Jídlo a vaření

09. prosince 2014 15:35
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:51

RoSa ja sem dneska v klidu....bramboraky,kyselice,zelnacka,skvarky fakt nemusim.

Dokonce i ty krupicovy kasi sem zatim odolala.:-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:58

Kdysi ještě na mp někdo, asi 0zero7 , dával recept na květákovou pizzu. Můžu o něj poprosit?

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 26. února 2018 20:59

Zarinya 

Já jsem taky v klidu. Bramboráky mám ráda, ale mít je nemusím, škvarky a sádlo mi nic neříkají a krupicovou kaši ráda nemám. Ale teď jsem neodolala velkému pruhu neskutečně dobré nádivky s brusinkama a ořechama. 

Offline dost_bot
Avatar
271 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:17

K bramborákům : tchýně jedla klasické česnekovomajoránkové bramboráky "po německu" - s borůvkovým kompotem. Zní to divně, ale je to dobré. Já mám nejraději na horký křupavý bramborák kupu studeného kysaného zelí. Pak neznám bratra!

Taky mi na linii a zdravou stravu nesvědčí tohle počasí - listuju různými tučnými kuchařkami, švýcarskou , německou, Sandtnerkou,.... peklo. Dostala jsem chuť na vuřty na pivu, ale neměla jsem dobré, a na nich to stojí - tak jsem babicovala a místo vuřtů jsem dala pěkné plátky krkovičky. Jinak striktně dle receptu Romana Vaňka. Pokus se zdařil, vznikla velmi povedená záležitost, s bramborovými šiškami a pivem docela pěkná neděle. 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:20

domenica Zarinya Pridavam se do klubu. Ja sice treba ty skvarky rada mam, ale jim je jen max 1x rocne, kdyz dela manzel. Vetsinu roku predstiram zdravou vyzivu a lituju zviratka. Bramboraky taky dela manzel se synem kdyz nekam jdu, takze na me nezbydou nikdy. Krupicovou kasi nesnasim odjakziva.

Jinak u nas dnes nuda, deti si naporoucely palacinky. Pul hodiny u plotny a nez se otocim, jsou vsechny pryc 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:20

domenica tak jasne,nastrah je plno.Ja myslela,ze se  nenecham strhnout retezovou reakci.:-)

Hlavne,ze chutnalo.:-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:23

Luna hmm tak palacinku bych si tedy s chuti dala.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:34

Sweet Potato ja ji delala jen jednou, je to desne prace (ale da se to ohulit vysusenim kvetaku v mikrovlnce), nepamatuju si podle jakyho odkazu, toto vypada dobre a odpovida to.

https://www.ambitiouskitchen.com/2017/08/how-to-make-cauliflower-pizza-crust/ 

Ja ted delavam pizzu co ma testo z kureciho masa (zni to desne, ale je to fakt dobry a neutralni a desne syty)

Jo a z toho testa kvetakovyho (styl mikrovlnka, se vyhnu tomu zdimani atd) delam grilled cheese, to je vynikajici!!! Se satalatem z rukoly a spenatu, kde je hodne octa.

Recept zde, me to chutna asi vic nez pizza :)

https://kirbiecravings.com/2015/08/cauliflower-crusted-grilled-cheese-sandwiches.html 

Offline Ava
Avatar
1110 příspěvků moje polička 26. února 2018 21:34

nellielovett V jaký masně kupuješ škvarkovku prosím? Dík

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 27. února 2018 07:46

Já strouhám taky docela nahrubo, právě, aby byly křupavé,vymačkám vodu a místo mouky přisypu ovesné vločky. A bez vejce bych se bála, že se rozsypou a neobrátím je 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:13

0zero7 Karfiolovu pizzu som robila raz a samozrejme som ho nesušila iba ždímala(asi málo) a bolo z toho riadne blato. Ani chuťovo nebola nič moc. Ten grilled cheese vyzerá super ale do toho sa tiež radšej nebudem púšťať. 

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:16

Sweet Potato Ja delavam tuhle docela casto (je to jediny zpusob, jak nacpat kvetak do deti :) pracna se mi nezda, ale chce to hodne vymackat vodu, pak delam jen tenkou vrstvu testa, aby byla tenka a krupava.

 http://www.meltingpotdiaries.com/2014/10/primal-pizza-bez-mouky/

Offline tina
Avatar
5843 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:16

Ztratila jsem recept na mrkvový dort. Máte někdo tip na osvědčený? V tom mém byly určitě ořechy a na promazání krém z lučiny.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33592 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:18

u nás se právě dělaly taky ty zelený měkký bramboráky, ty mám teda taky ráda, ale když jsem pak u kamarádky ochutnala ty nahrubo do zlatova s křupavými okraji, byly prostě nej. Akorát se mi fakt nikdy doma tak nepovedly a přisuzuju to tomu plynu, kterej to asi opejká od krajů. Nebo pánvi, co měli. Sice je miluju, ale jak jsou celým barákem cítit ještě dva následující dny, je dost otravný.

A dělat doma chipsy, to je teprv sysifovská práce, když to všichni užíraj ještě horký.....akorát takový hodně motivační, když člověk vidí tu flašku oleje, co u toho zasyčí :-)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:24

tina Priateľ robil v sobotu podľa tohto receptu a bol skvelý. Akurát na vrch dal iba mascarpone vymiešané s kokosovým cukrom ktorý tomu dodal karamelovú chuť.

http://najrecept.sk/2015/04/fotorecept-bezlepkova-mrkvova-torta/

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:30

Děkuju všem za květákopizzové recepty.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:40

tina 

Korpus

350g nastrouhaná mrkev

300g hladká mouka

300g cukr krystal

2,5 dcl oleje

1 prdopeč

1 lžička jedlé sody

1 lžíce mleté skořice

1 pomeranč - kůra nastrouhat a vymačkat šťávu

Možno přidat ořechy

 

Poleva

100g máslo

200g moučkový cukr

2 lžíce vanilkové esence

Vše umíchat a nakonec přidat celé

1 mascarpone

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. února 2018 10:43
Offline tina
Avatar
5843 příspěvků moje polička 27. února 2018 11:05

Dadoo Dort vypadá super, jen není moc sladký?...zdá se mi tam toho cukru skoro hodně