"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 24. května 2020 09:45

Maky brrr je archeolozka

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 24. května 2020 09:46
Offline Maky
Avatar
228 příspěvků moje polička 24. května 2020 10:00

continuity díky. Já vím že určitě někdo o tom mluvil jen jsem nevěděla kdo

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:06
Reakce na Luna:

 Ale jak jsem si prosla lecbou, rozhodla jsem se, ze by uz si konecne mohla trhnout haksnou.

Jo, už si to pár let říkám taky. Oni nakonec všichni odejdou (co mi do všeho kecali) a bilancovat vlastní život budu jen já.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 24. května 2020 11:31

continuity U nás si to od poměrně nízkého věku rozhodují děti samy. S naší lehkou korekcí. Už na prvním stupni měly učitelů povícero.
Ale ty se zřejmě ptáš na nějaký společný dar celé třídy?

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 24. května 2020 12:16

Sweet Potato Jo, ptám se na ten celotridni dar. I u toho bych už byla za to, aby si to domluvili sami deti v třídě a celé zaridily, ale tou izolaci je to komplikované. Kdyby se normálně učili, nemám dokonce nic proti tomu, aby daly kytku každému učiteli, pokud se tak domluví. Ale neumím si představit, jak by to zvládly logisticky, když máme problém se dostat i k teniskam v šatně. 

Offline brrr
Avatar
9961 příspěvků moje polička 25. května 2020 06:52

Maky Omlouvám se, objevila jsem to až teď. Takhle to vypadá jako kámen Potřebovala bych to nafotit zhora a nejlíp s nějakým měřítkem. Jen předem upozorňuju, že kamenné nástroje moc neumím, ale když tak bych to někomu poslala. Klidně to můžeme řešit přes sz, akorát online budu zase až odpo.

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 25. května 2020 08:53

Máte prosim někdo tak na jednorázové rousky, se kterými jste spokojeni? Objednala jsem v lékárně 50ks balení a nedrží jim ten pásek na nose, prostě nezůstane v požadované poloze a v kombinaci s brýlemi je mi to k ničemu.  Teď čekám na výsledek reklamace.  Potrebuju je pro sebe do prace a synovi do školy. Budu moc ráda za  tip na něco vyzkouseneho  a funkčního.  Moc díky.

Offline Kokoska
Avatar
28172 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:40

AprilTwelve abys nebyla zklamana. Ja jsem objednavala z nekolika ruznych mist, kdyz se to jeste blbe shanelo, tak kde zrovna byly. A vzdycky prisly uplne stejny, jen vzdycky jinak zabaleny. Myslim  ze je to stejne vsechno z Ciny, na jedne zasilce bylo i neco cinsky napsanyho.

Offline SunEclipse
Avatar
3098 příspěvků moje polička 25. května 2020 09:53

Nemůžu se dovolat praktickému lékaři, tak se poptám tady - udělala se mi na chodidle pod kůží tvrdá bulka, sama o sobě nebolí, ale na tlak je to citlivé.  Kam s tím? Na chirurgii?

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:29

SunEclipse asi ano. Mně bolí palec zespoda, mám ho červený, předpokládám, že tam mám zalezlý kousek vlasu. Doufám, že to nedopadne jako tenkrát s palcem  ruky...

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:51

Kokoska no toho jsem se trochu bála. Ty moje byly od nějaké české firmy,  ale jen distribuce, takže čína taky. V práci jsme jednu chvíl meli rousky od českého vyrobce Batist v Červeném Kostelci,  ale ty si můžeš koupit jako lekar nebo zdravotnický zařízení, a to já nejsem . A tyhle české byly skvěle,  nesmrdelo to, bylo to hebky neskrabavy... No ale ty už v práci dosly no.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:53

SunEclipse 

Jak hluboko to je pod kůží? Není to kuří oko? Pokud chodíš na pedikúru, tak kuří oko by ti mohla odstranit i pedikérka. Případně bych zkusila podologii. 

Offline SunEclipse
Avatar
3098 příspěvků moje polička 25. května 2020 10:58

Yvraine Ne, kuří oko to určitě není, není to ztvrdlá kůže, je to bulka hlouběji pod měkkou kůží.

Offline Yvraine
Avatar
293 příspěvků moje polička 25. května 2020 13:09

SunEclipse 

To je nepříjemné, pak už to bude chtít lékařský zásah. Držím palce, aby to bylo rychle ok.

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 25. května 2020 13:58

AprilTwelve ja ted mela rousky z ruznych prodejen a ani jedne nedrzel ten dratek dobre. Vloni na jare jsem doma nosila rousky, abych nenakazila deti chripkou, a byly uplne jine kvality. 

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 25. května 2020 14:01

SunEclipse bradavice?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 25. května 2020 14:32

Lamicka To jsme si říkali i v práci. Ty jednorázové roušky, které jsme tam měli, byly úplně jiné než jsme teď nafasovali. Kolikrát si říkám, že mají stejně jen psychologický efekt a navíc mi děsně smrdí.

Offline Garfie
Avatar
23810 příspěvků moje polička 25. května 2020 15:06

continuity Ok, už jsem se rozhodla, jsem teda definitivně ráda, že nemáme třídní FB  Já jsem pro společný dárek jen třídní-a asi bych nechala děti, ať si to pořeší, i když chápu, že je to v této situaci naprd. Pokud to řeší matky, asi bych napsala nějak taktně  svůj názor s tím, že nakonec souhlasím se vším, co se rozhodne a ať to zařídí někdo jinej.

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 25. května 2020 15:11

Renusatko no presne, to jsem si presne rikala :)