Cestování

09. srpna 2014 10:36
Online Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 29. července 2020 19:34

viktorka_od splavu Jo, Tihany je super!

Online Garfie
Avatar
23868 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 09:08

jinx 999 Tak ja hlasim, ze Rim na pohodu, kolem Colossea par zbloudilych turistu, ve Vatikanu temer nikdo, jen vecer byly plne hospody, ale měli jsme veceri s predkrmem za deset euro hned u Piazza Navona! A u Di Trevi muzes hodit minci bez tlacenice ;-) Kamaradka to brala pres Benatky a tam pry byly davy, i kdyz ne takove jako obvykle. A kamarad je ted ve Florencii, pry poloprazdna. Italove dodrzuji narizeni, uvnitr rousky, vsechno desinfikuji, dodrzuji rozestupy ve frontach, ale nijak nestresuji, je to prijemne.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 09:17

Garfie tak to s Rimem zni uplne pohadkove , skoda, ze se tam ted nedostanu.

Offline 999
Avatar
17535 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 10:03

Garfie Díky za report, zrovna včera jsme ten Řím plánovali :-).Ale teda chudáci. Italové, jestli se nestane zázrak, tak zbankrotuje celý stát.

Offline Zu
Avatar
2529 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 10:10

999 No, zrovna včera jsem na webcamerách pozirovala náměstí ve Florencii a Sieně a prázdno. 

Offline 999
Avatar
17535 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 10:13

Zu No, oni byli v krizi ještě před covidem, teď fakt nevím, nevím..:-(.

Offline Proč ne Eva
Avatar
408 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 10:38

Garfie Rim zni mooooc hezky :)

Online Garfie
Avatar
23868 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 11:03

Zu Ano, Siena pry vlastne podle mych zpravodaju taky uplne prazdna! Pisa pry unosna. Ale ja myslim, ze treba ty Benatky, nebo vlastne i Rim pusobili spis jako pred dvaceti lety, to az poslednich deset let je podle mne vsude tak preplneno, kdyz jsem cestovala hned po skole,  tak to takhle nevypadalo. A vecer byly hospody dost plne, Rim nepusobil nijak opustene, spis chybely takove ty trapy na turisty. 

Online Garfie
Avatar
23868 příspěvků moje polička 01. srpna 2020 11:07

999 Pro Italii to bude hrozne, hlavne pro jih :-( Ja si ted uzila spis ty indoor aktivity, byla jsem uvnitr Colossea, ve Vatikanskych muzeich...tam se mi nikdy nechtelo stat ty silene fronty. Bydlime tady v takovem mensim mestecku, asi 8 tisic obyvatel a takove ty male kramky v centru jsou otevrene treba jen hodinu nebo dve denne :-(

Offline razorblade
Avatar
8155 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 00:13

Garfie Diky za tip na Rim. V zari mam tyden dovolene a v Rime jsem nikdy nebyla, odrazovaly me prave ty davy turistu, co jsem vidala ma fotkach...

Jinak ja se vratila z polskeho Baltu a tam se o liduprazdnych ulicich nedalo vubec mluvit. Gdansk misty narvanej k prasknuti, konaly se tam jeste i nejaky tradicni trhy, takze ulice plny stanku a lidi. Ve vnitrnich prostorach ale skoro vsichni dodrzuji povinne "masečky", na trzich dokonce chodili policajti a tepali prodejce, kteri je nemeli...

fotka focena ve vsedni den:

Offline Tabea
Avatar
4658 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 07:04

Já hlásím Dubrovník bez davů

Pondělí ráno...

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 07:41

razorblade Gdansk me laka moc, libily se mi i fotky na IG. A jestli se chystas do RIma, tak se tes. Rim je nadherne mesto, nadherne! a nech si na nej dost casu, fakt to stoji za to :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 07:41

Tabea krasne! 

Offline stes
Avatar
7322 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 08:02

Tabea krasny. Taky jsem ho takhle zazila. A jeste Syrakusy a to jejich Piazza del Duomo (jak jinak). Jina mensi taky, staci vstat,ale prazdne S.mě ohromily.

Offline razorblade
Avatar
8155 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 08:27

Tabea To je sen! (I kdyz pro mistni podnikatele asi moc ne)

jinx ja jeste nejaky fotky pridam, jsem na IG moc lina. Z vlastni zkusenosti bych Gdansk doporucila v kvetnu. To tam byly pocty turistu unosnejsi a pocasi se tolik nelisilo od letosniho leta (jeden den koupani v mori, dalsi den v kulichu a bunde). A teda rovnez to tam chce vic dnu, protoze par minut vlakem odtamtud jsou trochu kycovite Sopoty, prumyslova Gdyne, ktera ma ale taky sve kouzlo, Helska kosa, spousta mist spjatych se zarim 1939, coz treba me hodne zajima. Proste nebyla jsem tam naposled. Jen u tebe bych si nebyla moc jista, ze by te uspokojila tamni gastronomie, protoze moc fine dining restauraci jsem tam nevidela obecne se tam dost jede ve smazenejch rybach s hranolkama.

Online Karja
Avatar
35769 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 11:17

Tabea Dubrovniku mam ted plny facebook, vubec jsem netusila, jak je to krasne mesto, snad se tam nekdy mimo sezonu podivam;-)

Offline continuity
Avatar
33533 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 11:24

O Dubrovníku jsem velmi uvažovala, ale autom už se mi to zdá daleko a nikdo tam nelita přímo z Prahy. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 12:20

razorblade diky za tipy! jidlo me asi nenadchne, ale preziju to :) a jeste neco hod na ig :)

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 12:21

razorblade jenom pozor, na zacatku kvetna maji polaci nekolik statnich svatku dohromady, takze ten termin je jeste horsi

Offline razorblade
Avatar
8155 příspěvků moje polička 09. srpna 2020 13:36

baltik Ja tehdy trefila tyden, kdy to byla fakt pohoda. Svatky me tehdy ani nenapadly