Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline moninika
Avatar
1033 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:51

Edge A to nešlo objednat ještě jednou ty zlevněné a tyto vrátit?

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:55

moninika ten druhej den už bohužel neměli moji velikost

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6123 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:59

Friga Nákup dobrý! Jestli to správně počítám, tak ten samý den jsem byla na výlětě na pevnosti Suomenlinna a to počasí nebylo opravdu výletní :)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:59
Reakce na slniecko:

MP Meri to znie dobre. A to v tej guli?

To se prý zalévá lžičkou, píšou v návodu  Jako včera jsem to zkoušla a docela to jde. Mám teda kouli s kapradinou, ne mechovou. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 12:59
Reakce na slniecko:

MP Meri to znie dobre. A to v tej guli?

To se prý zalévá lžičkou, píšou v návodu  Jako včera jsem to zkoušla a docela to jde. Mám teda kouli s kapradinou, ne mechovou. 

Offline 711990
Avatar
17101 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 14:24

Koupila jsem si knihu o moderni vysivce a kurz vysivani!!! Jsem zvedava:) 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 14:58

Konečně si budu moci doma vyprat péřovku a konec sušáku .

Offline RoSa
Avatar
8165 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 15:34

whiskas 

to Tě ten spacák teda vyšel pěkně draho

Offline Mulen
Avatar
4236 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 15:51
Reakce na whiskas:

Konečně si budu moci doma vyprat péřovku a konec sušáku .

​Ja taky. Snad máme i tu samou Dneska přijde

Offline andulka01
Avatar
10628 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 16:35

Konečně jsem si vybrala dárek k narozkám :-) Nakonec tu nejklasikovatěší klasiku, jen mám červené tkaničky. Teď je asi moc neužiju, ale fakt se těším na jaro.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 16:40

andulka01 krasne 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:06

Mutziputzi No to je pěkný - myslím cena bot.
Podobná situace se stala loni muži před svátkama. Objednal věc (nebudu psát co, kdyby sem náhodou chodil majitel e-shopu :D ) za neuvěřitelnou cenu - jakože už uvedenou u výrobku. Běžná cena skoro 10 000, tam necelá tisícovka... obratem poslal i platbu a čekal. Druhý den volali z obchodu, že je tam chybná cena. Muž prý chvíli přemýšlel, jestli bude hodnej, ale pak zaargumentoval tím, že v obchodních podmínkách mají, že ceny zboží jsou platné. Prej chvíli ticho a pak se ozvalo, že to má brát jako dárek k Vánocům. 

Tvrdím, že je to děsně nemorální, na tom jsme se oba shodli ...ale - fakt dobrý nakonec 

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:20

whiskas super nákup... já teda na sušák dávám doschnout košile na ramínkách a trika, na který používám program "suché k žehlení"

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 19:37

Ďalšie sluchátka. Bezdrátové 

Offline Friga
Avatar
1555 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 21:54

Lama_z_Lana bylo v utery 12.12. Jako ja bych se v tom pocasi na Suomenlinna asi neodvazila, trpim morskou nemoci a ten den dost ficelo, asi bych cestou hodila savli . A navic docela padaly stromy pod tihou snehu.

Byla jsem celkem rada, ze jsem se z hlavniho nadrazi probrodila tou mokrou breckou do Stockmana a odtamtud na Pohjoisesplanadi do Cosu a pak na autobus do Kamppi, kde jsem se jeste nastesti vesla do autobusu domu. K veceru pri venceni Frigy jsem pak videla tolik polamanych stromu, ze jsem prochazku zkratila na minimum. Kdybych nemela ten den volno v praci a nechtela toho vyuzit, tak bych do Helsinek v tom necasu vubec nejela.

A jak se vam ma Suomenlinna libilo? 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:55

RoSa 

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 22:56

Mulen Tak jsem zvědavá na první dojmy. My jsme kupovali set pračku a sušičku.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:09

Edge Hmmm, já začínám mít mindrák. Kromě toho, že vytvářím šišaté cukroví, evidentně neumím prát. Dnes  jsem poprvé vyzkoušela novou pračku a sušičku a jsem v rozpacích. Přemýšlím, co jsem udělala blbě, protože prádlo dopadlo hůř, než ze staré Whirlpoolky.

Cvičně jsem nastavila krátký program a jen na 40 stupňů (použila jsem tekutý prací prášek + aviváž, jako obvykle). Sušičku jsem nastavila na program mix (bavlna + syntetika, doba sušení byla 60 minut + funkce "do skříně"). Prádlo mi přijde málo vyprané, na košili přítele jsem i po vyprání cítila zbytky parfému a to ho na sebe nelije litry a prádlo ze sušičky jsem vytáhla nedosušené a rozhodně nemůžu říci, že by vonělo čistotou. Co mi ještě vadí je, že ručníky a froté ponožky jsou takové moc měkké, hadrovité. Něco jsem udělala špatně, tak snad to vychytám. Jinak se budu muset vrátit nejspíš k valše . Sušičku jsem naposledy používala před mnoha lety a to ve veřejné prádelně a prádlo bylo vždy opravdu suché, tahala jsem ho ze sušičky skoro horké. Ale průmyslové sušičky pracují asi trochu jinak? 

Online 0zero7
Avatar
10773 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:16

whiskas jak dlouhy je kratky program? Ja v nove pracce peru nejkratsi neco pod hodinu a super.

V susicce vetsinou staci hodina, pokud to neni lozni pradlo nebo velka spousta neceho bavlneneho. Avivaz teda nedavam ani do jednoho. Zdalo se mi, ze to nici trochu textil.

Kdyz to jde, taham to ze susicky teple, zasadne totiz nezehlim.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 19. prosince 2017 23:21

0zero7 Krátký program praní byl na 20 minut. A prádlo jsem ze sušičky vytáhla vlažné. Většinu věcí také nežehlím.