GoT

17. srpna 2017 10:06
Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 16:32
Reakce na coralline:

Ha, konečně jsem našla nějakou zmínku, jsem detektiv Colombo  Tady ke konci říká "They (dragons) are the only children I will ever have." Je to z druhý řady.

No jo, ale furt to říká jen Dany a nikde není jasný, jak k tomu přišla..... V knize je to založené na konkrétním proroctví, tady to spadlo z nebe....

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 20:30
Reakce na A666:

Mám pocit, že to někdo říkal hned potom, jak přišla o Drogovo dítě, důvod už si nepamatuju. Ale nepovedlo se mi to dohledat a přece jenom první řada je už nějakej ten pátek stará záležitost tak nechci kecat. Až budu mít někdy čas, tak si to snad musím znova pustit.

Offline unseen
Avatar
542 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 22:08
Reakce na A666:

No jo, ale furt to říká jen Dany a nikde není jasný, jak k tomu přišla..... V knize je to založené na konkrétním proroctví, tady to spadlo z nebe....

Kletba Mirri Maz Duur byla i v seriálu, poslední díl první série. Otázka spíš je, jak, a jestli vůbec, je skutečná.

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 01. zaří 2017 22:47
Reakce na unseen:

V seriálu se "kletba" nijak netýkala dítěte a vlastně to nebyla ani kletba. Mirri jen odpověděla na otázku, kdy bude Drogo zase normální ve stylu "až slunce vyjde na západě atd." čiliže nikdy, ale o dítěti nepadlo jediný slovo. Projížděla jsem to včera.

Offline Grizzlin
Avatar
120 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 17:57

Hmm, ta tohle leccos vysvětluje .

„Natočili jsme jednu scénu, která byla vystřižena. Byla celkem krátká. Sansa v ní zaklepala na Branovy dveře a řekla mu, že potřebuje jeho pomoc. Tato scéna měla odhalit, že Sansa šla kvůli své sestře nejdříve za Branem. Když ho o pomoc požádala, tak jí Bran řekl všechno, co potřebovala vědět. Sansa si najednou uvědomila pravdu,“ řekl představitel Brana.

Nejenže jsou D&D snaživí škrtači, ale také zaměstnávají vysoce výkonné střihače. Jako jo, asi by ztratili moment překvapení, ale alespoň by to mělo hlavu a patu .

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 19:30
Reakce na Grizzlin:

Hmm, ta tohle leccos vysvětluje .

„Natočili jsme jednu scénu, která byla vystřižena. Byla celkem krátká. Sansa v ní zaklepala na Branovy dveře a řekla mu, že potřebuje jeho pomoc. Tato scéna měla odhalit, že Sansa šla kvůli své sestře nejdříve za Branem. Když ho o pomoc požádala, tak jí Bran řekl všechno, co potřebovala vědět. Sansa si najednou uvědomila pravdu,“ řekl představitel Brana.

Nejenže jsou D&D snaživí škrtači, ale také zaměstnávají vysoce výkonné střihače. Jako jo, asi by ztratili moment překvapení, ale alespoň by to mělo hlavu a patu .

Jo, taky jsem na to narazila...... Pokud nechtěli ztratit moment překvapení, mohli tam tu scénu lípnout jako backslash (vzpomínku třeba hned po tom, jak se Sansa obrátí s obviněním  na Malíčka místo Aryiu.....) a hotovo....

Jinak mě zase překvapilo, kolik je toho děláno digitálně od píky - žádné namnožení třeba formací neposkvrněných (kdy by jednu měli z živých herců a zbytek udělali v pc), ale všechny dělaný od píky v pc kromě těch nejbližších vojáků (což je dle mého mnohem náročnější). pak si člověk říká, jestli vážně nebylo možné někde ty peníze na Ducha vyštrachat (jo, ten mi tam prostě chybí strašně, protože jeho absence je nelogická - i když je fakt, že už v 5.serii ho vynechali z Hardhome, tak třeba se bojí na lodi ).

Offline Grizzlin
Avatar
120 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 20:19
Reakce na A666:

A tak zas je pravda, že Ducha si na lodi moc neumím představit. Přišla by bouře, neklidné vlny, temná noc... a co s takovým zlovlkem na palubě, zvláště když už by měl být v této době dost velký. Ale na Zimohradě se mohl ukázat. Strašně by mě zajímalo setkání drak x zlovlk.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 06. zaří 2017 21:30
Reakce na Grizzlin:

A tak zas je pravda, že Ducha si na lodi moc neumím představit. Přišla by bouře, neklidné vlny, temná noc... a co s takovým zlovlkem na palubě, zvláště když už by měl být v této době dost velký. Ale na Zimohradě se mohl ukázat. Strašně by mě zajímalo setkání drak x zlovlk.

Jo, to je fakt, teoreticky by už mohl být velký skoro jako člověk, to by se s ním blbě manipulovalo Tak doufám, že se ho dočkáme v příští serii

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 14. zaří 2017 21:27

Prý se bude natáčet několik různých konců, aby se nic nepoznalo z uniklých fotek.

Co vy na to? Já říkám, že když nechtějí šetřit, ať radši natočí 10 pořádných dílů. Že John obživne bylo snad všem jasný i bez fotek. Leda by nakonec vyhrál trůn někdo, kdo je dávno mrtvej třeba Ned.

Amun
Avatar
15. zaří 2017 10:33
Reakce na coralline:

Mne ty leaky uz prijdou vylozene smesne a napul mam dojem, ze to snad delaji schvalne. Vzdyt se jim to povedlo uz snad sestkrat.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 15. zaří 2017 14:43
Reakce na coralline:

Prý se bude natáčet několik různých konců, aby se nic nepoznalo z uniklých fotek.

Co vy na to? Já říkám, že když nechtějí šetřit, ať radši natočí 10 pořádných dílů. Že John obživne bylo snad všem jasný i bez fotek. Leda by nakonec vyhrál trůn někdo, kdo je dávno mrtvej třeba Ned.

No vidím to podobně, radši pořádný rozpočet na regulérní díly Ale dle mého je to kachna, u Captain America: Civil War se taky tvrdilo, jak má nějaká postava zemřít a že točili alternativy a nikdo nakonec nezemřel )obdobně nikdo nezvedl štít CA, což údajně mělo být taky natočeno ve víc verzích). Já nevím, ale až do konce 5.serie bylo vyspoilerované všechno a neměli s tím problém. Stejně se na to ty lidi podívají, protože chtějí vidět vizuál. Navíc poslední serie se bude dle mého víc točit se zelenými plátny a ve studiích, takže toho tolik neunikne (nevím, že by co se týče fotek z natáčení u 7.seie uniklo něco nepředvídatelného...).

je to stejné, jako když Rowlingová hrotila amatérské řpeklady HP před vydáním českého překladu, 90% těch lidí si stejně pak originál koupilo, ale čekat víc jak půl roku prostě bylo moc :)

Offline Grizzlin
Avatar
120 příspěvků moje polička 13. dubna 2019 23:32

Tak co, připraveni velké finále

Offline Isca
Avatar
4444 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 00:06

Grizzlin No já tak moc, že mi trvalo dva dny, než jsem si všimla data článku a proklikla jsem na odkaz. Naneštěstí jsem to celá natěšená stačila sdělit  dceři

Offline Grizzlin
Avatar
120 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 00:31

Isca Ta stránka, to jsou nějací masochisti, ne? Já si říkám, že to toho GRRM asi fakt už nebaví. Nemám čas projíždět staré série, a proto jsem trochu projela alespoň tuto diskuzi. Úplně jsem zapomněla, že po finále sedmičky se objevil údajný leak na osmičku, celkem mě zajímá, co z toho se potvrdí.

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 08:42

Grizzlin jsi mi prave pripomnela, ze se musim jit mrknout do cinestaru, jestli maji jeste listky na prvni dil :D

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 09:39
Reakce na Grizzlin:

Tak co, připraveni velké finále

​Rozhodně Jinak velmi pravděpodobně má GRRM blok, protože v knize rozehrál mnohem víc linií a teď je dát dohromady musí být docela fuška... Plus tlak většinou moc v tomhle případě nepomáhá. Možná, že když fanoušci dostanou alespoň seriálový konec, tak se konečně odblokuje

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 09:40
Reakce na Grizzlin:

Isca Ta stránka, to jsou nějací masochisti, ne? Já si říkám, že to toho GRRM asi fakt už nebaví. Nemám čas projíždět staré série, a proto jsem trochu projela alespoň tuto diskuzi. Úplně jsem zapomněla, že po finále sedmičky se objevil údajný leak na osmičku, celkem mě zajímá, co z toho se potvrdí.

​A co se týče toho leaku, doufám,ž e se nepotvrdí, četla jsem to a opravdu doufám, že to byl jen výtvor někoho mimo....

Offline brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 14. dubna 2019 11:34

Grizzlin Mno, já si asi už nic nepamatuju, tak vlastně nevím, jestli se těším nebo ne. Vlastně, už poslední tak 4 až 6 sérií se dívám spíš ze setrvačnosti a ze zvědavosti, co těm knihám zase provedou.

Online Lama_z_Lana
Avatar
6122 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 09:49

Tak jsem si v noci přivstala a jsem spokojená. Neestalo se nic, co by člověk neočekával, na rozjezd dobrý myslim

Offline coralline
Avatar
2154 příspěvků moje polička 15. dubna 2019 14:17

Lama_z_Lana V kolik hodin našeho času to dávaj? Jsem zjistila, že poslední dva díly v pondělí moc nestíhám. To abych se kvůli spoilerům odstěhovala z planety, protože konec tohohle seriálu bude vyskakovat i z krabičky od sardinek