Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
28155 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:08

razorblade takhle mi posilalo Mango 2 svetry, krabice jak na slona. Naopak COS mi uz 2x poslal neco v papirovym pytliku, po ty ceste Evropou vypadal dost nechutne.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:24

Kokoska ja som za ten papierový pytel rada. Ešte ho využijem na odpad, na sklíčka, alebo na posielanie zásielok, kdežto ten igelit, v ktorom to posielali bol rovno na vyhodenie.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4099 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:26

Kokoska ja jsem rada, ze posilaj v tech papirovych pytlikach. Aspon trochu zmirnit ty tuny odpadu navic, co ted vznikaji kvuli velkymu objemu online objednavek.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:34

to mi pripomina... budu potrebovat brzy novy mobil, coz je vec, jejiz nakup mi nedela zadnou radost, proste nutnost. Ale! Snad poprve se stalo, ze se mi opravdu libi a opravdu chci nejnovejsi iphone (12). A co nevidim, je bez nabijecky a sluchatek, diky cemuz zmensili krabici a usetrili tak na materialu a prevozu, protoze to baleni zmensili a bla bla bla bla bla...kecu jak opice blech...  ale nejak zapomneli, ze po tech letech je nabijecka a sluchatka fakt na pokraji sil, takze ano, muzu si teda koupit nove (ooo diky!), ale samo, jednak dalsich par tisic navic a pak jaksi nepredpokladam, ze by mi z niceho nic vyrasily na stole. Takze jim nezbyde, nez je zabalit, ze. Kdyby si aspon odpustili ty reci okolo. 

to je asi jako kdyz HM tvrdi, ze je conscious a zelene :D 

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:35

Kokoska v papirovym pytli mi to posilali posledni dobou a nastesti byl cistej ale s touhle krabici me malem kleplo, protoze jsem v patek jela vyzvednout zasilku a pak na autobus domu. Tak jsem tu krabici musela vybalit na cernym moste, strhat z ni jmeno a kontakt a trapne ji tam nechat u odpadkovyho kose. Jinak bych ji musela dat do zavazadlovyho prostoru a jeste za ni zaplatit

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:39

razorblade ctu se zpozdenim, ale zavinovacky ti moc slusi, nosila bych je takhle. Bojim se, abys to trikem vespod nezabila...

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:40

jinx tyhle eko kecy jsou vzdycky hrozny, protoze vzdycky jde jen o jejich vlastni byznys a ne o planeru. To je to samy jako u mych kdysi oblibenych prkynek z ikea. Najednou je zacali delat o polovinu tenci a taky kolem toho plno kecu o ekologii a udrzitelnosti... no jasne, pouzili min plastu, prodavaj je furt za stejnou cenu, ale prkynka uplne k prdu ted

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:42

viktorka_od splavu covece, nemas ty zavinovacky velky? Nejak nejsou ono. Ale scuba se mi libi moc, rekla bych, ze i velikost je spravna. A mas dobry vlasy..!

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:43

Pavlena mam predstavu pevnejsiho trika, ne noceho tenkyho, co by se mohlo hrnout a vypdat lacine. Az se mi bude chtit, tak to vyzkousim se dvema, co mam rada. A mam teda v planu vyzkouset i s kosili, az se mi bude chtit, ale to bude fakt hokus pokus

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:45

razorblade no trapas strasny. Blby je, ze zrovna u toho iphone pro me neni alternativa. Smartphone samsung mam jako pracovni a... diky ne-e.... jako fakt :) a pritom by stacilo byt zticha. 

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:49

jinx ja jako soukromej mam nokii s androidem a jsem spokojena. Ale mam to fakt jen na telefonovani a candy crush. Jinej pracovni tel nez iphone uz si taky neumi predstavit, protoze ma skvelou propojitelnost s ostatni technikou, coz je pro me super. Takze te plne chapu :D

Offline Pavlena
Avatar
6555 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 13:59

razorblade tak to pak prosim ukaz varianty..! Ja mam zavinovacky na ceste, ale bojim se, ze budou blby, ze jsou do nich potreba prsa a ty fakt nemam...

Offline tina
Avatar
5837 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 14:06

Já jsem taky ráda, že to teď celkem často posílají v tom papírovým pytli, ale minule mi teda přišel celej oblepenej DPD páskou, že to museli kvůli poškození zkontrolovat a přelepit, takže ve výsledku zase spousta hnusnýho plastu:(

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 14:40

jinx ak by chceli byť tak strašne eko, dajú tam aspoň USB C port, ktorý má dnes doma určite každý, ale asi sa im to na jednu dve gen. nechcelo meniť, keďže to vyzerá na to, že budú Iphony bez portu. 

Mám už asi tretí model Samsung, ale ďalší už nekúpim. 

Offline Kokoska
Avatar
28155 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 15:00

Mne nevadi, ze cos poslou v papirovym pytliku, nakonec ani jeho umolousanost, protoze vybalim a umeju si ruce :) Psala jsem to spis jako kontrast s tou mega krabici z Manga. Nakonec jsem stejne jeden svetr vracela, tak holt jsem ho do te bedny strcila a odvezla do "klinovych remenu", co uz. Pokud mi neco prijde v  igelitovym pytli a chci to vratit, otocim pytel naruby a vratim to v nem. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34762 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 15:01

jinx To mne teda děsíš, taky mi mobil dosluhuje. Ještě nemám vybráno, který, ale u jablka chci zůstat. Myslíš, že to je teď u iPhonů standard?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 15:54

Sweet Potato ja nevim, vsimla jsem si toho u te 12, takze asi nejlepsi bude zjistit, co je soucasti baleni u toho konkretniho typu, ktery si vyberes. Ja mam k me funkcni naproste spokojenosti mobil dyl, nez pet let a dokud funguje, tak me novy nezajima a zjistila jsem to az ted, kdyz se mi zalibila ta dvanactka a vim, ze ten muj uz je fakt v dobehu. Mozna, ze ty sluchatka s nabijeckou uz nejsou v baleni dyl, akorat jsem to nevedela? Ale ty kecy, do kterych to zabalili, to me teda stve. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 15:55

paktofonika no presne tak, ale nic, zapomen.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 15:57

jinx obsah balenia upravili až teraz u 12. Môžeš si teda ešte kúpiť 11, tie majú balenie kompletné.

Online luciole
Avatar
1083 příspěvků moje polička 10. ledna 2021 16:12

paktofonika 

Ani u iPhone 11 od podzimu už není balení kompletní, je tam jenom usb-c lightning kabel.