Čaj a káva

14. listopadu 2017 13:10
Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:37
Reakce na Renusatko:

Já ho dostala od kamarádky, ale mej ho určitě na netu a i v obchodech s kávou, je docela oblíbenej.

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:38
Reakce na paktofonika:

 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:41
Reakce na Ounz:

No sa nesmej, vieš čo to je umlieť aspoň pre troch? :D Vŕtam pekne pomaly, ale stále je to milión krát rýchlejšie ako ručne 

Mám tento 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:44
Reakce na paktofonika:

Ten je pěknej, ale já nemám vrtačku, já mám smůlu 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:48
Reakce na Ounz:

No, priateľ má jednu skriňu len s náradím. Som ho prosila nech to trochu pretriedi ale vyhodil len pár vecí. Všetko sa zíde. Vŕtačky máme tri 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:48
Reakce na paktofonika:

 Kutil..

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 21:57
Reakce na Ounz:

Tak každý máme niečo. Ja som rada za to, že doma urobí rôzne veci, ale sú to väčšinou drobnosti, žeby pokladal podlahu sám to nie. 

Offline Ounz
Avatar
19806 příspěvků moje polička 16. listopadu 2017 22:05
Reakce na paktofonika:

Šikovnej člověk se vždycky hodí 

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 15:19

Dnes jsem konečně doma vytáhla kapsle do Nepressa z jejich vánoční edice...kokos...no to je teda hrůza. Bohužel šlo kafe rovnou do odpadu. Možná jako Latté byto šlo, ale dnes už nic nezkouším a vařím svou oblébenou brazilskou. Ještě tady mám pomečranč a čokoládu a už teda nemám odvahu. 

Online ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 27. listopadu 2017 15:29
Reakce na paktofonika:

To je super zlepšovák! Umlít ručně kafe pro dvě osoby ještě jde, ale když toho má být víc, trvá to déle než se to potom pije

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 11:27
Reakce na MP Marge:

Dejte vedet, prosim, ja bych kdyztak doporucila tatinkovi, taky se chudak leci.

A myslim na Vas 

Tak si už troufnu zhodnotit čaj lapacho, jak jsem slíbila. Já osobně jsem s ním moc spokojená a jisté pozitivní účinky vnímám. Jednak, ač je kolem mě stále někdo nachrchlaný, tak já nic zatím nechytla. A za druhé mám pocit, že látky z druhé chemy mi z těla odešly rychleji a cítila jsem se po ní o něco lépe než po té první. Každopádně jsem byla rychleji zase schopná normálně fungovat.

Byl mi také doporučen čaj z pampeliškového kořene.

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 03. prosince 2017 23:37
Reakce na Dalia:

Moc dekuju za feedback, a jsem moc rada, ze Vam caj pomohl . Tatinkovi jsem uz pres Skype oznamila vysledky "vyzkumu". Velmi ho to zaujalo a pry hned zitra zacne shanet 

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 09. června 2018 16:15

Nesnáším cokoliv lékořicového. Ale objevila jsem lékořicový čaj a je to můj nový oblíbenec. Navíc působí protizánětlivě.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 18:52

Miluji překapávanou kávu se smetanou. Je to taková moje slabůstka, kterou si nedokážu odepřít. Ale prý mléko či smetana v kombinaci s kávou škodí ... Takže jsem začala hledat nějaké informace k tomuto a našla jsem zajímavý článek o mléku a kávě .

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 20:10

Dalia Ja si clanek prectu, ale rikam predem, ze mleka/smetany do ranni kavy se nevzdam ani kdyby se dokazalo, ze na lidsky organizmus pusobi jako strychnin 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 20:16

MP Marge Mě právěže ten článek mile překvapil.  Ani já se kávy se smetanou nevzdám. Maximálně trochu omezím její množství, protože co jsem stále doma, tak ji piju až moc. V práci si dám raději čaj.

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 26. srpna 2018 20:19

MP Marge KLídek,podstata článku je, že škodlivý to není, je to reakce na nějakou poplašnou zprávu. 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 27. srpna 2018 14:51
Reakce na Dalia:

MP Marge Mě právěže ten článek mile překvapil.  Ani já se kávy se smetanou nevzdám. Maximálně trochu omezím její množství, protože co jsem stále doma, tak ji piju až moc. V práci si dám raději čaj.

Tak to se mi ulevilo  A je do dobry clanek - napsal ho nekdo, kdo na to ma vzdelani a zkusenosti, a jeste cituje zdroje. Takovych kdyby bylo vic...

Jinak s tou smetanou je to u me zahada. Ja jsem uz pred nekolika lety postupne vyradila mlecne vyrobky. Ne proto, ze bych podlehla nejakemu trendu, ale proto, ze mi po nich prestalo byt dobre - nafukovala jsem se a "tlacil" me zaludek. Bala jsem se, ze to pro me bude tezke, protoze do te doby jsem si nedovedla zivot predstavit bez kefiru a mleka rano ve smoothie a jogurtu jako dezertu po veceri. No ale zvykla jsem si rychle. Krome jedne veci: Smetana nebo mleko do ranni kavy proste musi byt porad!!! Zkousela jsem vsechno mozne, ale nic me neuspokojilo. Pritom treba mandlove mleko se tady prodava fakt dobre a nemela jsem problem si na nej zvyknout jinde, treba v tech smoothies. Ale kava bez smetany nebo aspon mleka proste neni kava 

Tak holt musim mit male baleni v lednici porad. 

Offline MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 27. srpna 2018 14:52
Reakce na Isca:

MP Marge KLídek,podstata článku je, že škodlivý to není, je to reakce na nějakou poplašnou zprávu. 

​Jsem rada, se jsem clanek precetla driv, nez se ke mne ta poplasna zprava dostala 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 03. ledna 2019 17:27

Objevila jsem existenci honeybush.  Je to skutečně lahodný "čaj"!