Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
28002 příspěvků moje polička 01. října 2020 19:34

Pinot Noir dobry to je, handgranat super! Ja bych v tom vypadala jak zateplena cajova konvice, pro maly koule to neni.

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 01. října 2020 20:47

Pinot Noir 

Ruční granát je přesnej popis Ale nevim, no. Na písek bude dobrá, jen v tý šedivý se mi zdá skoro divná... ale to máš fuk, já bych šla prostě automaticky do černý, tak proto

Offline continuity
Avatar
33121 příspěvků moje polička 01. října 2020 20:53

Panenka tak tobě ty přírodní odstíny výslovně sednou. Černá by te zabila. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 01. října 2020 20:53

Pinot Noir To prešívanie nie je zrovna najlichotivejšie, ale tak tvoja postava to unesie. Akurát by ma zaijímal zámer toho prešívania :D

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 01. října 2020 21:09

continuity Jj, a to je důvod, proč se jí vyhýbám.... akorát občas je to prostě blbý,  jak se spousta věcí dělá jen v černé.  Na druhou stranu už mě i napadlo, že když jsem po letech konečně vybudovala šatník, co mi vyhovuje (ty teplé a "přírodní " barvy), možná je čas nějakou tu černou nebo aspoň šedou vyzkoušet s tím zkombinovat a trochu tím tu přírodní "nudu" rozbít.  Asi ne mít černou u obličeje, ale boty? - proč ne... tudlevá se mi barevně líbila nějaká produktovka, kde měla modelka béžový kalhoty i vršek a k tomu černý boty. Jenže tuším, že tohle se musí umět a já to zatím neumím. Musím se nad tím zamyslet...

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 01. října 2020 22:40

Panenka 

Ale tak ty seš na ty přírodní barvy vysloveně typ, já bych to nelámala přes koleno.

Offline Kokoska
Avatar
28002 příspěvků moje polička 01. října 2020 22:44

paktofonika mně se to nepravidelný prošívání právě líbí, zas je to něco trochu jiného. A v černé by to tak nevyniklo, ta šedá je pěkná.

Offline Pinot Noir
Avatar
24265 příspěvků moje polička 01. října 2020 23:27

Kokoska přesně, černé bych si v té reklamě ani nevšimla, byl by to jen další černý spacák. A mně to prošití nijak divně nepřipadá, takhle je podle mě prošívané kde co, spíš je trochu divný ten soudkovitý tvar. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 02. října 2020 04:53

Kokoska Pinot Noir Tak mne len tak padlo do oka, že prešívanie v oblasti brucha vytvára optický klam a kombinácii sonstrihom je to fakt granát, ktorý by som nemohla nosiť ani ja. Proste mi to nepríde zrovna najlichotivejšie riešenie pre postavu. Pinot v tom ale vyzerá dobre. A prvýkrát vidím niečo takto nepravidelne prešivaného. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34711 příspěvků moje polička 02. října 2020 07:20

Panenka Celou (nebo skoro) v černé si tě taky neumím představit, ale boty ješně nikoho nezabily.

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 02. října 2020 07:28

Sweet Potato No, mě se právě zdá, že černý (tzv. neutrální) doplňky k outfitu v přírodních tónech často ten outfit zabijou, když je těch přírodních odstínů víc - tj. kombinace například hnědé , krémové a černé ještě OK, béžové a černé Ok, ale béžová, pudrově růžová, a dejmetomu světlezelenkavá, který samy o sobě můžou na lidech s takovým tím světlejším jemnějším vybarvením vypadat dohromady dobře, dostanou černýma botama těžkej zásah na komoru.  

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:11

barbucha Však píšu,  že se musím nad tím zamyslet... a odkoukat, co funguje a co ne. Bezhlavě se do ničeho vrhat nehodlám.

Sweet Potato To je právě ten směr mých myšlenek. Jenže,  jak píše Isca , nebude to úplně jednoduché s těmi kombinacemi... No uvidím,  až dozraje čas. 

Jinak samozřejmě doma černý hadry taky mám (malé černé, kalhoty, sako, baloňák, kabát,  lodičky), neb některé příležitosti si to žádají, ale toto oblečení pak u mě žádá přemalovat si ksicht na nějaký jiný obličej -  a to bývám ochotná opravdu jen takto výjimečně.

Offline Sweet Potato
Avatar
34711 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:16

Isca To máš asi pravdu, ale na druhou stranu hnědé boty málokdy vychytáš třeba k hnědému kabátu.

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:28

Sweet Potato Myslíš tím, že mají jinej odstín, a pak to razí?

Offline Sweet Potato
Avatar
34711 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:34

Isca Ano, aspoň pro mne. 

Offline Isca
Avatar
4437 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:53

Sweet Potato No to je pravda, že i když je spoustu různejch černých ;-)  tak navenek jsou podobnější než spoustu různejch hnědých, takže kombinace těch hnědých je větší výzva - resp. je třeba (nebo není, no, ale baví mě to dělat ;-))  přemýšlet o tom, co ještě narvu k těm botám a kabátu. Jiná hnědá tolik nevadí, pokud zbytek je, dejme tomu ( u mýho barevnýho typu, kterej je tmavší, než má Panenka ) , v modré a bílé. Nebo krémové a vínové, resp. fialové. U světlejších typů si dovedu představit, že třeba hnědej kabát, camel boty, a zbytek bílá nebo krémová a jedna pastelová barva i v různě sytejch odstínech. Ale nejde pak nosit úplně všechno  úplně ke všemu v úplně všech možných kombinacích, v tom je pravda černý šatník bezkonkurenční. Konec ranního slovního průjmu.

Offline Sweet Potato
Avatar
34711 příspěvků moje polička 02. října 2020 08:57

Isca "Spoustu různejch černejch" - to bych podepsala. Černou kůži (boty, kabelky) já osobně k jiné černé toleruju, ale u oblečení mi to někdy nesedí hodně. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 02. října 2020 09:17

Já ty cerny vagabondy s tou hnědou podrazkou mam a nepřijde mi to vůbec rusivy, naopak to z nich dela takový příjemný casual boty 

Offline Muslik
Avatar
176 příspěvků moje polička 02. října 2020 15:40

Hlásím že mi dorazil ten sedomodry kabát z Massimo Dutti, jak jsem tu minulý týden řešila velikost. A je pro mě perfektní, vzala jsem nakonec menší velikost M, a ta sedí přesně, jak má. Barva je víc do šeda než do modra ale i tak je taková neokoukana, ne běžná. Kabát je tedy trochu tenčí, nemá nějakou zateplenou podšívku ale já osobně si s ním za normální zimy bezpochyby vystacim, perovky a teplé bundy nenosím, v tom se hned upeču. Takže mě mě good. 

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 02. října 2020 16:19

A dneska

Asi mám ve frontě málo pletacích projektů... (když já ji tam nemohla nechat, Isca psala o té zelenkavé, že?).