"Blbé" dotazy / Co nutně potřebujete vědět

10. srpna 2014 15:10
Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 20:42

0zero7 Koupila jsem si trio: Hyaluronic Acid 2% + B5, Niacinamide 10% + Zinc 1% a ten Magnesium Ascorbyl krém, používám spolu a zatím se mi to zdá dobré, ale ten krém teda pro jistotu přestanu přes den používat, o fleky nestojím. Tu kyselinu a Niacinamide asi koupím znova, ten krém je podle mě z kategorie "neurazí-nenadchne".

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 20:45

Černá kočka Aha, dikes! Zkus jeste retinoid 2% a tu kyselinu co jsem psala jine realite, jestli chces neco pridat, obe jen na noc teda a ne moc casto, podle toho co mas by ti to mohlo vyhovovat a asi uvidis rozdil. 

Offline Černá kočka
Avatar
1314 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 20:53

0zero7 Děkuji - píšu si.  Nevěděla jsem, jak mi půjde to vrstvení, hlavně po ránu, ale jde to.

Umyju obličej, dám tonikum, dám sérum, začnu čistit zuby, mezitím se sérum vstřebá, dám krém...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 21:01

0zero7 já jsem měla z ordinary vit. c suspension +ha spheres a to mít třeba asi nemůžu, pálilo to děsně a výsledek mi nepřišel nic moc. mám i tu 2% retinoidovou emulzi. když srovnám (ale zatím, fakt nemám dlouhodobý výsledek) vit. c sérum dermalogica a to ordinary, tak dermalogica mi zatím přijde mnohem lepší, vůbec nepálí, a přesto mám druhý den kůži krásně hladkou.

retinoid a vit. c se vyrušují, že jo? tedy je zbytečné si dávat vit. c sérum a přes to retinoid? já totiž teď používám každý druhý večer retinoid, a pokud nedám na výrobce a budu používat to vit. c sérum taky jen večer, tak to asi střídat ob den s retinoidem?

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 21:04

Černá kočka JJ dobrej system! Ono se vetsinou nemusi cekat dlouho, staci 30 sekund apod.

Jiná Realita JJ stridat, dohromady by se nemelo. A ten 2% retinoid te pali? Ja mam to serum a presla jsem na 5% a pohoda, tak to se mi nejak nezda. 

Zkus tu alpha lipoic, to by se ti mohlo pozdavat taktez. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 21:26

0zero7 ne, retinoid vůbec nepálí, naopak bych ocenila, kdyby měli 5%, ten 2% mi přijde moc "mild". pálil vit. c, ale hrozně.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 21:37

Jiná Realita Aha ja to pochoipila obracene, a ten 5% nemaj? mam ho a v pohode. Vit C paliva, ale po case by nemel, a jestli pali tak bych to nevalila kazdej den teda urcite. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 21:41

0zero7 silnější mají jen ten ve squalanu, a to mi nevyhovuje, squalan je moc takový těžký a nevsakující.

Offline 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 18. dubna 2019 21:55

Jiná Realita aaha, tak ten pouzivam ja, tak proto jsem se spletla. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 19. dubna 2019 07:20

Dobrý krém se spf 30 má Ryor. Já Ryor moc nemusím, ale tenhle krém se mi líbí docela dost. Navíc je v pumpičce, takže se příjemně používá. 

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 21. dubna 2019 13:15

Chtěla bych pro dcery k narozeninám šperk s diamantem. Žádný velký rozvášňování, tak kolem 20k za jeden. Máte někdo tip, kam se nasměrovat?

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 20:36

Chtěla bych si pořidit parfém s vůní šeříku. Můžu poprosit o tip?

Offline jerry
Avatar
8967 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 21:22

olte 

Nevím, jestli máš nějakou cenovou představu, tak je to tak trochu bez ladu a skladu:

Simone Cosac Osé

Salvador Dalí Purplelight

Yves Rocher Lilas Mauve

Bvlgari Omnia Amethyste

Frederic Malle En Passant

Oriflame Innocent White Lilac

Oriflame Volare Spring Flower

Lanvin Eclat d´Arpege

Vilhelm Parfumerie Lilac A Day

Demeter Lilac

Pacifica French Lilac

Offline olte
Avatar
410 příspěvků moje polička 23. dubna 2019 22:18

jerry moc děkuju :)

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 07:20

Nevidely jste nekde nejake uzasne divci bikiny? Hledam neterim k narozeninam a nemuzu nic suproveho najit. 6 - 8 let

diky

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 09:19

baltik H&M a tesco F&F. HM ma ted radu od detske modni navrharky,plavky se povedly, ale nevim, zda v te rade maji i bikiny. V tescu maji ala morska panna, zdobene zlatem... je mi jasne, ze holcicky by byly nadsene :)) 

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 09:26

baltik Na to HM se můžeš kouknout i online, abys šla na jistotu. Jinak hezké plavky mívají i v Benettonu, ale trochu dražší, nevím kolik chceš investovat. A pochopitelně i ve sportech, třeba já loni koupila opravdu moc hezké v Decathlonu. 

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 10:08

baltik doporučuji HM. Vždycky jsem dceři kupovala v Calzedonia a tam mají letos strašné modely, hlavně mi přijdou na malý holky příliš nahé. Jako trojuhelníkovou podprsenku pro děcko, co u vody nemá na práci nic jiného, než blbnout, skákat do vody a tím pádem stále lovit podprsenku na krku nebo na zádech..??

Offline baltik
Avatar
4425 příspěvků moje polička 24. dubna 2019 14:51

Pavlena Garfie Pavlena diky holky, mne se prave vsude libi jen ty celkove, ty maji krasne, s flitrama atd. bikiny jsou dost fadni, ale to HaM asi bylo nejlepsi, tak koupim tam

Offline Ivona.dv
Avatar
32 příspěvků moje polička 25. dubna 2019 16:36

Holky z Brna, moc prosím o radu. Mám jet s dcerou na Animefest a trochu jsem se vykašlala na brzké hledání ubytování a teď nějak nemůžu sehnat ubytování za rozumnou cenu, to je do dvou tisíc za noc. Víte o nějakém rozumném ubytováni v Brně? Zkoušela jsem u výstaviště Hotel Voroněž, ale tři tisíce za noc fakt nechci dát a NCONZO mají plno.

Děkuji