Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 24. července 2017 10:34
Reakce na whiskas:

Připneš si do ní pouzdříčko .

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 11:01
Reakce na 999:

 a jistě, snadné řešení. 

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 11:02
Reakce na RoSa:

Myslíš na Asos? Stále jsem nevyřešila technický problém, prostě můj PC mi nehodlá umožnit na Asosu cokoli vložit do košíku. 

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 11:04
Reakce na 999:

Ale hlavně si určitě kupuješ boty, které se dají nosit. Já jsem schopná si koupit boty naprosto šílené a zpětně nechápu .

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. července 2017 11:49
Reakce na jinx:

Myslis, ze ja reknu neco jineho?  Kdyz jdeme s nolitou po obchodech, ja vzdy najdu duvod, proc si ma neco koupit  napr pasek je vysledkem meho snazeni. 

potvrzuju, pásek původně nebyl vůbec v plánu, ale byl to super kup, dnes ho mám na už starších šatech cos a vypadá naprosto skvěle.... a to jsem po něm sáhla jen proto, že ty šaty, které jsem koupila včera, jsou oversize a s páskem to vypadalo líp... no rozhodně nelituju :-)

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 24. července 2017 11:54
Reakce na nolita:

Ten pásek je hezkej, drží utaženej?

Offline Zu
Avatar
2520 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:12
Reakce na whiskas:

Myslíš na Asos? Stále jsem nevyřešila technický problém, prostě můj PC mi nehodlá umožnit na Asosu cokoli vložit do košíku. 

Máte zapnutý nějaký antivir? Jestli ano, zkuste ho vypnout, dejte refresh webu a zkuste, zda to nepomohlo. (Nově je hitem zabezpečovat weby SSL certifikátem - https místo http a prohlížeče občas hlásí, že web je nebezpečný a nově takové stránky začaly blokovat i antiviry (imho je to trochu přehnané) :) 

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:28
Reakce na Zu:

Děkuji. Mám jen "Microsoft security", ale netuším, jestli jde vypnout. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:30
Reakce na 999:

Zatim jo, tak snad se brzo nejak neosoupe...

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 12:41
Reakce na Zu:

Teď jsem zkoušela jiný počítač, bez té ochrany a na něm to funguje bez problémů.

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:08
Reakce na whiskas:

Teď jsem dočetla spoustu stránek a přidávám se do klubu. Mám 160 a 50 kilo, postava, troufám si říct, souměrná. A potvrzuju, že nakupovat na to není žádná sranda, akorát nemám potřebu to ventilovat. Kabelky se kupují špatně, protože vypadají jako kabelka s nožičkama. Boty nekomentuju, v podstatě nemám konfekční velikost. Oblečení je často problém - i ta nejmenší velikost bývá někdy velká. Šaty COS jsou úplně mimo - modelky na fotkách mají 180 cm a na sobě 36. Když si vezmu o číslo menší, pořád je to obrovský! S vypasovaným oblečením (šaty, košile, saka) je ten problém, že to šijou na dlouhý trupy, prostě na vyšší hubený holky... Některý věci na tak malý postavě vypadaj nepatřičně už z podstaty. Fakt je potřeba vytipovat střihy, ve kterých se člověk cítí dobře a který sedí a toho se držet. Jako že bych šla s módou, to je jak kdy, některý trendy si fakt můžu dovolit tak možná na zahradu, třeba cokoliv oversized, pytloidní oblečení, zkracující kalhoty... Když to jde, vybírám v petite velikostech. Oblečení musí aspoň někde ukázat, že jsem štíhlá, jinak vypadám, pozor, ano, jako krabice. Nebo možná krabička, no. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:10
Reakce na 999:

btw tyhle šaty se mi líbí moc, mně bohužel vůbec neslušely, ale jestli ti sednou, jdi do nich ...

Offline Zu
Avatar
2520 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:17
Reakce na whiskas:

Teď jsem zkoušela jiný počítač, bez té ochrany a na něm to funguje bez problémů.

Takže nakoupeno? To mám radost, tak se potom pochlubte, já už bohužel mám pro letošní léto splněno 

Offline 999
Avatar
17489 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:19
Reakce na nolita:

Fakt ti neslušely? Mně přišly univerzálně slušivé .

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:34
Reakce na 999:

taky jsme si to myslela, ale fakt ne, vypadala jsem v nich jak malá mořská víla, díky tomu dolnímu okraji :-) (a nemyslím to pozitivně :-))

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:37
Reakce na Zu:

Ještě ne, teď musím pracovat, ale už vím, jak na to a večer si "užiju" :-D. 

Já jsem paranoidní a z PC bez antiviru se mi nechtělo realizovat žádné trasakce, ale ono je to asi jedno.

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:43
Reakce na dynda:

Tak v zásadě musím souhlasit, bohužel. Jen tedy já zase takový drobek nejsem, pouze v určitých partiích (např. přes boky) mi to občas nevychází. Délky nekomentuju a celkový vzhled samozřejmě také vychází jinak (dlouhé trupy a sedy u oblečení, to sednout prostě nemůže). Snad jen vršky jsou relativně o.k., tam mám rozměry standardní :-D, až tedy občas na šířku ramen. Velikost bot mám tu nejobvyklejší a tedy nejčastěji vyprodanou. Celkově tedy souhlasím, někdy je to místo radosti spíše boj.

Offline whiskas
Avatar
19445 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:48
Reakce na dynda:

Kolikrát si pomyslím, že vyšší postavy, byť i s mírnou nadváhou vypadají na rvní pohled lépe, právě vzhledem k delším končetinám. Ale pokud jste hodně drobná, může mít za vzor např. Victorii Beckham, která je sice malá, ale jak je neuvěřitelně hubená, vypadá dobře snad ve všem. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 24. července 2017 13:59
Reakce na whiskas:

různé zdroje udávají že měří 168-172cm, takže malá neni, je větší než já:-)

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. července 2017 14:04