Difuzéry

10. dubna 2017 15:58
Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 10. dubna 2017 15:58

Ok, mám otázku.

Normálne používam difuzéry (resp. náplne) od L´Occitane a Durance a dávam si ich do prázdnych fľaštičiek od väčších odstrekov so špajdlami (som lakomá kupovať rattanové tyčinky, keď to funguje aj s obyč. špajdlami z domácich potrieb).

Teraz som dostala jeden ako darček od nejakej inej značky aj s tými rattanovými tyčinkami a množstvo, ktoré mi normálne v danej miestnosti vydrží tak zo dva mesiace, je za dva týždne fuč. Čím to je, je to tými tyčinkami, alebo použili nejaký iný materiál na základ?

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. července 2020 09:19

slniecko 

...náhodou jsem narazila na Tvůj příspěvek - mám stejnou zkušenost s difuzérem od Rituals - za pár dní fuč.

Přitom jiný, myslím, kdysi jsem měla od  Ashleigh Burwood London a vydržel opravdu několik týdnů v pohodě.

Nejspíš to bude ne/kvalitou použitého materiálu

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 08. července 2020 09:20

...no a jinak - když mi ten Rituals tak rychle vyvanul a zůstala mi hezká nádobka i tyčinky...

...tak jsem si tam přestříkala

Shalimar EdP

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 08. července 2020 23:01

Miru fakt...ja som už úplne zabudla!!!

Ale našla som, aký bol ten môj (píšem si to pre istotu, ktorý bol aký, ja si už nepamätám pomaly ani vlastné meno, ak si ho nezapíšem)...bola to nejaká značka Sweet Home.

Potom daj vedieť, ako dopadol Shalimar. Vidím to ako zaujímavý nápad, ako doraziť telové vône, ak to bude fungovať.

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. července 2020 05:11

slniecko 

...funguje to

Příjemně mi to v ložnici voní. Není to nijak intenzivní, jen jemné(bylo to taky asi už jen 30ml, co jsem přestříkala. A tyčinek v tom mám asi šest, a je vidět že jsou hodně nasáknuté. Je to difuzér o objemu 100ml)

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 09. července 2020 13:59

Miru super...asi budem mať pár kandidátov...

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 15:16

Používáte někdo ultrazvukový difuzér na esenciální oleje? Objednala jsem ho, zkušenost s ním zatím nemám.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 15:35

Dalia Má ho v salóne kočka, kam chodím na pedikúru a manikúru a je to fajn. Ona má taký, z ktorého ide studená para, takže aj v lete je to veľmi príjemné. 

Tiež som nad ním uvažovala, nakoniec vyhrala katalycká lampa, aj vďaka komunikácii o nej tu, to bola dobrá voľba, mám ju presne rok a neviem si vynachváliť

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 16:10

Daridari Já jsem se rozhodla na základě tohoto videa a jeden si tedy pořídila právě z e-shopu této paní. Jinak používám klasickou aromku na svíčku. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 16:43

Dalia Pozrela som, normálne si ma navnadila na tú lampu

Jediné, čo ma odrádza je kábel

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 16:54

Daridari mám ho doma, kábel ma irituje, ak by som objavila bezkáblový, tak ho kupujem ihneď.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 16:54

Daridari Ten mi sice taky trochu vadí, ale jinak se na lampu moc těším. Myslím, že to může být skvělá věc třeba i v době nějakého nachlazení, chřipky apod. Nebo čistě preventivně k čištění vzduchu. A pro mě osobně snad i pomocník pro lepší usínání. Ale je důležité používat skutečné esenciální oleje. Mám i vonné oleje na takovéto provonění místnosti, ale na aromaterapii používám čistě přírodní esenciální oleje. 

Měla jsem jednou difuzér s tyčinkami, ale ten mě nijak nenadchnul. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 17:03

milacka Jej Dari, Teba som tu dlho nevidela

A inak tej katalyckej lampe tuším vďačím Tebe ak si dobre spomínam. 

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 17:05

Dalia Tá pani vo videu hovorí, že je to výlučne na aromaterapiu, na eshopoch uvádzajú, že dokáže aj mierne prevlhčiť vzduch. Samozrejme v závislosti od m2. 

Samozrejme, nie je nad čisto prírodné esenciálne oleje. 

Ach, načo sem leziem, potom všetko potrebujem mať

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 17:23

Daridari Dej potom vědět, jestli sis nějakou lampu pořídila. Já jsem si vybrala tento. Dá se nastavit, že mění barvy nebo zapnout na jednu barvu podsvícení.

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 17:33

DaliaDobre si vybrala

Ja už asi kupovať budem až v budúcom roku, do Vianoc mám kopec iných výdavkov, ale hlavne Ty daj vedieť Dali, či splnila lampa očakávania.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 17:45

Daridari Dám.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 18:20

Daridari zdravotne som to mala ako na húpačke, ale už si ťukám na drevo, že je lepšie a dúfam, že bude ešte lepšie. A spomínaš si dobre, katalytickú lampu som Ti odporučila ja, najlepšie odstraňuje pachy pri varení. Nedám na ňu dopustiť. 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 18:23

Dalia určite budeš spokojná, ale bezkáblový difuzér by bola pre mňa topka, takto som limitovaná zástrčkou.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. prosince 2020 18:25

milacka Darinko, a jinak jsi s funkcí difuzéru spokojená?