Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 09. května 2020 11:09

Lama_z_Lana moc děkuji. Máš pravdu, odstínů moc nemají a cena leda v nějaké akci. Mam dost bledou pleť a ještě mi sedí nádech do ruzova, takže musím mít maximálně neutrální, do žluta nehrozí. Vyzkouším :)

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 09. května 2020 11:12
Reakce na nonemy:

Lama_z_Lana moc děkuji. Máš pravdu, odstínů moc nemají a cena leda v nějaké akci. Mam dost bledou pleť a ještě mi sedí nádech do ruzova, takže musím mít maximálně neutrální, do žluta nehrozí. Vyzkouším :)

​Jasný! Ale já ho teď kupovala na notinu a tam je o 500 levnější.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 09. května 2020 11:49

Lama_z_Lana To už je slušný rozdíl :)

Offline Poéma
Avatar
733 příspěvků moje polička 09. května 2020 11:50

nonemy Přesně tenhle make up jsem si koupila na podzim, asi na popud některé z děvčat tady, možná i přímo na dobrou zkušenost Lama_z_Lana .

Je moc příjemný, lehce krycí, žádná maska, neleskne se, ale výběr odstínu byla tedy fuška. Nejdřív jsem si v kamence vyzkoušela druhý nejsvětlejší, pak první, nakonec jsem si vzala ten o chlup  tmavší. No jo, ale doma na denním světle už byl na mě moc tmavý, takže putoval k mé tmavovlasé dceři a já si na Notinu objednala ten nejsvětlejší. Nejde do žluta, jen lehce do růžova a krásně splyne s pletí. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:02

Poéma jo, to mám právě nejradši, že krásně splyne a ani na dotek není vůbec cítit. Mám pocit, že ho ani rouška tolik neotírá. Mám na střídačku ještě jeden levný meybelline (když někam potřebuju a nemusím být flawless ) a ten se otírá jak prase, jinak by byl taky fajn.

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:05

Poéma To zní dobře, i to, že jde ten nejsvětlejší do růžova, to by mi mohlo sedět. Jen tedy píšeš, že je lehce krycí, já doufala, že kryje dost, když ho Lama_z_Lana považuje za lepší než DW a píše, že také nemá nejlepší pleť?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:14

nonemy Krycí jako DW určitě není, ale pěkně sjednocující jo. Já DW používala v dobách nějvětšího a nejhošího akné, když jsem pořebvala i barevný krytí teď hnusnejch červenejch pupenců. Teď už akné samo o sobě nemám, ale pleť je proště zjizvená a hrbolatá, póry atd, no žádná krása. A na to je ten Sensai super, Zjemňuje ty jizvy a póry. Ale jako dobrá a lehčí alternativa k DW je ten Lanocome, co postovala jinx (má to být prý jeho přímá konkurence). Ale ten mi na obličeji vydržel tak 6 max 8 hodin. DW jsem měla vždycky až do odlíčení.

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:18

Lama_z_Lana ten sensai me laka, nemam rada zasoby, takze az dopouzivam, tak zkusim. Plet mam takovou po vsech strankach normalni, ani suchou, ani mastnou, vrasky jemne a malo a zadne extra neduhy. Toho lancome jsme dala malinko a prijde mi lehky a prirozeny. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:19
Reakce na Miru:

jinx 

...neznáš, prosím, tento.? Ten láká mě...

Guerlain Lingerie de Peau

​Ten bohuzel neznam. Mela jsem make up guerlain, tusim, ze prave z teto rady, a taky mi nesedl. Plny silikonu, na pleti se jako by srazel a cuckoval. Nepouzivala jsem ho. 

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:21

Lama_z_Lana Děkuji, no bude to chtít fakt vyzkoušet, časem :)

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:21

jinx 

...ahaa, díky!.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:31

nonemy Jasný, přeju dobrou ruku při hledání Sama vím, jaká to je radost

Ale buh žehnej DW, bez něj bych asi pár let nevyšla z domu

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:37

Knihy..

  

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. května 2020 12:44
Reakce na barbucha:

​A co pod rouškou?

Já se ještě pod roušku neodvážila nalíčit (no, taky to podle toho vypadá ).

​Ja se licim porad stejne, rouska mi v tomto az tak nevadi. Ale nenosim latkovou, ale takovou tu zdravitnickou jednorazovou. Ta je prodysnejsi a lepsi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 09. května 2020 13:29

jinx tenhle lancome makeup mi přišel taky skvělej, já si šla tenkrát pro dior a když jsem vyzkoušela tenhle, tak jsem dost váhala, kterej a prodavačka mě přesvědčila, že ten dior je lepší, ale tenhle jsem si říkala, že si určitě koupim pak, byl fakt skvělej

ale ten dior (forever skin glow) je taky super, hodně mi vyhovuje

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 09. května 2020 15:01

nonemy Tak to jses na tom uplne stejne jako ja (potreby, barevnost pleti), a mne zrovna dochazi, respektive jsem nejak nespokojena se soucasnym. Tak nevik, zda naslepo objednat..... Nooo tak uz to vidim, i se slevou je to drahy jak pes, tak to se vratim asi k Misshe a modlitbam za lepsi plet;-)

Offline brrr
Avatar
9996 příspěvků moje polička 09. května 2020 15:15

Ounz Malý život Není to příjemné čtení, ale je to velmi dobrá kniha.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 09. května 2020 15:47

brrr no..i paní prodavačka se mě ptala jestli jsem na něj psychicky připravená..tak snad.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 09. května 2020 15:49

Potrefenáhusa ten dior forewer mám taky, teď se teda nelíčim..fuj hamba, ale asi začnu, to vypadá, že budu muet začít maskovat vypálenou roušku :)

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 09. května 2020 15:49

Potrefenáhusa tak snad ten lancome bude trefa. Ja pet let nosila jeden od chanelu, byl super, ale prestali ho vyrabet:((