"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 27. února 2020 18:53

Garfie Chci, chci :-)

Online Janulik03
Avatar
16628 příspěvků moje polička 27. února 2020 18:54

999 nam sa iba sama vypina

Garfie aj ja bysom nejaku ducharinu prosila

Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:02

Janulik03 Tu naši už asi přestalo bavit bejt pořád vypnutá...:-).

Offline Garfie
Avatar
23801 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:08

Janulik03 999 Potrefenáhusa Ale kuš!  Já už tady určitě většinu vyprávěla...v pubertě se mi stávaly fakt divné věci, třeba se mé přítomnosti běžně zhasínala světla, nebo začala téct voda. Jednou jsem šla z nějakého večírku, vedla k nám taková dlouhá ulice, a pokaždé, když jsem prošla pod světlem, tak zhaslo, bylo to úplně děsivé. Když umřel táta a v noci před porodem se mi zase samy od sebe spouštěly dětské hračky....A tak podobně.

Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:10

Garfie Ty jo, ty jsi dobrý medium...:-).

Offline Garfie
Avatar
23801 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:10

999 No ale nedobrovolný, i když mě to kdysi zajímalo, teď se tomu úplně cíleně vyhýbám! 

Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 27. února 2020 19:19

Garfie To se nedivím :-). Já to tak mám s virgulema. Poslouchají mě, ale vezmu je do ruky max když chce někdo najít zónu v bytě :-).

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2020 20:47

999 Nám se taky sama zapinala.  Pak jsem přišla na to, že si ji pouští psi. Prostě tapli na ovladač, co se někde povaloval. Ale to asi nebude tvůj případ.

Offline Kora
Avatar
příspěvků moje polička 27. února 2020 20:48

Garfie to je zajímavý 

Offline 999
Avatar
17525 příspěvků moje polička 27. února 2020 20:52

Kora To ne, zvířata nemáme :-),

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:05

Garfie brrrr, ale... nemas dalsi? :)

Offline SunEclipse
Avatar
3098 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:08

999 nenastěhovaly se vám myši? Při šmejdění může přeběhnout přes ovladač

Offline Garfie
Avatar
23801 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:18

jinx Mám jednu velmi zvlášní z vyvolávání duchů a potom stříbrnou postavu u postele  Ale to jsou dvě věci o kterých mluvím docela nerada. S tou postavou je to zvláštní, protože to se mi stalo asi 2x u kluka, se kterým jsem tehdy chodila, bylo mi nějak lehce přes 20. V noci jsem viděla takovou zvláštní postavu u nohou postele a měla jsem intenzivní pocit, že mě chce odnést. Bylo to jakoby napůl ve snu, ale věděla jsem, že spím a nemohla jsem se probudit, nakonec se mi to úplně na sílu povedlo. Bylo to strašný, už jsem tam pak ani nechtěla spávat, potom jsme se rozešli. Ten kluk byl hrozný pragmatik a měl z toho legraci, ale když jsme se po nějaké delší době potkali, tak se k tomu sám vrátil a přiznal se, že tam měl potom divné sny, jako by mě někdo hledal a normálně se bál. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33579 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:21

Garfie Tohle se i nějak jmenuje, myslím, ze jinx psala, ze se ji to jednou stalo taky, spánková paralýza myslím, brrrr

Online MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:23
Reakce na Garfie:

Janulik03 999 Potrefenáhusa Ale kuš!  Já už tady určitě většinu vyprávěla...v pubertě se mi stávaly fakt divné věci, třeba se mé přítomnosti běžně zhasínala světla, nebo začala téct voda. Jednou jsem šla z nějakého večírku, vedla k nám taková dlouhá ulice, a pokaždé, když jsem prošla pod světlem, tak zhaslo, bylo to úplně děsivé. Když umřel táta a v noci před porodem se mi zase samy od sebe spouštěly dětské hračky....A tak podobně.

​Tohle vypuklo u tatinka v baraku, kdyz zemrela babicka, a ja jsem se nastehovala do jejiho bytecku v prizemi. To bylo porad neco - nejvic teda ty svetla, ale stavaly se i jiny veci. Bracha se jednou stavil na navstevu, a kdyz odchazel, tak si v predklonu sneroval kanady, a najednou citil, jak ho nekdo hladi po vlasech. Myslel si, ze za nim tatinek jeste dodatecne prisel do predsine (uz se rozloucili), tak vzhlednul, co se jako deje, ze je tatinek takovej rozneznelej - a tam nikdo. Akorat tezkej svazek klicu ve dverich toho babiccina bytecku se houpal sem a tam

Nebo zase jindy tatinek s brachou sedeli u tatinka v prvnim patre v obyvaku a hrali sachy. Nad nima lustr, takovej ten "chandelier style", dvanact zarovek v kruhu. Najednou ty zarovky zacaly zhasinat, jedna za druhou, az zhasnul celej lustr. Bracha sedel uplne ztuhlej hruzou, zatimco tatinek, znamy flegmatik, se jen podival ke stropu a prohodil "mami, tyhle tvoje fory me stojej strasny prachy!" (To myslel za praskly zarovky.) A jakmile dorekl, tak se vsechny ty zarovky zase samy od sebe najednou rozsvitily! 

Bracha k nam potom docela dlouho odmital chodit

Offline Garfie
Avatar
23801 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:26

Potrefenáhusa jj, mně se to občas stává (už teda naštěstí dlouho ne), ale tohle bylo teda ještě vylepšené tou postavou...fuj, už o tom nechci ani mluvit, jsem sama doma!

Offline continuity
Avatar
33372 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:27

MP Marge tatínek super

Online MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:31
Reakce na Potrefenáhusa:

Garfie Tohle se i nějak jmenuje, myslím, ze jinx psala, ze se ji to jednou stalo taky, spánková paralýza myslím, brrrr

​Mne se to jednu dobu stavalo fakt casto a muzu potvrdit, ze neni o co stat! Je to pekne hnusnej, desivej pocit... A jednou to bylo jeste horsi: Probudila jsem se uprostred noci, lezela jsem na boku s tvari do pokoje. Mela jsem intenzivni pocit, ze me nekdo uprene pozoruje. Tak otevru oci a vedle postele, primo u ksichtu, nohy! Jako by tam stal nekdo v cernejch kalhotach. Byla jsem uplne zcepenela hruzou, ale zacala jsem se pomalu divat nahoru, kdo to jako je - a najednou jsem byla v ty spankovy paralyze. A uprostred toho huceni vetru a stinu na stenach jsem zahledla oblicej toho navstevnika - mladej, docela pohlednej, cernovlasej. Nikdy potom uz jsem ho nevidela. 

Online MP Marge
Avatar
5692 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:32
Reakce na continuity:

MP Marge tatínek super

​Tatinek je klidas, ale potom ke konci uz ho to taky zacalo znervoznovat. Hlavne to, ze nemohl v noci usnout, protoze mu neco porad tukalo na okno. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. února 2020 21:34

Garfie Potrefenáhusa jo, spankova paralyza. Stalo se mi to jednou, uz je to peknych par let, ale dodnes si pamatuju, na tu hruzu a strach a jak to bylo fakt neprijemne. Nejvic ta neschopnost cokoliv udelat, pohnout se nemozne, chtela jsem kricet a nic, vubec to neslo... Co se mi teda obcas stava dodnes, to je takovy tezko popsatelny pocit jakoby obrovskeho strachu a ztuhlosti, ktery me z niceho nic prepadne ve spanku. Podstatny rozdil ale je, ze se dokazu probudit a tim to utnout. To u te paralyzy neslo a trvalo to nekonecne dlouho.