Knihy - co jsme přečetli, doporučení...

09. srpna 2014 03:09
Online Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 13. července 2018 18:24

viktorka_od splavu a co všechno kromě mlýnu? 

Online Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 13. července 2018 18:25

viktorka_od splavu no už dýl je to, nevim přesně (cčtyřka 2014 - koukla sem se)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 13. července 2018 18:31

Ounz Hartla - Prvok, Šampon, Karel a ten čtvrtej, už nevim:-) docela dobrý lehce místy klišovitý a v závěru teda hodně vodfláklý, ale bavilo a Kotletův hustej nářez, bohužel teda jsem měla prostřední díl ze tří:-) sračka strašná, ale taky bavilo, určitě to zkusím vnutit chlapečkovi 

rozečetla a snad ještě dočtu zde někým ( nolita ?) doporučené švédské Sedmikrásky, takové... no nevím, trochu divné

a dvě moc milý "pohádky", určitě taky odsud doporučený, Babička pozdravuje a omlouvá se od toho chlápka co napsal Muže jménem Ove a Dobrá znamení od Pratchetta a Gaimana

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 13. července 2018 18:33

Ounz no já scifi poměrně hodně hltala odvždycky, tak jsem se na to Mycelium vrhla opravdu zodpovědně.. a nepřipomenout mi ho tak už jsem na něj teďka zapomněla:D si tu šestku teda pohlídám

Offline Wanda von Dunajew
Avatar
1145 příspěvků moje polička 13. července 2018 18:46

viktorka_od splavu Dobrá znamení  výborné a ďakujem za pripomenutie, čítala som to teda už niekoľkokrát a práve som dostala chuť si to dať znovu...

Asi potrebujem niečo oddychové, pretože som práve dočítala Hanu. Dosť drsná kniha.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 13. července 2018 19:05

Wanda von Dunajew já na nic drsnýho v poslední době prostě nemám... musím počkat až to na mě přijde:) už u té Babičky jsem bulela jak mimino. 

Online Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 13. července 2018 19:09

viktorka_od splavu sedmikrásky od Ohlsson? Ty sem četla, detektivka a už si vůbec nevybavim o čem. Nepíše špatně, ale trochu mi splývaj a pak už mi iritovala ta její hrdinka se starším přítelem (podle mě zbabělym slizounem) 

jinak sem nic z toho cos jmenovala nečetla..poslední dobou jedu na český vlně a bylo toho docela dost dobrýho a teď nějak nemůžu najít nic, co by mě zaujalo (ještě asi zakoupím Hastrmana a mám doma Johannu)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 13. července 2018 19:11

Ounz jako fakt internet u mě uplně zabíjí čtení, teď když na to mám čas i mimo dovolenou... se musim polepšit:-)

ps: jo, starší zbabělej slizoun mě se.e taky, jestli to dočtu, do další už se rozhodně nepustím

Online Ounz
Avatar
19777 příspěvků moje polička 13. července 2018 19:12

viktorka_od splavu no jo, to znám.ale když je to něco zajímavýho, tak to hltam furt..

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. července 2018 01:10

viktorka_od splavu sedmikrasky ode me urcite ne:) co to je? Mam se o to zajimat?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 14. července 2018 06:50

nolita tak to se omlouvam. je to severska detektivka, pripomina mi ten serial s hlavni hrdinkou policajtkou co se pekne oblika ale jinak je strasne ideologickej. ne, myslim ze ne:-)

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. července 2018 10:09

Sexy vrásky a velké lásky (India Knightová) - hloupé a nudné. Dočetla jsem ji jen proto, že nerada odkládám nedočtenou knihu. 

Teď čtu Prolitou krev (Asa Larssonová) - severské krimi. Druhá kniha autorky, která se mi dostala do rukou. 

A jinak tak nějak průběžně čtu vše od Simony Monyové. Její knihy mě baví a jsou to pro mě takové oddechové jednohubky.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. července 2018 10:13

viktorka_od splavu to je v pohodě...:-) já detektviky čtu zpravidla jen v letadle, tak se možná tip bude hodit někdy...

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 14. července 2018 12:07

viktorka_od splavu jak můžeš říct o největším klenotu tuzemské sci-fi, ze je to sracka?   je to sracka nesmírna, muž má všechno, co vyšlo, Bere to jako parodii a recesi, ale já zvládla celkem nadpisy a asi 10 řádku.ale teď jsem mu ve škodovce objednala limitku 21 úderu, to je tak na cestu do práce a zpět, tak to asi dam.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 14. července 2018 13:49

continuity parodie a recese je ten Mlýn na mumie, Kotleta je čistokrevná sračka ale já jsem schopná přečíst ledacos, rozhodně bych se nad nikým neofrňovala za to že to čte, dyť je to zábava:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 14. července 2018 13:49

nolita jo, taky jsem ji rozečetla v letadle, ale nevím nevím, zas tak hned nikam nepoletím, tak jestli ji dočtu

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. července 2018 13:54

viktorka_od splavu ja si prave beru detektivky na dlouhe lety, aby mi to utikalo, pokud bych nemohla nahodou spat... nastesti se mi to moc nestava, jen vlastne jednou, to jsem dala za jeden let celou knizku- taky nejakou severskou detektivku, cetlo se to dobre, ale uz si vubec nepamatuju, co to bylo...

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 14. července 2018 20:08

Já mám oddechové čtení pořád. Teď jsem si poprvé půjčila asi 5 knížek od Simony Monyové. Nikdy jsem od ní nic nečetla a už nic dalšího asi nebudu. Je to vždycky tak na jeden den, tak to byla rychlovka. 

A taky jsem včera rozečetla další knížku od Michaely Klevisové. Zmizela v mlze nebylo nic moc. Dům na samotě se mi líbil a teď je to Zlodějka příběhů. 

Offline Mulen
Avatar
4202 příspěvků moje polička 15. července 2018 15:39

Já mám jako oddychovku detektivky od Jaroslava Velínského, kde je hlavním hrdinou amatérský detektiv soustružník Ota Fink  

Offline Magráta
Avatar
7752 příspěvků moje polička 16. července 2018 15:29

Mulen to vypadá zajímavě