Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 08:28

paktofonika ja si cile davat nemusim,za me to resi lockdown.

Pres eschopy me to nebavi to uz musim neco hodne chtit. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 08:36

Zarinya no tak som za posledný mesiac kupovala v Cos 6x (2x osobné), teda v tom je i nákup pre priateľa a sestru, ale i tak mi to príde dosť. Normálne si kupujem max jednu vec mesačne.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 08:37

999 treba mel pocit, ze randi s wednesday

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 08:50

milacka Koukám, že máš nového pomocníka. Jsi s ním spokojená? Myslíš, že by zvládal přechody mezi plovoucí podlahou a dlažbou - máme tam lištu. Přes práh se nejspíš nedostane?

A jak si takový robot poradí se židlemi kolem stolu - nejspíš hloupý dotaz, ale zatím žádné zkušenosti nemám a přemýšlíme doma o něm už dlouho.  

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 08:52

4n4 nohy židlí objíždí, udělá to mnohem rychleji, když se židle někam odstraní. Jinak by měl přejet asi dva centimetry, alespoň ten náš to dokáže, máme roombu

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 08:54

Evaeva a jakou máš roombu? a jsi spokojená?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:02

4n4 s lištami si poradí bez problémov, mám ho naprogramovaný tak, aby mi nezaliezol pod nízky nábytok, na televíznej skrinke si vymením nožičky, tam mal problém s výškou. Stoličky vykladám, ak nevyložíš, tak ich obíde, je múdry. Umýva aj namokro. Zatiaľ som to využila len raz, ja s mopom jednoducho musím raz za čas behať. Inak po každom vysávaní je v nádržke dosť prachu. Výborná vec, doporučujem, mala som si ho kúpiť už skôr, neviem, prečo som to odkladala. Cez aplikáciu máš veľa možností, ako ho využiť. S tým mi však pomohol syn, ja som na tieto veci antitalent.

Offline Isca
Avatar
4452 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:03

No to vám všem pěkně děkuju za zavinovací šaty! Včera jsem si vyzkoušela Mko, a - maj strašně negativ, proč bych si je koupit neměla (bez rukávů a těžká látka, černá zdůrazňuje, že vypadám teď v obličeji dost použitě), ale jinak, zvláš´t jen tak samotný, jsou úžasný!  Silueta, délka, když si k nim obuju Kenovy, připadám děsné cool  Za těch pár stovek..

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:04

4n4 vlastně ani nevím, musela bych se někam podívat, ale je starší, ty už budeš vybírat z jiných. Spokojená jsem, před zapnutím je potřeba posbírat věci ze země. Kdybych kupovala dneska, koupila bych takový, co umí virtuální zeď nebo ještě lépe má aplikaci. Pomocí toho můžeš vymezit prostor, který má vynechat, třeba okolo misek pro zvířata nebo dětského domečku.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:09

Mini 

Taky si je nechám zkrátit, pokud je nebudu vracet. Jestli teda nepůjdou ohrnout... Potřebuju aby mi byly dlouhý jako na tý produktovce... Podšívky jsem si ani nevšimla! Tak uvidim, jak budou pohodlný, jestli se v nich nebudu pařit.

Lilly_Ku 

Ukaž spacák! Já teda vím zcela jistě, že zelená mi nehrozí - nikdo nechce vypadat jak rozkládající se mrtvola... a odstín zelený, ve kterým bych tak nevypadala, by nenašel ani Leonardo da Vinci

I ty béžový věci, pokud to není vysloveně studená barva, musím většinou odstínit aspoň černou šálou. Ty nebarevný hadry nenosím z nějakýho plezíru, jen z prostý nutnosti... závidím vám mladejm, že ty outfity můžete rozsvítit aspoň třeba barevnou čepicí...

Offline Gatita
Avatar
7129 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:15

Evaeva kdyz jsme u tech roomb - my mame starou, kdysi jsme ji dostali. V dobe, kdy to byla horka novinka a ne tak dokonala. Nepouzivame ji, ma myslim nejakou vadu, krera by mozna sla i opravit, ale nechce se nam do toho lit penize. Moc nevim, co s ni, uz ji mame dva roky ve sklepe. Nemas zkusenost s nejakym servisem, pripadne vykupem? To by bylo asi nejlepsi ji prodat treba na nahradni dily, ale to je asi uplna utopie?

Offline Gatita
Avatar
7129 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:25

4n4 ja ted listuju dtestem, ktery mi obcas poslou, a je tam test robovysavacu. S titulem Necekejte zazraky.jestli chces, clanek ti poslu. 

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:26
Reakce na bram:

bram  Prosím tě, mně dcera jednou řekla, že vypadám jako nějaká palestinská žena!!! A to jsem měla barevnou sukni, jen dlouhou

Kora Doufám, že nebude soutěž! Jsem horký adept na vítězství, ale většinu šatů mám v krabicích na stěhování, musela bych to rozpárat...:-) Přirom mám barvy ráda, ještě před časem jsem vypadala jako zastydlej hippisák! 

Zarinya Třeba mým dětem černá vysloveně sluší, syn má pár triček a dcera teď jako starší už taky...a taky jedny moje sražené COS

Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:28

razorbladeA já jako Morticie?

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:44
Offline 999
Avatar
17540 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 09:58

Lamicka To by odpovídalo :-)

Offline DruI
Avatar
3238 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:07

Gatita Já před dvěma lety dávala naši roombu sem http://www.opravyrobotu.cz/ a byla jsem spokojená. A teda rovnou, když jsem ji tam nesla, tak mi nabídli, že pokud to bude neodstranitelná závada, tak jsou ochotni ji odkoupit na náhradní díly. Tak jim třeba poslat dotaz, jestli by nebylo možné ji na náhradní díly nabídnout rovnou?

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:08

Gatita tak to bohužel nevím. My jsme k ní jednou dokupovali nové kartáče a tchánům kupujeme k Vánocům novou baterku, oni ten vysavač mají snad 10 let. Ale o zpětném výkupu nevím.

Z těch testů vždycky vyjde, že je to vlastně lepší koště, koberce to nevysaje do hloubky a možná ani rohy nevymete dokonale. Já bych určitě neluxovala třikrát týdně, ale robota takhle často pouštím.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:14

999 samozrejme 

Offline Gatita
Avatar
7129 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:24

Evaeva jo jo, ja ji tenkrat taky takhle pouzivala a jeji vykon me nijak neurazel. Ale neco s ni pak bylo a hlavne u nas je nejvetsi problem uklidit hracky, takze kdyz uz se k tomu jednou za cad vybicuji, vezmu to poradne normalnim vysavacem. 

DruI dik za info. Casem to zkusim. Mozna ji budeme umet postelovat sami, kdyby ne, tak pujde.