Sraz v Brně - neparfémový

07. června 2021 20:38
Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:27

černá káva Škoda, já nevěděla, zda mi to klapne s přespáním.

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 12:53

Korsičanka Ja právě přespání nemám.

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:12

černá káva Škoda. Tady platí pokaždé druhé pondělí v měsíci. Tak třeba příště.

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 13:27

Renusatko To ja vím, ale ten čas setkání je na mě pozdě.  Ono se to nějak vyvine. Ale alespoň jsem mohla konečně najít nové vavavoom. Jednou jsem měla i zrochu času a nenašla jsem to.

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 15:22

Užijte si sraz! Já mám pondělky docela v klidu, ale zase jsem si toho nasypala moc Zkusim dorazit příště!

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 06:54

Tak jsem vlítla do té Vaňkovky a koupila jsem dceři šaty. Podle představ, chtěla tmavé, bez vzorků, na ramínka, určené na slavnostnější příležitosti jako je divadlo, i na běžnější ve škole, na nošení od podzimu do jara. Takovou jsem měla radost, že jsem konečně sehnala podle požadavků, taky jsem chtěla, aby nebyly úplně holčičkovské, ale ani moc vyzývavé, prostě pro slečnu. Jednoduché, ale ne úplně jednoduchou rouru. Materiál je blbý, ale na to jednorázové občasné nošení mi ani ten polyester nevadí, ona se stejně moc nepotí. Natěšená jsem doběhla domů, dceři šaty hrozně moc sluší!, perfektně sedí, a co myslíte, jí se nelíbí. Prý měla úplně jinou představu (kterou mi absolutně neumí říct), co je na nich špatně mi taky nedokázala vysvětlit, jen se nad nimi ušklíbala Se na to můžu, příště koupím radši něco sobě.

Offline Garfie
Avatar
23870 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 06:59

nonemy Lituju tě a věř mi, že vím, o čem mluvíš!!! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:18

nonemy a bude hur... priste kup neco sobe!

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:27

nonemy A tady jsem ráda, že mám kluky Ale ani jim nekupuju nic bez nich. Oni taky dokážou mít problém i s bílým trikem.

Offline tina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 09:11

nonemy ale ty jsou hezký. Jás si zatím užívám, že oběma můžu koupit, co se líbí hlavně mně

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 10:00

nonemy Jen počkej, až jí je kámošky pochválí

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 11:14

Korsičanka přesně na to spoléhám, už včera jsem do ní hustila, že ji vyfotím, ať to ukáže kamarádkám. Odbyla mě, že jejich názor není důležitý, že záleží jak ona se v nich cítí. Jestli ona nakonec nebude osobnost No ještě ji dnes zkusím přesvědčovat, představa dalšího lítání a shánění těch pravých šatů, kór když jí tak sluší... ne ne ne

tina No, to jsem si moc neužila, protože ještě pořád nejraději nosí orvaná trika a legíny :) Nikdy nebyla parádnice a spoustu pěkných věcí odmítala kvůli pohodlí (třeba pěkné džíny, to jsme koupili minulý týden po x letech, kdy si o ně sama řekla :) )

Renusatko se ti nedivím :) Když to není jen tak se společně vypravit do obchodu, nějaké nákupy potřebuji dělat i bez ní, navíc hadry budou brzy jediná možnost dárků, když už si nehraje :)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 11:36

nonemy ty darky doporucuju realizovat prave cestou spolecneho nakupu

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 13:01

viktorka_od splavu asi to jinak nepůjde :)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 13:55

nonemy no nevím. Podle mě když jí přesvědčíš, ať si je nechá, stejně je nebude nosit. My měli (a pořád máme) na oblečení taky různé zvláštní nároky. Jediný, kdo byl schopný celkem pobrat co jo a co ne, byla mamka. Já bych jí brala sebou, i když to asi bude často otrava. (Já si na svojí pubertu celkem pamatuju)

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:25

nonemy a bude hur...

 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:33

Evaeva no což o to, já si na svoji pubertu taky pamatuji, měla jsem zakázáno chodit do školy otrhaná, ale protože jsem byla děsný pankáč, tak jsem ráno vytáhla natajno schovanou odrbanou džisku s nášivkama a záclonovýma žabkama, po příchodu rychle zase schovat, aby mamka neviděla

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:34

slniecko nestrašte mě tady

Offline černá káva
Avatar
1906 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:38

nonemy jojo, je to tak jak píše slniecko@

Offline Sweet Potato
Avatar
34789 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 15:53

nonemy Hehe, mladší teď nosí pod tričko cosi, co vyrobila z mých síťovaných punčocháčů. To tričko čmajzla svému otci, střídá černé a oranžové s nápisem "žeru bio". Kostkovaná původně flanelka po mém otci, sepraná a děravá. Kraťasy umělecky odrbané, k tomu růžové (teda teď už moc ne) converse po moora nebo zhruba čtyřkilové glády po Solathis . Na každém prstě včetně palců jeden až dva prstýnky. Jo a stejně jí to sluší!