Přípravky do koupele

06. února 2016 20:35
Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 06. února 2016 20:35

Myslím, že to sem také patří. Používáte nějaké soli, oleje nebo jiné produkty do koupele? Já se teď přes zimu hodně koupu a používám soli od firmy Kneipp. Nejradši mám meduňku na uklidnění, ale i vanilkovo-medová "Alles wird gut" se mi moc líbí a pak znám ještě arnikovou na uvolnění svalů.

Byla jsem se mrknout v drogerii (Rossmann) co se nabízí, třeba i od jiných značek a bohužel nic moc (Kneipp si kupuju v Německu).

Pokud máte nějaká doporučení, co je fajn do koupele, tak sem s nimi. Dříve jsem hodně používala esenciální oleje, ale už mě to nebere. Jednou jsem se dokonce málem podchladila mátou peprnou 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. února 2016 09:22

Cokoliv od Just. Kdysi jsem měla limitovanou edici pěn s ylangem, úžasné. Výborná je tymiánová koupel. Příjemné jsou i pěny od Collistar.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 07. února 2016 10:07
Reakce na Mirka:

A tyhle pěny - nevysušují? Mám trochu problém se suchou pokožkou a obyčejné pěny nemůžu používat.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 07. února 2016 12:15
Reakce na Evanilla:

Koupele od Justa určitě ne a Collistar nevím, doby, kdy jsem se koupala jsou dávno pryč, tak si to nepamatuju. Kdybys chtěla tip na nejúžasnější sprcháč, tak pro mě Payot a Green Tea od Arden.

Ještě mě napadlo, že dobré olejové koupele i sprcháče měl Ryor.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 07. února 2016 22:34

Jsem na mýdla, ale teď jsem dostala vzorek sprchového krému od Weledy - pupalkového. Je to neobvyklá a tak krásná vůně. Budu si muset koupit celé balení. A možná i tělové mléko.