"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:06

Mulen A kam vedou okna? Jestli na jih a máš před okny lodžii, tak ti tam slunce nesvítí, ne? Pak by se to přehřívalo od střechy/fasády, ale žádné stínění nepomůže.

Online Mulen
Avatar
4202 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:09

Evaeva okna máme na západ. Odpoledne tam docela svítí. Ale fakt to nejvíc bude tou střechou. Sejdu o patro níž k tchánům a tam mají o pět stupňů míň. Chystáme se tam položit nějakou izolaci. Již asi třetím rokem

A na kytku jsem nepomyslela, tak zatemnění teda fakt ne.

Offline Tak Betty
Avatar
4943 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:13

dcera si ted dávala tyhle žaluzie, nevypadá to špatně, nemusí se nic vrtat. Jmenujou se den a noc.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:14

Mulen jo, západ, tak to je potom jiná, to je odpoledne peklo, tam by zastínění pomohlo. Ale ta izolace střechy určitě taky, nejspíš mnohem víc.

Online viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:19
Reakce na Zarinya:

je to hnus a jeste si zive pamatuju jak jsem to u mami nechapala,ze na to nevidi.

na nitě jedině navlíkátko, bývala jsem pyšná na to že ho nepotřebuju a jak to bývá balený s jehlama tak jsem ho vyhazovala.. no, teď si ho mooc považuju

Online viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:22

Tak Betty tyhle žaluzie jsem nedávno obdivovala u kamarádky, vypadá to hrozně hezky. akorát teda ty co má drží na takových lagricových plastových držáčcích, že už to měla místama rozlámaný:-/

Online Mulen
Avatar
4202 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:23

Evaeva no snad letos konečně!

Tak Betty ty máme v obýváku a kuchyni. Ale normálně v kuchyni ta látka nějak zdegradovala, že se rozpadá. Už pár měsíců to tam mám provizorně spojený kolíčkama na prádlo

Offline rasaNori
Avatar
7680 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:25

Mulen ja to potrebuju pro holky, protoze chodi spat pred 8 kdyz jsme doma a jak je venku cim dal vic svetlo tak se mi starsi cuka ze nechce. Pritom je do 2 minut po ulehnuti tuha jak spalek... 

Online Mulen
Avatar
4202 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:27

rasaNori jj, v dětském pokoji máme taky zatemňovací. tam svítí prozměnu zase ráno. Ale zaboha si nevzpomenu, kde jsem to kupovala.

Offline Tak Betty
Avatar
4943 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 22:27

viktorka_od splavu Mulen no asi to není na věčné časy. Dcera stavěla a budou mít předokenní. 

Online Mrakoplas
Avatar
8720 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 23:10
Reakce na Karoleena:

Mulen Béžový zatemňovací závěsy Vilborg z IKEA máme a jsou hezký, nebo teda mně se líbí, ale jsou jen na ozdobu, tak nemůžu říct, jak dobře zatemňujou... :) Akorát jsem si je pak našpendlila, že je tak o třicet čísel zkrátím, a už jsou našpendlený skoro rok

​Tie mám tiež a keby nebolo mamy, ktorá sa na to prispendlenie nemohla pozerať, tak sú tak doteraz

Zatemnuju v pohode, máme ich aj v detskej v inej farbe. Ale zas nemám s čím porovnať plus za tým ešte spúšťame žalúzie. Mulen 

Edit. Som pomalá už máš závesy zamietnuté

Online continuity
Avatar
33122 příspěvků moje polička 20. dubna 2021 23:39

Vi někdo něco o CSMI psychometrickych testech?

slniecko MP Marge 

Offline slniecko admin
Avatar
17515 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 00:58

continuity nedržala som ho v rukách a môže byť samozrejme dobrý, ale mi príde, že síce uvádzajú vysokú reliabilitu, ale mi príde, že na pomerne málo probandoch.

Ale v kombinácii s ďalšími metódami by to nemuselo vadiť, lebo ten psychológ si porovná testy.

Online Mulen
Avatar
4202 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 07:38

Mrakoplas ony jsou stejně úzké (i jiné závěsy z IKEA). Máme balkonové okno a ta půlka, kde nejsou dveře je veliká, to by nebylo tak hezky nařasené.

Online continuity
Avatar
33122 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 07:51

slniecko díky za názor. Mne tam prave vyšla nízká validita priblizne v polovici škál, čomu zodpovedajú výsledky (a asi to odzrkadľuje fakt, že tak vo štvrtine otázok sa mi nepáčila ani jedna z dvoch možností). Ja som na to tešila, že sa o sebe dozviem niečo nové, ale pride mi to ako zle napísaný horoskop. 

Pohovor so psychologickou ma čaká večer. Ta vyhlásila, že to kľudne zvládneme za pol hodiny, čo na tiez trochu zaskočilo, tak uvidíme. 

Online Mrakoplas
Avatar
8720 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:23

Mulen jj to máš pravdu. Mám na okne dva a ešte tak 30cm im chýba aby zatemnovali dokonale.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:29

Zarinya promiň, ráda bych, byla to nějaká essence, ale oni ty produkty často mění a já pak přešla na ty gellaky. Měl by to být v současné produkci tento. Podle recenzí by měl fungovat. A vzpomněla jsem si, že první a nejlepší bělící jsem měla od LOrealu, ale ten jsem vůbec nenašla.

Online Mulen
Avatar
4202 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:33

Mrakoplasjj, tomu se chci vyhnout. Doteď tam sice mezera nebyla, ale vůbec to nebylo nařasené.

Ale můj sen jsou vysoká užší okna (ne přes dva metry jak máme teď). A nějakej pěknej byt k tomu no.

Online continuity
Avatar
33122 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:34

slniecko ešte ma, prosím ťa, napadla jedna otázka. Takže to nie je nejaký širšie používaný test, ale ich vytvorený?

Offline mitford sister
Avatar
1373 příspěvků moje polička 21. dubna 2021 08:35

Mirka Zarinya ano ano, takhle to nějak vypadalo, jen možná lahvička měla jinej tvar