Cestování

09. srpna 2014 10:36
Offline andulka01
Avatar
10641 příspěvků moje polička 29. ledna 2021 21:15

brrr dzizisketa A kdyz mám náhon na všechny 4, tak bych se mohla vetřít i v době mokré a nečasové? 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 08. února 2021 09:42

Pokud soudruzi nezavřou hranice a mě se podaří utnout COSí nákupy, tak poletíme na Kanáry. Vybrali jsme Tenerife, předběžně máme i hotel.

Řeším jen, jestli si dát AI nebo half board. Obě má své pro a proti a já se nedokážu rozhodnout.

A jsem oborvský snílek a vymyslela jsem, že na svoje narozeniny chci jet na výlet lodí pozorovat delfíny a velryby. 

Kdo byl na Tenerife, napiště mi zážitky, zkušenosti a prostě všechno

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 17. února 2021 22:58

Uvažujeme, že v létě vyrazíme na dovolenou do Bílých Karpat. Myslíte si, že tam najdeme terény vhodné pro kočárek? Zvládneme zpevněné cesty, nemusí být nutně asfaltky, a přiměřené kopce. 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 08:10

martek01 prosim, zde! My si teda půjčili auto a spali v něm, ale začali jsme od letiště Reina, jeli směrem Candelarii, tam je pěkná katedrála a sochy na nábřeží. Jih obecně stojí za prd, je to děsně vysušené pobřeží a celkem nic k vidění. Pak směr Santa Cruz, pěkně centrum, byli jsme tam na vánoce :) Od tama na pláž Teresitas, bílá písečná pláž. Pak jsme přejeli na Anagu, sever je zelený a šťavnatý, boží treky v horách. Taganana byla dobrá :) Pak přesun na Puerto de la Cruz, troška historie. Potom výlet na nejzapadnejsi maják na ostrově Faro de Teno, od tama přejezd na Mascu. Od tama výlet na výhled Los Gigantes, a my nakonec uhli bokem a nešli jako všichni k pobřeží ale šli jsme úbočím po odvodňovacích kanálech a prošli zasypanym tunelem do jiného údolí. Jako bylo to boží ale spíš bych Vám doporučila držet se ustálené trasy:D Pak jsme sjeli do Puerto de Santiago, od tama se dá jet pozorovat delfíny na lodi. Jeden večer jsme spali v serpentinach pod nahorni plosinou a druhy den ve 3 rano vysli na Teide. Čelovky s sebou. Vystup přímo na sopku je docela mazec. A je k tomu potreba permit, ale na ten jsme se vykaslali a ten den fakt foukalo tak nikdo nikde a vysli jsme az nahoru. Ale jinak to pry bez nej nejde. Pak jsme sjeli do Adeje a tam jsme hledali zelvi plaz ale nenasli, je tam spousta squateru co ziji v jeskynich a chysich a tak. Pak jsme teda jeste objeli par plazi, ja nabrala hromadu sopecnych kamenu s krystaly, abych se cestou domu trepala ze me vyhmatnou na letisti a tada domu:D

Offline andulka01
Avatar
10641 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 12:06

Jsem rozhodnutá (pokud se to bude konat) jet ten Sarajevo Expres, bez přítele. Přidá se někdo?

Offline continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 13:20

andulka01 já to mám pořád v záložkách a hodně to zvažuji. Uvidíme, mám i strašlivý abstak po horách a paradoxně, strašný pocit, že potrebuji chvíli klid bez lidí ( já jsem byla sama několik hodin dva týdny zpět, jinak je pořád kolem mě strašný srumec). 

Tak uvidíme, ale děti by jely určitě. 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 18:12

rasaNori nemám slov!

u nás to bude spíš jen pláž a sangria

jeden den chceme dát Mascu a Teide a druhej den vychodni pobrezi

na delfiny a velryby taky chceme

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 18:14

martek01 a jo vidis, Loro park jsem uplne opominula:D ten je moooc pekny:D 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 18:21

andulka01 jezis ja a hned!!! A i s kolem. Na to bych mohla umotat opustak doma:D

Online Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 01. dubna 2021 22:18

andulka01 To zní super, třeba jednou někam taky vypadnu:-D. Jsem ho zvědavá na tvy dojmy potom;-).

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 02. dubna 2021 07:26

andulka01 Jako já jsem to sem dotáhla a pokud tady budu (což doufám ne), tak jedu!!! 

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 01. května 2021 23:44

andulka01 ted jsem koukala ze to docela zvedli ty ceny za vlakfest a dost me to teda překvapilo? 

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 02. května 2021 11:17

rasaNori Já si ty ceny přesně nepamatuju, ale taky mám pocit, že to nebylo tolik. Hlavně tam byl ten systém "sponzorství" chudých studentů, to se mi dost líbilo. :-) No, ale asi se to neosvědčilo. :-(

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:22

Garfie bylo snad 12 ta nejdrazsi kategorie a ted je skoro za 19...

Offline continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:38

Garfie no zrovna to sponzorství studentů myslím překlopili do těch cen podle kategorií. Ten nejlevnější sponzorovaný listek stal myslím podobně.

rasaNori  ty lůžka byly asi levnější, ale ne o moc. K té běžné ceně 12000 tam byly psané příplatky, tak to tolik nerazilo. Když to teď počítám, kolik by nás to vyšlo, tak +- stejně. 

Offline continuity
Avatar
33549 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:49

Hlavně koukám, že kromě cenníku posunuli i termín.

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 02. května 2021 18:58

continuity to mi ted udelalo radost, nam to kolidovalo s nastupem na horotabor:D

Offline andulka01
Avatar
10641 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:24

rasaNori Garfie Karja continuity No tyjo... to zvednutí ceny je teda trošku překvápko, ale ten termín o dost větší
Hele ale pokud to ukecám doma, jsem pořád pro. Akorát teda to mám tak na čtyřlůžák (max tří, budu připlácet ještě kolo). Ale většinou nechrápu, prostoru moc nezaberu a jsem pro každou kravinu.

Online Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:33

andulka01 Jo, já nikam nejedu:D

Offline rasaNori
Avatar
7704 příspěvků moje polička 04. května 2021 14:58

andulka01 se mnou chce jet chlap, taky ma rad balkan:D Ale si myslim ze dame taky tak ten ctyrluzak plus 2 kolo a mozna psa:D