Netflix

15. prosince 2017 23:44
Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 15. prosince 2017 23:44

Sleduje někdo originální produkci? Třeba Stranger Things?

Nebo nově The Crown? Už mi zbývají poslední dva díly z druhé série. Hlavně díl s Kennedyovými jsem si užila...

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 16. prosince 2017 00:08

Hoolinkah The Crown si drží kvalitu i v druhé sérii. Líbí se mi hlavně uvěřitelné zpracování a propracování dalších postav, dobrý byl díl mapující Philipovu minulost a díl o princezně Margaret, ačkoliv by mě zajímalo, nakolik fungovala autorská licence a kolik z toho odpovídá realitě. Jinak teda všechny postavy by nám tady z fleku mohly zavařit Stěžovací vlákno .

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 16. prosince 2017 18:18

Hoolinkah Já jsem se dívala na Stranger things. Prý má být i 3. série a upřímně řečeno nevím, jestli budu pokračovat, protože už v tý druhý nebylo nic novýho 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 18. prosince 2017 20:46
Reakce na Krehutka:

... ačkoliv by mě zajímalo, nakolik fungovala autorská licence a kolik z toho odpovídá realitě. 

Pro jistotu jsem si k víkendovýmu pečení pustila i dokumentární The Royal House of Windsor. Poměrně dost věcí tam zaznělo taky, občas s drobnými odchylkami. Např. Philipovi tu Charlesovu internátní školu neměl vymlouvat Lord Mountbatten, ale královna matka. Ve finále je to ale asi kosmetická úprava, protože ho jako osobnost vlastně vychovávali tihle dva tak nějak nastejno. 

Spíš si nemyslím, že Alžběta měla až takový výhrady.

Docela mě ale překvapilo, jak si autoři v první i druhé sérii troufli zdůraznit Alžbětinu formální i praktickou "nevzdělanost." 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 15:47

Hoolinkah Stranger Things se mi moc líbily obě série a na třetí se těším už teď, Narcos mi taky přišlo super, akorát třetí sérii už bez Escobara jsem ještě nerozkoukala, nějak se mi do toho nechce. Teď mám krimi období, tak se chystám na Mindhunter, vypadá to dobře. :) 

Velký očekávání je pro mě ale Altered Carbon, protože scifi + cyberpunk + vyšetřování vraždy, to musí být dobrý 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 18:03

Karoleena Mindhunter je dobrej, to me bavilo! Ted sjizdim BlackList, uplne bomba to neni, ale neurazi, ale jako ten James, ten starne teda do lehke oteklosti....

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 18:05

0zero7 oteklost neoteklost, Spaderovi to prostě žeru. A podle mě vypadá líp než za mlada. (I když seriál měl skončit 3. sérii, no).

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 18:15

Z toho co je na NTFX uz dyl je dobry treba The Good Wife, Shameless (William H Macy haha), The Fall, Ozark byl dobrej tez, 13 reasons why, Black Mirror, Bates MOtel tez ujde, Daredevil me bavil docela, Luke Cage a Jessica JOnes taky dobry, pokud mate radi Marvel. OA je docela zajimavy, Christina Ricci je dobra v Lizzie Borden.

Jo a Shetland a Ripper street. How to get away with murder prvni dve serie taky fajn.

Nevim, jak je to s CZ Netflix, US maj jinej nez kanadskej. Jde to nejak obejit teda. Jeste je fajn celkem Crave TV, tam jsou veci z HBO a Showtime.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 18:17

Krehutka No me se o tez libi a zeru mu to, akorat teda takovej to byl chlapecek. Ja jsem prave na 20ep z 3 serie, takze 4 blba jo? Zrovna dumam, jestli Liz zazracne ozije, predpokladam, ze asi ne. Ehm.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 18:36

0zero7 A chceš to vědět? 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 18:40

0zero7 Pod tvůj výběr bych se mohla podepsat ( něco jsem teda neviděla, ale máme tak 80% shodu). + ještě z marvelovin The Punisher, ten se mi z nich líbil asi nejvíc, objevil se už v dvojce Daredevila, ale tady má samostatný seriál.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:01

Krehutka No neeee jako! Mam podezreni, ze ji samo nekam zasili a PREDSTIRALI bla bla... a teda desne me prudi ze se buchta vraci k tomu typkovy co ji tahal za nos, ufff.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:03

Krehutka JJ Punishera mam na listu, jeste se mi libi Ray Donovan, dobra mobsterka. Ale to je Showtime.

Koukala jsem i na HOmeland, ale snad jen 2 serie, pak mi vadilo jak je CD labilni, uff.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:09

0zero7 Ray Donovan super, viděla jsem teda jen do 3. Jako řekla bych, že vetsina dobrých seriálu by za své magické číslo mohla považovat 3 . Vlastně s výjimkou greys anatomy, kde mám za vrchol 6 a pak už to bylo jen horší (teď koukám, že jsme u 14. série ), neznám seriál, který by se tomuto pravidlu vymykal (ok, možná ještě Přátelé).

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:10

Krehutka Pratele jsem ted zkousela koukat od zacatku a neskutecne me prudi ten canned laughter. Na to proste nemam.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:14

0zero7 My se na to koukali s přítelem a s flaškou, panáka pokaždé, kdy se agentka Keenová nebo agent Ressler zachovali nelogicky nebo debilně. Vzdala jsem to, protože oba dva měli své silné díly a já mám jenom jedny játra.

A přiznání - miluji Dembeho .

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:29

Krehutka Dembe je BOZIIII. Ressler je debilnim zpusobem taky docela pritazlivej, ale kdyz me se ti zrzoni libi no. Keenova me zacina pekne prudit, ten Tom, takovej loser....

My tak koukame na Love actually, cim vic lidi tim lip. Pijes pokazde, kdyz ma na sobe nekdo ROLAK 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:36
Reakce na 0zero7:

 ale kdyz me se ti zrzoni libi no. 

​Koukalas na Billions? 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:57

Krehutka nekoukala jeste, on je i v HOmeland, ze jo? Ujde ujde. Uplne na zadek si nesedam, ale muze bejt