Vonné svíčky

07. listopadu 2014 20:20
Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 26. zaří 2019 18:53

Kočka_toulavá 

...to se znervozňováním u některých lidí je pravda, také jsem to zaznamenala...

Offline RoSa
Avatar
8177 příspěvků moje polička 28. zaří 2019 19:38

notino má 20% slevu na bytové vůně, kód 20CZHOME

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 04. října 2019 20:25

Díky zdejší inspiraci jsem koupila svíčku Woodwick a to praskání knotu je úplně super! Člověk si přijde (zvukově) tak trochu jako u krbu. Za mě výborné! Jen s vůní jsem se tak úplně netrefila, mám nějaké ty Evergreen conifers. Dokud se ten vosk neroztaví úplně, je to pěkné, ale po tom úplném roztátí vosku mi tam něco začne vadit a musím to sfouknout. Budu doufat, že mi nevadí něco, co mají všechny svíčky tohohle výrobce společné, protože to praskání je fakt úžasný a chtěla bych si koupit svíčku s jinou vůní, snad se příště do vůně líp trefím...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. dubna 2020 11:00

Jsem navoněná Red Roses od Jo Malone, tak jsem to podpořila ještě voskem Rose od WoodWick.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 16:37
Reakce na Dalia:

Jsem moc zklamaná intenzitou vůní u svíček Yankee Candle, takže jsem s jejich pořizováním skončila. Vosky jsou fajn, ty si občas dopřeju, ale velké svíce už ne. Objevila jsem mnohem intenzivněji vonící svíce od Goose Creek nebo Village Candle, kterých pár mám. Ale začínám se orientovat směrem ke svíčkám ze sojového vosku, které vůni lépe nesou, lépe hoří a jak víme - jsou zdravotně nezávadné. A moc ráda mám také značku WoodWick.

​Mluvíš mi z duše! Taky už pár měsíců svíčky Yankee Candle nekupuju, spoustu z nich vůbec necítím (vysoké stropy, velké místnosti). Používám hlavně vosky od Goose Creek a svíčky buď WoodWick nebo Kringle Candle (ale tam nemám moc favoritů). Nicméně parfemace Yankee mám hodně ráda a teď jsem přešla na jejich Melt Cup - vosk, který si nařežu na trojúhelníčky a pálím v klasické aromalapě - buď se elektrické, nebo na svíčku. Funguje to skvěle a cenově vychází asi jako vosk Goose Creek.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 16:42
Reakce na Panenka:

Díky zdejší inspiraci jsem koupila svíčku Woodwick a to praskání knotu je úplně super! Člověk si přijde (zvukově) tak trochu jako u krbu. Za mě výborné! Jen s vůní jsem se tak úplně netrefila, mám nějaké ty Evergreen conifers. Dokud se ten vosk neroztaví úplně, je to pěkné, ale po tom úplném roztátí vosku mi tam něco začne vadit a musím to sfouknout. Budu doufat, že mi nevadí něco, co mají všechny svíčky tohohle výrobce společné, protože to praskání je fakt úžasný a chtěla bych si koupit svíčku s jinou vůní, snad se příště do vůně líp trefím...

​Na základě vůní ze tvé poličky bych zkusila Wood Smoke Mám ji a na podzim je úžasná. Sladce-dřevitě-kouřová.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 16:45

Fig Leaf & Tuberose od WoodWicku mi připomíná Un Matin d'Orage od Annick Goutal. Parfém jsem poslala dál, ale vosk užiju.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:03

Evanilla Na tohle vlákno jsem nějak pozapomněla... Mezi tím jsem měla ještě Redwood,  Warm Wool a Evening Bonfire a všechny dobré. Wood Smoke si zkusím zapamatovat pro případné pozdější nákupy, díky za tip. 

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:06

Panenka 

Evening Bonfire miluju!.

Offline Evanilla
Avatar
1212 příspěvků moje polička 17. dubna 2020 17:11

Panenka Warm Wool mám v té loďce, ta je moc fajn A ještě jsem nadšená z Black Plum Cognac A nová Golden Milk je taky úžasná... A Baby Powder! No je jich celkem dost, co mě zaujalo.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 12. června 2020 12:27

...krásná vůně:

(něco na způsob éterické a květy zjemnělé Tobacco Vanille Tom Ford)

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 12. června 2020 18:01

Kam na ty WoodWick svíčky chodíte? To praskání by mne možná bavilo.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 12. června 2020 18:20

Sweet Potato 

...u nás je mají i v květinářství, mívají je v dárkových předmětech/svíčky, dekorace do bytu, atp., ale jsou i na notinu třeba...(tam odtud mám právě tu poslední "Humidor", pak mám ještě moc ráda vůni "Evening Bonfire")

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 12. června 2020 18:30

Miru Aha, děkuju, já myslela, že to bude něco strašně speciálního a drahého

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. června 2020 18:49

Miru A máš tuto lodičku, nebo menší velikost? Tuhle velkou jsem zatím neměla.

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 12. června 2020 19:01

Dalia 

...mám vosk.

Já ráda vůně střídám a zkouším nové. Tak riskovat drahou svíčku a že se mi třeba líbit nebude...

I když svíčky naslepo mi zatím vyšly vždy

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. června 2020 19:54

Sweet Potato Na Chodově v patře mají WoodWick i Yankee, siroka nabidka a cokoli k ocuchani. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34791 příspěvků moje polička 12. června 2020 20:30

mirajo Děkuju. Yankee mne zatím moc nechytly, ale na ty WW jsem zvědavá.

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 12. června 2020 20:43

Sweet Potato Taky jsem jim dávala šanci, na zkoušku koupila pár vosků a těch nejmenších svíček, u těch si člověk užije i to prskání, to je fajn. Vůně lepší než YC, ale stejně mě po urcité době začnou otravovat a vrátím se k olejům a japonským tyčinkám. 

Online Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 12. června 2020 20:49

mirajo 

...a jaké máš oblíbené vonné oleje třeba.?