Oblíbená vykuřovadla a esence

06. zaří 2014 22:18
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 13:11

slniecko Ďakujem, sladkú vôňu by som domov asi nechcela. Páliš niečo aj teraz v teple? Už som sa dávnejšie po rôznych vykurovadlách pozerala, zaujala ma biela šalvia. Tú si neskúšala? 

Offline slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 18:51
Reakce na alibi:

slniecko právě jsem si naskládala košík u Rymera a mám tam za tisícovku bez pošty. to není dobré :D

​poznám....takto som prišla aj k tej myrhe a teraz pri hľadaní čajovej sviečky som narazila na nenačatú boswelliu (kadidlo)

paktofonika  no takto, on je jemnejší a sladší ako iné živice, nepredstavuj si nič na tému vanilkové rožky...trošku sa podobá na labdanum ....

no a normálne nie, ale dnes idem, skôr ako to znova zapatroším

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 19:06

slniecko No to si mi dala.... Že labdanum :D To počujem prvýkrát 

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 19:08

slniecko nakonec jsem objednala na tvořivém světě různé  pryskyřice asi za pětikilo . A to jsem chtěla jen to elemi. 

Offline slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 14. srpna 2018 19:34

alibi 

paktofonika prešmejdila som ti policu , benzoin máš v Archives 69, Portrait of a Lady a Lilac.

Offline andyskr
Avatar
příspěvků moje polička 22. srpna 2018 13:43

Ahoj :) má tu někdo zkušenosti s aroma difuzérama? Přečetla jsem si tenhle článek kde píší o těch olejích. Že mají různé účinky, například ten klídný spánek nebo energie a klid... Jako věřím tomu, že budou dobře vonět ale má někdo zkušenosti s nimi? jestli doopravdu nějak působí ty účinky o kterých se vždy píše, nebo je to spíš jen lákadlo a prostě to jenom voní? díky za rady :)

Offline alibi blogger
Avatar
3951 příspěvků moje polička 09. května 2019 10:09

Očista "per fumum" podle Feng Shui

https://alibi-notes.webnode.cz/l/ocista-per-fumum/

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. listopadu 2020 11:29

Milovnicím klasické Chloé - tato svíčka voní velmi velmi podobně. Koupeno ve večerce :-) v regálu desítek dalších druhú svíček (jsou balené v krabičce - takové ty klasické vánoční plus Home sweet home ) za 49,-. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 06. srpna 2021 15:43

Známá pořádá webinář o vykuřovadlech, kdyby to někoho zajímalo, přepošlu info.

Offline marieu
Avatar
4462 příspěvků moje polička 10. prosince 2022 10:36

Oživím v adventním čase aktuální téma vykuřovadel. Zkoušela jsem pár klasických kadidel i ambru, muž mě týral roky klasickými františky, které čoudily spíš uhlím, než čímkoliv jiným... Nicméně před 2 lety jsem objevila kužílky od Meadows , které mě hodně nadchly. Letos jsem náhodně objevila lokálně vyráběné Matějovy františky. Ty jsou jen s kadidlem, zato výborné. Od stejného výrobce teď zkouším s úspěchem i vánoční purpuru. Ovšem nedávno mi IG podstrčil reklamu na nějaké japonské vonné tyčinky s kadidlem, značku už nevím, v Evropě byly jejich produkty téměř nedostupné, respektive jen v eshopech, které napotvoru nezasílají do ČR. A to už ani nechci zmiňovat lákadla jako Byredo nebo nedejbože Gucci. Svět je plný lákadel!