"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Online Potrefenáhusa
Avatar
33600 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 15:29

Aranel a co bylo v tom předchozím Postu? 
já to neznala, upozornil mě kolega, ze je tam vzdycky kupujou cestou na hory 

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 15:44

baltik Bohužel, pokud se nepletu, v květnu byl podepsán zákon, který podporuje pořadatele těchto akcí. Zjenodušeně na stejném principu jako cestovky-to znamená, že peníze z nich nevytlučeš (tuším do konce října), maximálně poukaz na jinou akci. Na okamžité vrácení peněz mají nárok zdravotně postižení, nezaměstnanaí, těhotné, rodiče na mateřské, samoživitelé nebo starší 65 let, tak zkus, jetli se nenapasuješ na něco z toho....

Jediné co ti můžu poradit je jít po osobní cestě, ale je to sázka do loterie. Já měla takhle posunutý nějaký zájezd a napsala jsem majiteli, že se v tu dobu stěhuju do zahraničí a je víc než jasné, že se stejně nezúčastním a prachy mi poslal. 

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 15:59

Potrefenáhusa Mně se to nepovedlo ocitovat a teď už bych to neměla psát, aby se nefixovala chyba ale Sweet Potato měla modletínské. (Jako blbost, ale kdyby to někdo potřeboval)

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 16:01

Aranel Šmajrá, sweet potato je úplně pitomá! Za trest je stokrát sežeru!

Offline Pinot Noir
Avatar
24391 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 16:25

Sweet Potato ty na sebe teda dokážeš být přísná!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33600 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 16:32

Sweet Potato modletinske miletičky

jq mám bohužel navždy betli kaplemskou

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 16:38

Potrefenáhusa Tak ti ď

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 17:18

Potrefenáhusa a jeblé houdy

Sweet Potato Těšíme se v hubnoucím vlákně!

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2021 17:28

Aranel no jasan,miletínské...bylo mi to divný,ze by byly jeste nejake jiné...ukrutně dobré

Offline andulka01
Avatar
10603 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 17:54

Maureen Nikdy jsem je neochutnala, někde jsem viděla recept (podzimní Apetit asi). Je to asi jako slepené perníky?

Online Potrefenáhusa
Avatar
33600 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 18:35

andulka01 asi jako, ale fakt strašně dobrý 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 19:00

barbucha 

Dneska jsem vlezla do kauflandu - výběr žárovek, baterií i svíček obrovskej.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2021 19:35

Patří stolní kalendáře do toho zakázaného? Děti tvrdí, že ano, já myslím, že se jim nechce do obchodu. 

Offline Kokoska
Avatar
28182 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 19:44

Mha prodavaji i na poste !

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. ledna 2021 20:05

Zrovna dneska jsem četla článek, že Tesco pomalu "odlepuje" ty zalepené regály, že prý nikde není definováno, co je to to nezbytné zboží denní potřeby nebo jak je ten termín. Prý začali prodávat spodní prádlo a dětské oblečení. To by dost vysvětlovalo ty rozdíly v tom co kde mají.

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 22:00

jerry 

Lampa došla i se žárovkou - to se v tý firmě podruhý narodili A zítra mi kolegyně slíbila přinést ještě nějaký do foroty! Takže snad nebudu muset v dohledný době nikam...

Evaeva 

To spodní prádlo rozhodně považuju za nezbytnost, nestihla jsem doplnit spoďáry a už jsem zoufalá! Fakt by mě zajímalo, kdo tohleto určuje, kterej blbec... asi chodí v jedněch trenclích celej rok.

Offline Zuzuli
Avatar
2130 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 22:39

Evaeva ja si zrovna vcera v rosmannovi rikala, kde to sakra ziju, ze si muzu v tom jejich regalu se spotrebnim zbozim koupit panev nebo zehlicku na vlasy, ale ty detske puncochace vedle jsou zakazane a jak bych zrovna ty potrebovala. A dneska jsem rikala muzi, ze doufam, ze dite zacne chodit v dobe, kdy budou otevrene obchody, protoze prvni boty v zivote ji nechci kupovat naslepo pres net. Co ja vim, co ji bude sedet. 

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 22:49

Zuzuli

Botičky na první chození jsem řešila při jarním lockdownu. Koupila jsem postupně dvoje attipas, na ty jsem si troufla, než otevřeli obchod. Tam samozřejmě zoufalý a nervní prodavačky, protože se jim tam rvaly hromady lidí. 

Offline Mohučanka
Avatar
6385 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 22:59

dynda

Obchody s dětskou obuví byly vždycky hotové inferno...

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 13. ledna 2021 23:06

Mohučanka 

To jo, ale tenkrát řešily rozestupy, dezinfekci hned po vstupu, roušku - jestli to ani ne osmdesáticentimetrový dítě na vratkých nohách ji má mít. Když jsem jela se synem o pár týdnů později pro trekový boty, už to bylo zase normální. On ten obchod je celkem velký, takže při normálním fungování to je v pohodě, tlačenice nevzniká.