Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:28

Dalia K řízkům určitě ne. Jinak batáty miluju, ale jsou hodně sladké. Jako hranolky nebo kaši k rybě jo, ale ke smaženýmu fakt ne. A když už, řízla bych je celerem třeba, nebo s černým kořenem.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:32

Já bataty přidávám do kaše k bramorum třeba půl na půl, samotná je moc sladká 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:34

andulka01 když jsi tu, prosím tě na tu exotiku mě sice neužije ale zkouším ráda - pak choi: podle tohohle receptu mě to vůbec nenadchlo, blbý recept, má smysl zkusit jiný,nebo to lepší nebude? https://www.tabetai.cz/pak-choy-na-masle-se-sojovou-omackou

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:48

viktorka_od splavu Pak-choi je super. Co třeba nerozebírat na listy, jen rozčtvrtit (když jsou malé jen rozpůlit) Umíchat teryaiki omáčku, drcený česnek, vločky chilli, rostlinný olej, kapinku sezamového oleje. Tím jen zlehka pokapat zelí, ugrilovat na 6 min. Podávat se zbytkem omáčky svařené s hnědým cukrem. Kousek limety.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:53

andulka01 to zní hezky. mně moc nejede ten sezamový olej, resp jo ale kapinka postačí, víc nedávám. limetka vylepší každý jídlo:-) děkuju!

Offline andulka01
Avatar
10538 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 23:09

viktorka_od splavu tak ho vynech, jen mi tam tak asijsky chuťově sedí (ale fakt jen malinko)

Offline RoSa
Avatar
8066 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 23:27

viktorka_od splavu já ho dávám do thajskejch polívek - jednoduše to nakrájim na větší kusy a hodim to tam

Offline RoSa
Avatar
8066 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 23:32

a dotaz: mám doma najednou hrozně moc sýra, velký kusy (raclette, cheddar, gouda, bergkäse, nějakej dánskej zrající - taky velkej kus)... jak to nějak rychle a chytře zpracovat? napadá mě něco jako placičky, roláda, sýrový salát.... a dál? + nějaký recepty máte?

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 07:14

viktorka_od splavu andulka01 Potrefenáhusa dynda Děvčata, moc děkuji za rady. Na sobotu jsem slíbila řízky, tak je udělám s obyčejnými brambory. Ale jinak chci batáty zařadit do jídelníčku pravidelně, když jsem četla, jak jsou zdravé.

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 07:53

Dalia 

To bude lepší, jestli někdo čeká řízky, asi k nim nečeká sladkou přílohu, nech klasiku klasikou.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:08

dynda No, Pepík. Je strašně mlsnej a raději zůstane hlady, než aby snědl něco, co mu nechutná. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 08:39

RoSa prikoupit cerveny a pozvat navstevy:-))

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 09:16

viktorka_od splavu a Pak choi ti chutna? ono ho dost lidi nemusi, jak ma takovou zvlastni chut. Delam ho jako andulka, ale klidne se sojovkou misto teriyaki (chce to opravdu kvalitni sojovku) a pouzivam oliv. olej, kdyz nemam doma sezamovy (nam chutna). Prijde mi, ze je mnohem lepsi z grilu (jestli mas) nez z panve.  

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:02

Lamicka praveze mi moc nejelo tak se ptam jestli to bylo upravou nebo ne:-) diky!

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 10:14

viktorka_od splavu jeste tomu dej sanci, mne se to napoprve taky nezdalo. Jako cekanka, na jeji chut jsem si musela zvyknout. 

Offline RoSa
Avatar
8066 příspěvků moje polička 22. ledna 2020 21:17

dneska jsem dělala "fake-karbanátky" z červené řepy: rozmixovaná řepa (dala by se prej i nastrouhat), prášek do pečiva, slunečnicový semínko, trochu vloček žitných, trochu mouky hrubé, česnek, a hlavně bylinky! (tymián, adžika/čubrica, libeček, petržel...)... no dobrý to bylo, i ta barva odpovídala opravdickejm karbanátkum... já to teda dělala, abych zpracovala tu řepu nějak jinak než jako krémovou polévku, ne z vege-pohnutek...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 00:09

Dalia Kombinuji batáty s červenou čočkou a rajčaty, kořením zázvorem, římským kmínem - moc mi to chutná. Ale k řízkům jedině klasiku!

Pak - choi dávám do různých asijských pánví - v kombinaci s kuřecím masem, červenou paprikou, arašídy .... stačí mu chvíle na zavadnutí. Někdo mi kdysi říkal, že syrové může vyvolat u citlivějších jedinců žaludeční potíže.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 09:55

Hanka H Měla jsem doma jeden batát, tak jsem ho včera zapekla se smetanou, cibulí a saturejkou a mám ještě na dnešek.

Z červené čočky jsem nedávno dělala polévku a ta byla! Budu ji muset brzy zopakovat. 

Offline Zina
Avatar
5815 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 11:26

RoSa To zní fakt dobře, já na ně chodím do místního vegetariáskýho bufetu, udělat je sana neumím. Celkově většina mých pokusů  o nějaké vegetariánské karbanátky a hamburgery dopadla dost neslavně, takže buď na ně někam jdu, nebo to jistí Rohlík :-).

Offline RoSa
Avatar
8066 příspěvků moje polička 23. ledna 2020 12:31

Zina fakt jsou výborný! ještě by šlo místo tý mouky a vloček tam přidat rozsekanou cizrnu, asi by šla použít třeba i čočka, fazole, sojový boby.... důležitý je to koření, prostě jako na klasický karbanátky - jen místo masa použiješ tu hmotu rozmixovanou; pekla jsem v troubě na 180°