"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 20:36

0zero7 

Nezapomenout jedině léky, jinak si všechno koupíš na místě, i nějaký oblečení, když na to přijde. Když bude pršet, stejně někam zalezeš, budete mít auto, moc bych to neřešila. Já lítala běžně na dovolenou s příručním, my to měli vždycky hodně poznávací a s přesuny, přelety. Brala jsem s sebou oblečení, které by mi nebylo líto vyhodit, kdybych potřebovala uvolnit místo. S dětma už jsou výzvy trochu jinde.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 20:48

Lilly_Ku JJ myslim, ze to dam v pohode, ale vetsinou cestuju i se zavazadlem, tak si jen rikam, at nezapomenu na nejakou blbost tipu nabijecka nebo menic do zasuvky, typicky pro me. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 20:50

dynda presne, kdyz bude neco potreba, tak si to koupim, to ani moc neresim, spis ty osobni veci. Leky uz mam na seznamu, musim si vzit magnesko urcite. Kratasy a jinak vsechno skoro lneny a cau :) 

Online 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 20:54

0zero7 Vdyť sis to vyjmenovala sama, co povezeš :-).  Cokoliv zapomeneš, koupíš na místě. Hlavně si zaplať dobrou cestovní pojistku. 

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 20:56

999ja jsem hroznej organizator

pojistku mam super z prace, tak to nemusim resit, to je fajn. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 20:56

není tu někdo, kdo umí rusky a byl by ochoten zhlédnout 2 a půl minuty divného ruského filmu, aby mi řekl, co tam jeden chlap říká druhému?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:14

0zero7 taky myslim, ze to das. Pas, kreditku a kartacek na zuby, to je nejdulezitejsi. Ja taky jezdim rada s malo vecmi :-) 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4127 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:33

jinx presne, zaklad jsou doklady, penize/karta pas a nabijecka, pro me jeste e-book. Vsechno ostatni se da dokoupit na miste.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:37

Lilly_Ku je to tak, ja kdyz jedu na tri tydny az mesic do asie, tak nejvic vazi kosmetika, zalezi kam, ale neco v nejake divocine fakt nekoupim. Zbytek veci je v mensine :-) 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46030 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 21:43

0zero7 adaptér do zásuvky kdyžtak taky koupíš na letišti:-) akorát neudělej chybu jako já posledně, když jsem nebrala tu kartu, jakože telefon stačí - a pak mě muselo založit dítě, páč byla potřeba hotovost a z bankomatu se nedalo bezkontaktně:D

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 22:30

jinx se tesim prave na no luggage, kosmetika bude jeztezsi, to je jasny

viktorka_od splavu Polignano je maly, bez karty ni ranu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 22:38

Ja ted letim s minibatohem na 6 dni, ani kosmetiku neberu krome malyho Egyptian Magic a rasenky z casaku.

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 22:49

0zero7 Ja si bravam kosmetiky bych rekla dost, ale naleju to vsechno do tech minibaleni, nebo vezmu vzorky;-). Ale je fakt, ze neresim pocet tech minibaleni tekutin, protoze polovinu dam k priteli, ten jede s kartackem, na tyden do Izraele se sbalil do gymsacku, jako beze srandy. Tak to jsem mu rekla, at zapomene, ze na tech kontrolach bude vypadat podezrele a nikam nas nepustej, tak si vzal batoh normalni velikosti. 

Jo a nikdy mi nic nechybelo nebo nemela jsem ten pocit;-)) Jen na jare ve Svedsku to bylo horsi, protoze byla vetsi zima nez jsem predpokladala a uz prvni den jsem na sebe navrstvila vsechno obleceni, co jsem mela s sebou:-D.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 22:58

Mutziputzi Ja se na dovolene nemaluju vubec (doma minimalne), ale potrebuju necim sundat SPF a namazat se. Egyptian Magic dobrej teda? Jsem nezkousela jeste. 

Karja jj, vezmu cestovni baleni, hlavne MALO veci, staci mi dobrej cistici gel a olej na plet plus neco na oci. 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 23:01

0zero7 Tak to jsou tri veci jen:-DPlus ty se ani moc nemalujes, takze pohoda!

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 23:10

Karja Chanel beru, ten je bozi s nim toho pak uz moc nepotrebujes 

Offline Karja
Avatar
35780 příspěvků moje polička 21. srpna 2019 23:11

0zero7 No vidis to, to nevim, proto potrebuju tolik veci;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 02:21

0zero7 Nic světobornýho, ale kupuju ho už leta a beru ho vždycky místo všeho co používam normálně, taková vazelína s lepším složením no.

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 07:00

0zero7 Já fakt myslím, že cestou tam problémy mít nebudeš, spíš zpátky :-) V Itálii se dají nakoupit i hezký hadry a jídlo super. Možná ten opalovák ti nebude stačit malý balení, ale to taky doveze maminka. 

Offline VeronikK
Avatar
363 příspěvků moje polička 22. srpna 2019 09:14

Gatita já právě odjakživa když se nemůžu rozhodnout mezi dvěma páry, tak nakonec nemám nic :-) Výjimeřně oboje. Vůbec jsem trochu stižená tím, že když si mám něco pořídit, přemýšlím, jestli to potřebuju. U levnějších věcí tolik ne, u dražších ano. Mám to tak z rodiny, když jsem už jako starší chtěla nové kalhoty, ptal se mě táta, jestli je potřebuju. Zamyslela jsem se nad tím, a ano, měla jsem jen jedny nebo dvoje, tak jsem usoudila, že opravdu další potřebuju. Tak mi je koupil. A já to mám v hlavě dodnes. Musím mít pocit, že tu damou věc unosím, že se mi to hodí... No mám to se sebou těžký někdy. Dětem ráda dopřeju, ale třeba ke konci mateřský s druhým dítětem jsme koncem měsíce počítali pomalu každou korunu, aby bylo co jíst. Opravdu to nebylo jednoduchý, a to jsem měla i nějaké doučování. Prostě už to dřelo hodně a se třetím taky, kdybych nenašla super vedlejšák, tak by to bylo náročné. Taky jsme prostě z finančních důvodů neměli už čtvrté dítě, i když bychom do toho jinak klidně šli... Takže kupovat pak dětem telefon za několik tisíc...