Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2020 12:44

barbucha no teda, veta chtěl jsem ti říct,  že žiju, získává úplně jiný rozměry 

Pavlena spíš doufejme, že je idiot pojištěnej

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:08

Aranel mám po Uz a v duši klid, že nejsem stimulant (mé celoživotní trauma, že mi nic nenajdou).

V žlučníku mám kamenolom i piskovnu současně. 

Čekám na primáře, co bude dál nevím. 

Tak už vím, bude operace

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:15

Kokoska 

"Měl" je přiléhavej výraz   já ani nevim co měl za model, akorát že co se narodili haranti, pořizoval většího bavoráka (jak jinak, von snad jiný auta ani nezná) aby se tam všichni vešli. A vlítla do něj z boční oktávka... Měl kliku že oktávka vyrazila brzo protože to schytal zleva na předek, o pikosekundu pozdějc by to dostal rovnou u sebe na dveře a to by mi asi hned nevolal

No nic, auto vzal čert. Haranti už beztak uměj chodit sami

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:16

Pavlena Kora 

Pojištěnej je snad dneska každej, ne?

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:31

dzizisketa neni sance, ze by ti nekam zapadl, kdyz jsi treba lovila neco v tasce? Je to mrzute, takhle jsem ztratila nausnici od prarodicu, mrzi me to dodnes.

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:32

barbucha

BBavoráky jsou bezpečné, myslím, že pro rodinu vybral auto dobře. Každopádně jsem ráda, že se mu nic nestalo! 

Offline dzizisketa
Avatar
7436 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:34

Lamicka

TTo ještě musím prozkoumat, taška na kočáru je horký kandidát. Ale spíš si myslím, že jsem ho ztratila odpoledne u rybníka, musím tam taky ještě zajít. A až budeme vyměňovat pytlík v luxu, pro jistotu ho rozpárám

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:54

barbucha uf!  Někdy věřím na ty strážný anděly. Tak hlavně, že je v pořádku.

Taky jsem takový telefonát zažila, akorát z dceřinýho mobilu volala její kamarádka. Že měly nehodu, auto na šrot. A těch pár sekund, než předala mobil dceři, která potvrdila, že jí nic není, bylo nekonečných. 

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 02. srpna 2020 13:57

barbucha jo divila by ses kolik lidí na povinný ručení kašle. Ať už záměrně nebo nezaplatí. Dokud se nestane tohle může jim procházet.

Ale to určitě nebude tenhle případ.

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 14:00

barbucha Jde spis o to, jak se to sebehlo. Do me panacek nacouval terenakem, s patricnou razanci a obratem sehnal svedka, ktery bez uzardeni dosvedcil, ze jsem nedobrzdila a zapricinila.. pokud vinik vylitl z vedlejsi, tak se z toho asi nevykeca...

Online 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 14:06

barbucha Jsem ráda, že se mu nic nestalo, auto vem čert :-).

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 14:28

barbucha 

ufff, šílený se šťasným koncem, zaplaťbůh, ale stejně to asi s člověkem musím otřást. 

Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 15:05

barbucha bavoraky jsou bytelny, jestli to schytal jen predek, tak to spravej. Ja jsem podobne zrusila kdysi predek Opla, taky ne vlastni vinou, a dali to za slaby dva mesice dohromady, asi to sestavovali po sroubkach. Faktura s vyctem nahradnich dilu by se dala uverejnovat u nedelnich novin jako priloha na pokracovani, jak to bylo dlouhy.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 16:08

barbucha ještě, že tak.

Mně kdysi volala dceřina kamarádka z jejího mobilu, že ji na kole srazilo auto a je v bezvědomí. Nikdy jsme se nedopátrali, co se stalo, holkám bylo 10 a byla jsem ráda, že se o ni postaraly a zavolaly (podezírala jsem je, že to bylo jinak a měly v tom měly prsty). Dcera se na to neupamatovala. 

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 17:34

Mirka Ou ale hlavně, že to dobře dopadlo, stejně tak barbucha !

Dadoo Snad už pak bude dobře.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:18

dzizisketa a spol.

Dík holky, všichni jsme rádi že to vlastně dobře dopadlo

Kokoska 

Viděla jsem fotku, ten předek=motor je na maděru, mladej pán tomu moc šancí nedává. Musela to bejt rána jak z děla, z bytelnýho auta je pěkná harmonika.

Mladej skuhrá že má všechno hnutý, bolej ho všechny svaly a ty hadi mu nedaj pokoj, jak si lehne tak jsou na něm

Offline continuity
Avatar
33547 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:22

barbucha uff, hlavně, že je v pořádku. Pokud ho bolí za krkem, ať to řeší, já mám z toho ty migrény.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:32

continuity 

To je marný... jsem mu nabízela ať si skočí na rentgen, pro jistotu jestli mu něco nevypadlo, ale asi nikam nepůjde

Otec mu zas radil, ať si vezme aspoň takovej ten nákrčník nebo něco - to zas pravil, s nerudným pohledem na hady, že by mu ho eště nanejvejš víc utáhli... tak že dá, s naším laskavým dovolením, přednost přísunu kyslíku.

No, drzej byl jako obyčejně, tak jsme usoudili že mu fakt nic neni.

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:41
Reakce na barbucha:

Mladej skuhrá že má všechno hnutý, bolej ho všechny svaly a ty hadi mu nedaj pokoj, jak si lehne tak jsou na něm

​To je Thajská masáž .

Chvalabohu, že je ok, plechovku nech vezme čert, zdá sa, že dobre vybral, keď je pri takom náraze len poudieraný.

Offline barbucha blogger
Avatar
30555 příspěvků moje polička 02. srpna 2020 19:49
Reakce na slniecko:

​To je Thajská masáž .

​No jo vlastně - a zadarmo!