GoT

17. srpna 2017 10:06
Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:06

At neplevelime jinde :D

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:10
Reakce na razorblade:

A bude knižní a serilová sekce?

razorblade Ale Ty svou nejoblíbenější postavu neříkej! (Malíček?)

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:14
Reakce na brrr:

nereknu  snow ani dany to ale nejsou, ty vlastne vubec nemam rada, protoze jsou to nechutny kladasove 

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:16
Reakce na razorblade:

Ježíš, to by mě ani nenapadlo, že by se Dany mohlo přihodit něco špatného. Ju, jdu si představovat, jak z ní dráček udělá špekáček

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:22
Reakce na razorblade:

Ohař! Že je to Ohař, přiznej se!! :D

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:27

DOPRČIC!!! Otevřela jsem na Redditu Freefolk, abych si početla, a hned z první jsem dostala do ksichtu spoiler k té leaknuté epizodě, ach jo. :D

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:50

Ja jsem tak rada, ze na to nekoukam (precetla jsem knihy a jakmile se to zacalo odchylovat, tak me to tak nakrklo, ze jsem na to koukat prestala). No, aspon si muzu vychutnavat vsechny ty spoily :-D

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 10:53
Reakce na Karoleena:

ohare mam mezi oblibenejma ctyrma :D ale neni nejoblibenejsi :D

Offline mitford sister
Avatar
1379 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:39

kopíruju ze svého fb status o tom, co mě z praktického hlediska už dlouho míchá, tak to chci ventilovat i tady, když už je tu na to vlákno:

proč proboha jsou všichni hin z toho, že 'winter has come', a nikoho nenapadne vzít si čepici?! (ani na vejletě za tu posranou zeď, jako fakt?)

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:40
Reakce na razorblade:

Pokud je to ona, tak máme stejnou nejoblíbenější postavu. :D

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:41
Reakce na mitford sister:

kopíruju ze svého fb status o tom, co mě z praktického hlediska už dlouho míchá, tak to chci ventilovat i tady, když už je tu na to vlákno:

proč proboha jsou všichni hin z toho, že 'winter has come', a nikoho nenapadne vzít si čepici?! (ani na vejletě za tu posranou zeď, jako fakt?)

To je veľmi vydarený vtip. A ešte aj majú umelé kožušiny z IKEA.

Inak som si teda prečítala čo sa stane v ďalšom dieli a bola to moja obľúbená postava. Si budem zas musieť nájsť nejakú inú.

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:43
Reakce na razorblade:

nereknu  snow ani dany to ale nejsou, ty vlastne vubec nemam rada, protoze jsou to nechutny kladasove 

Jemu jsem ještě dávala naděje, že i když je kladným hrdinou, tak se snad ještě vzpamatuje. Marně. A jí by mohli konečně utopit!!!  

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:46

Ale tak už mi to někdo řekněte konečně!! :D Nebo teda spíš nahoďte link, já si na tom redditu jedno úmrtí spoilnula, ale jak je ta jedna epizoda venku předčasně, tak nevím, jestli mluvíte o ní nebo až o té další co ji neviděl ještě vůbec nikdo (ledatak ten scénář) a tímpádem tam je ještě jedno nějaký úmrtí... 

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:49
Reakce na Karoleena:

No ja som čítala na reddit len o nasledujúcom dieli, takže hovorím o tom úmrtí.

Offline Malvin
Avatar
1032 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:53
Reakce na mitford sister:

Přesně na to jsem včera při sledování šestky myslela. Navlečeni v kožešinách od špičky po patu. A ani jedna čepice nebo kápě

Jinak moje oblíbená čtyřka je Arya, Jon, Jaimie a Davos. A v této řadě mne baví Euron. Dany mi nevadí. Někdy mi její božský komplex leze na nervy a ve Svobodných městech byly scény s ní k nepřečkání, ale co odtáhla konečně na sever, tak dobrý. Vlastně asi na každé postavě je něco, co se mi na ni líbí a čím mne užírá. Ani by mi nevadilo, kdyby zvítězila nakonec Cersei. 

Nejméně mám ráda Brana. 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:55
Reakce na Malvin:

Bran!! Já z něho úplně lezu po zdi, takovej lunatik! Tolika informacema disponuje a místo toho jen neustále čumí někam do prázdna... :D

Amun
Avatar
17. srpna 2017 11:58

Priznavam, ze uplne nemuzu vystat Aryu. Prijde mi, ze se chova jako na drogach, vadi mi i ton jejiho hlasu. Naopak mam strasne rada Sansu, uz od prvni serie. A jsem docela zvedava, co chce Arya delat s tim dopisem, co nastrazil Malicek.

Jinak by me hrozne zajimalo - white walker se z cloveka stane automaticky, nebo ho musi vskrisit nocni kral? Nebo musite proste umrit za zdi? 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 11:58

A Euron je teda boží záporák musím říct, jsem z něj vyloženě nadšená. Hodně mám ráda ještě Davose a Tormunda, z hlavních klaďasů je můj favorit Jon, Daenerys už je poněkud otravná, ale ještě mě nedráždí natolik, abych jí přála smrt v plamenech. A taky bych byla ráda, aby tam nějakou mně vyhovující roli sehrál i Jaime, ale ten se čím dál tím víc plácá akorát v tom svým incestním vztahu a jinak je naprosto neužitečnej... 

Amun
Avatar
17. srpna 2017 11:59
Reakce na Karoleena:

Jo tohle nema chybu! :D

Daenerys jsem driv moc nemusela, ale kdokoli lepsi, nez silena Cercei. Ale i tak mi teda fakt leze na nervy se svym "bend the knee" Pritel se na to nekouka, kdyz se divam, on si dela svoje :D a minule se me znicehonic zeptal, co v tom serialu furt maji s tim bend the knee 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 17. srpna 2017 12:02
Reakce na Amun:

No, to jsou dvě různý věci - white walkers jsou ti modroocí fešáci a ti se vyrábí dotekem prstu z miminek. A když někdo za zdí umře, může z něj white walker udělat zombíka do armády, na to nepotřebujou fyzickej kontakt, to se prostě za zdí s mrtvolama tak nějak děje, viz ta epická scéna jak night king jen zvedl ruce a hned všichni mrtví wildlings povstali...