Stěžovací vlákno

10. srpna 2014 17:31
Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:00

0zero7 Kamos zapomnel dceru v kocarku v hospode na zahradce.. Pry: "prijdu domu, odemknu, kouknu na zenu a v nanosekunde vim, ze je neco zasadne spatne. V dalsi nanosekunde uz vim i co..."

Offline Samantha
Avatar
1657 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:24

Kolegyně zapomněla kdysi dceru v sámošce. Hezky jí posadila na parapet před kasama, v klidu nakoupila, v klidu došla domů, v klidu se zula ...

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:30
Reakce na brrr:

Lamicka Přes 50% nemocných dětí i personálu, tak na týden zavřeli. Můj dětský sen (nikdy se to tehdy nepodařilo), nyní moje noční můra. Padne na to kus dovolené, snad se nám to podaří nějak poflikovat.

​Já to bohužel čtu pozdě, ale v takovéhle situaci by vám měl vzniknout nárok na ošetřovné (očr), který je i v případě, že

 školské zařízení nebo zvláštní dětské zařízení, popřípadě jiné obdobné zařízení pro děti, v jehož denní nebo týdenní péči dítě jinak je, nebo škola, jejímž je žákem, jsou uzavřeny z nařízení příslušného orgánu z důvodu havárie, mimořádného opatření při epidemii nebo jiné nepředvídané události,

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:05

brrr  Možná by to šlo i vyřídit zpětně. Škola musí potvrdit začátek a konec uzavření na formulář ošetrovného a pak se to zanese na ossz. Musí tedy jít o dítě do 10 let. 

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:38

ice To si nemyslím, určitě je to jen dočasně.

Offline pecka
Avatar
5966 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:02

Konečne som sa dnes odhodlala ísť k novému lekárovi na prehliadku. Keď sa ho 2 známe pýtali, či môžem prísť, lebo som mala lekára v inom meste... "jasné, nech príde". Len im zabudol povedať, že potrebujem odhlasovací papierik doručiť svojmu predchádzajúcemu lekárovi, ten ma musí odhlásiť a až potom sa môžem registrovať u neho. (Neovládam postupy, lekárov som nemenila ani nepamätám). Takže som zbytočne hodinu čakala.

Keďže potrebujem zobrať u obvodnej krv k inej lekárke, povedala som si, že keď už som nič v 1.prípade nevybavila, skúsim aspoň toto. 45 minút čakania, aby mi sestrička oznámila, že dnes krv neberie a mám prísť na budúci týždeň. Pol dňa z práce zabitého a nič nevybavenésom nevedela, či mám plakať alebo niekoho... 

Offline bosibori
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:12

Mamka bráchu jednou zapomněla ve vedlejším městě na ulici. Přijela tam s námi, vyřídila, co chtěla, pak odpočítala tři děti, ty naložila do auta .... až na to, že jedno nebylo naše a bratr tam zůstal. 

Online brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 13:47

Camp_L Ty jo, díky, to jsem netušila.

Offline Garfie
Avatar
23813 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 14:09

bosibori tvl, tak to je hustý a nechali jste si to cizí, nebo jste se vrátili pro bráchu?

0zero7 Můj strejda jednou nechal vnučku na karnevalu, naštěstí pořád tancovala a její rodiče se to dozvěděli asi 30 let poté...:-) A moje kamarádka zase jednou jela s asi tříletým synem a tchýní na výlet, dítě v autobuse usnulo a ony ho tam zapomněly....prý si vzpomněly asi kilometr daleko! Naštěstí to byla konečná, autobus tam stál a on prý pořád spinkal, ale řidič se teda tvářil hodně podivně...

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 14:18

brrr Zkusila bych zavolat na vaši OSSZ a zeptat se, jestli by to zpětně šlo, nebo aspoň si to vyřídit na čt + pá, přece jenom, plýtvat dovolenou je škoda.

Ona je spousta věcí v tom pojištění, který se fakt málo využívají - navíc tohle je situace, která nastane fakt zřídka. Ale stejně si myslím, že by ředitelé školy měli být infomování a rodiče na tuhle možnost upozornit, když už píšou o tom zavření. Samozřejmě se to netýká dopředu nahlášenýho volna typu ředitelské volno apod.

Já jsem jednou způsobila povyk v dětské nemocnici, když jsem byla hospitalizovaná s dítětem jako doprovod a chtěla jsem po nich, aby mi potvrdili nemocenskou. Doktoři z našeho oddělení tehdy obvolali půl nemocnice, než našli někoho, kdo věděl, jak ten papír vyplnit. Přitom těch hospitalizovaných rodičů s dětma tam mají spoustu, ale zjevně nikdo neví, že si to může vykázat jako nemocenskou (pokud není na RD).

Offline Janulik03
Avatar
16632 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 14:31

Moj muz vzal deti do kina. Predtym bol dlho v praci doma si dal v jedlu pivo a isli. Mali asi 7 a 8 rokov. Vecer mi niekto zvoni otvorim a tam obe decka ale same. Povedali ze film skoncil a tatino zaspal. A oni ho nechceli budit  tak isli same cez cele mesto po tme domov.

Online brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 14:38

Camp_L Dík, já už mám dokonce i ty papíry. Teda nemám je u sebe, ale jsou deponované u kámošky. Její maminka je šéfka tady místní OSSZ, tak mi je vzala z práce. A ještě dáme vědět do školy, ono nás nevědomých bude asi víc.

Offline Camp_L
Avatar
686 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 14:52

brrr No tak bezva!

Offline Magráta
Avatar
7763 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:00
Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:03

Sweet Potato Achjo.

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:03
Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:20

Garfie Mňa rodičia tiež raz zabudli v škôlke. Nejako zle sa ráno dohodli a mysleli si, že ma vyzdvihne ten druhý. Tak som tam nakoniec ostala sama s upratovačkou kým prišli obaja domov a zistili, že som ešte v škôlke.

Offline carries
Avatar
1105 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:21
Offline stes
Avatar
7287 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 15:22

Tak si dneska pustím Briana