Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 21:52
Reakce na Evaeva:

Pinot Noir když je zima v plném proudu, už zimní boty (věci) nejsou vůbec, mi přijde. Když se ti v lednu rozpadnou boty, máš smůlu. Což je fakt super třeba u dětí, které prostě vyrostou.

​Právě naopak! V lednu jsou výprodeje to je nejlepší doba na kupování zimního vybavení... ve světle skutečnosti, že do vánoc stejně žádná pořádná zima neni a mráz přichází až po novým roce! 

Offline Lilly_Ku
Avatar
4107 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:00

Objednala jsem se k holici, pujdu tam s timhle obrazkem a chci barvu a strih. Tak doufam, ze to dobre dopadne :)

Offline notna
Avatar
6498 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:01

rozarka Sehnat 35 bylo dřív fakt peklo!

Offline Tak Betty
Avatar
4969 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:02

Lilly_Ku dobrý výběr, úžasný střih i barva.Ať se to povede.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:06

barbucha No, ale to už zase nemají 40:)

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 22:08

Lilly_Ku No to je hrozně pěkný! Kdybych nebyla tak hrozně lina a nechodila věčně v culíku, tak to chci! 

Offline pecka
Avatar
5966 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:01

Lilly_Ku to je pekné. Držím palce a dúfam, že uvidíme finálny výsledok. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 13. zaří 2021 23:19

Kupovala jsem polokozačky na eobuvi, objednala jsem troje, dvoje vracela, jedny si nechala a všechny měli ve velikosti 39! A nejvíc mě potěšily ceny - ty, které jsem si nakonec nechala, stály o cca tisícovku méně než na konci zimy. Takže za mě spokojenost!

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 07:33

Lilly_Ku To je parádny strih vrátane farby. Keby si potom hodila foto ako to dopadlo, bola by som veľmi rada. Držím palce, nech to výjde podľa predstavy

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 08:28

Lilly_Ku to vypada hezky... jsem takhle chodila do kadernictvi kdysi s hrdinkou desne debilniho serialu

Offline ionicera
Avatar
2238 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 09:19

Lilly_Ku Doufám, že máš slušnou kadeřnici. Já kdysi chodila k takové náně, ke které když někdo přinesl fotku, jak chce ostříhat, jí od té doby říkala jménem té herečky- např. -aaaa , za hodinu přijde Meg Ryan! Učes je pěkný

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 09:48

Lilly_Ku perfektní účes, moc se mi líbí... asi to ale bude chtít vždycky nějakou úpravu ne? jen střihem se toho nedocílí... 

Offline Aranel
Avatar
4481 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 14:07

razorblade Neříkej, že s Natalií Oreiro!

S těma botama se skoro nabízí, že každá prostě koupí to číslo, co zrovna bude, a pak si to tady povyměňujeme. Jak v Moskvě před GUMem

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 16:09

Aranel neeeee! :D linil se mi uces hlavni hrdinky serialu Dama a kral :)

Offline Kan
Avatar
6885 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 20:19
Reakce na Garfie:

Karja Ty jsi vzorná matka!!! Já se přiznám, že peníze, co dostaly děti třeba od tchánů jsme vždycky stopili a utratili!  Teď co jsou starší už to bohužel nejde tak snadno, letos o prázdninách jim dokonce tchýně dala každému sto eur se slovy "letos jsem vám nekoupila nic na sebe, tak to máte na oblečení do školy" a stejně se mi to z nich nepodařilo dostat (teda od mladšího jo).

​Fakt? my jsme vždycky každou stovku, kterou syn dostal, dávali bokem a v plnoletosti tam měl opravdu pěknou cifru. Bohužel od té doby si to řídí sám a podle toho to taky vypadá.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 20:29

Kan naši to taky vždycky rozfofrovali:) kolem 13 jsme se těch peněz začaly trochu dožadovat, tak jsme si za ně mohly koupit něco "pořádného", na ruku jsme je nedostaly. To mluvím o penězích od jednoho dědy, ten nám dával docela velké obnosy. Mamka mi v těch 13 říkala, že nám za to koupili třeba lyže nebo kus dovolené:) Já myslím, že i ten děda to tak zamýšlel.

Offline Garfie
Avatar
23813 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 20:31

Kan Ale to je správný přístup! U nás to prostě nefunguje, myslím, že tcháni (jinde vlastně peníze nedostávají) jsou si toho i vědomi a když minule dávali všem vnoučatům nějakou vyšší částku, vysloveně si vymínili, že jim to musíme dát (těm našim malým) do nějakého investičního fondu a předat, až jim bude 18.  Je to škoda, protože třeba starší syn takhle dostává alimenty od mého muže na účet bokem a má tam už taky slušnou sumu. 

Evaeva Uff, hned si připadám líp!!! 

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 20:32
Reakce na razorblade:

linil se mi uces hlavni hrdinky serialu Dama a kral :)

​Mě taky

Offline Karja
Avatar
35710 příspěvků moje polička 14. zaří 2021 20:56

Garfie Já taky nejsem příkladná matka, všechny peníze rozfofruju, ale teda za děti a snažím se za něco konkrétního a pak si to zapamatovat (jakože botičky k narozeninám od babicky) atd. Větší sumy nedostávame, to co jsem nechtěla rozfofrovat za svoje boty je porodne od místní obce. To mi připadá hezké, taky bych si právě chtěla pamatovat, že od starosty mají tohle a tohle. Dřív to bylo 10 tisíc za kus, teď je to rozdělen 5 tisíc za kus a tisícovka ročně na školní potřeby, ale to většina rodičů nechá ve škole jako dar. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. zaří 2021 21:14

Garfie já od rodičů dostala "jen" vyšší obnos ke svatbě, nízké desítky tisíc. To neříkám, že jsem chudák nebo tak něco, naši nás podporující jinak, nechali nás s budoucím mužem třeba bydlet ve svém (volném) bytě jen za náklady, dokonce ho kvůli tomu koupili a podobně. Když jsme byly malé, rodiče měli hluboko do kapsy a určitě za ty peníze od dědy byli rádi a fakt jsme třeba díky tomu mohli na hory. Mě nikdy ani nenapadlo, že by to mělo být jinak.