Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
28153 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:14

paktofonika samozrejme nevim, jak ti birkeny sedi, ale obecne se mi nelibi jakekoli sandaly, kde podrazka o cm precuhuje pred prsty. Dost casto to vidim a fakt to neni hezky.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45945 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:26

mne se na mne libi a kontrolorce precuhu hlasim ze 36 uz bych fakticky neobula;-))

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33571 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:31

viktorka_od splavu Sou moc hezky

Offline stes
Avatar
7271 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:32

viktorka_od splavu myslím, že se mi budou líbit i na mně :-), ta velká přezka to v mejch očích povyšuje ze školních přezůvek na hodně volnočasový nošení. Kouknu jestli je mají v nějakém cognac odstínu

Offline Kokoska
Avatar
28153 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:37

viktorka_od splavu tohle je v pohode, palec mas tam, kde ma byt

Me se to zda nehezke tam, kde asi lidi potrebujou sirsi botu a aby se nacpali do tech vyhlidnutych, musi mit o cislo vetsi. Pak je kus podrazky pred prsty prazdny. Mne se to proste nelibi, ale at si nosi kazdy co chce.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:43

stes maj, mam Arizony se zlatejma preskama, musim ale rict, ze ta cerna a stribrna vypadaj lip...teda jestli je cognakova proste hneda, ja jsem v tech barvach takova jednodussi))

Jinak beru vetsi, mam rada radnej precuh, nozka vypada hned jak Popelcina!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33571 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:45

Kokoska No jo, ale vono třeba u těch birkenů by se ti ty prsty neměly při chůzi dotýkat toho rantlu, aby se o nej nekrivily, což je fajn, ale když nemáš ideální nohu a postavení prstů, tak musis ty boty koupit takový, aby to nikde netlacilo

ale mne se teda nedotykaj ani u těch menších, já mám asi birkenovy nohy :-))

Offline razorblade
Avatar
8138 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:53

Potrefenáhusa nedotykat se rantlu je super vec... hlavne pro nas, kteri mame na noze "ukazovacek" delsi nez palec, ten se mi proste dotykat bude, protoze bych si misto 39 musela koupit snad 42 :D ale mne to teda esteticky nevadi, pac jsem na svou nohu zvykla, a prakticky taky ne, protoze jsem uz za ty roky zvykla i na to, ze se mi na tom prstu zepredu dela tvrda kuze, prave proto, jak furt nekde presahuje :D

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 12. února 2020 08:55

Kokoska Mne nič o centimeter neprečuhuje. Mám to ako Viktorka v o čísle väčších, vo svojom čísle mám palec nadoraz.  Ako píše Potrefenáhusa nie je tam rozdiel centimeter ale len pár milimetrov. A širokú nohu nemám a nikam sa vráť nepotrebujem

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. února 2020 09:00

razorblade to je znak krásy podle Botticelliho Venuše, mam to samozřejmě taky

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 12. února 2020 09:06

Mutziputzi A ja cely leta mam za to, ze to znaci panovacnost a ono krasa! Tak mozna oboji, hned mam lepsi den

Offline stes
Avatar
7271 příspěvků moje polička 12. února 2020 09:25

Mutziputzi oni mají hnědych víc odstínů, já mám nejraději takový ten rez nebo zrz, nevím tedy jak konkrétně tyto, myslím birkeny jako vůbec. Mně se tam líbí ty mosazný spony, zlatý nikdy nikde

Offline jerry
Avatar
8953 příspěvků moje polička 12. února 2020 09:27

 kontrolorce precuhu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. února 2020 09:29

stes big buckle maj jenom zlatý a stříbrný

Offline stes
Avatar
7271 příspěvků moje polička 12. února 2020 09:35

Mutziputzi hmmm, tak to se nedá nic dělat, ale u těch jejich nepřítomnost v botníku hravě přežiju. dík, aspon to nemusím hledat

Offline barbucha blogger
Avatar
30485 příspěvků moje polička 12. února 2020 10:09
Reakce na Mutziputzi:

razorblade to je znak krásy podle Botticelliho Venuše, mam to samozřejmě taky

​To je znak krásy podle starořeckýho kánonu, ty Venuše.

Tak jak je to kurnik s tou velikostí? Stačej madrid ve stejným čísle nebo musí bejt větší? Půlky se asi nedělaj, což?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. února 2020 10:14

barbucha to neni z mý hlavy, četla jsem to, ty kánone

Jestli seš česká vošklivka s krátkym ukazováčkem, vem svoje číslo a hotovo vyřízeno.

Offline 711990
Avatar
17072 příspěvků moje polička 12. února 2020 10:18

barbucha zalezi asi jakej nadmerek chces....ja bych doporucila tvoji beznou velikost. Ale treba ja mam mix ruznejch modelu ve 38 i 39 a velkej rozdil tam nevidim. Snad me jen napada, ze ty jiny drzej na noze samy, u tech Madridu muze bejt prilisna dylka asi problematicka.

Offline barbucha blogger
Avatar
30485 příspěvků moje polička 12. února 2020 10:27

Mutziputzi 

Tak čti vobčas i něco jinýho než MfD

Hele ale co ta šířka? Já mam eště ke všemu ty tlustý malíčky, hnátu skoro širší než delší! Nemaj to někde v kamenným obchodě už? Jako na léto by se mi docela hodily...

Ale co to vlastně melu... se nechám zblbnout tady nebo co?! Je únor, únor... únor!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 12. února 2020 10:30

barbucha Prosim tě, já jsem dočítala třetí knihovnu, když ty Slabikář!

Já mam ploutev, mam ouzký Arizony a ty jsou těsně, tydlety Madrid jsou mi volný a mam taky úzkou verzi, ty široký musej bejt tak na slona, tak se vyhodnoť))