa dekuji, vyzkousim 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 21:36

Lucylle 

Solathis tohle taky řešila a šila. Určitě poradí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 21:38

Dalia

Asi v každém zverimexu, je to jemný prášek, sype se toho pidimnožství.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 21:38

Potrefenáhusa 

Normálně bych se ho bála!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 05. dubna 2018 21:44

Potrefenáhusa ten pohled na druhé fotce  to ja takové... really? ta večeře ještě není jo?