Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:41

Candance tak aspon ze tak. Ale chapu, ze saty ti to nevrati... 

Offline stes
Avatar
7331 příspěvků moje polička 21. října 2019 13:56

Jako správná ovečka 7denní Alverde, pro sichr hned dvakrát, a NEkoupila švestkový Saloos, protože ho neměli. Ráno nebo večer, ten zázrak? 

Jinak se roztrhl pytel se suchými spreji na vlasy před, po, pořád...nějak nechápu účinek a rozdíl mezí tím, co se stříká na suchý vlasy a lakem...tedy kromě ceny. Pochopitelně ho mám taky, od Lorealu i Nivei a nějak nejsem schopna poznat rozdíl, slepuje stejně jako lak, mě teda ...

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 14:46

stes máš divný vlasy! :)

mně ten suchý sprej (ne suchý šampon!) vlasy prostě zdrsní. neslepí, nezatíží, nezamastí, ale učiní je takové hrubší. prostě nastříkám z 30 cm jako lak. na suché vlasy. po horkých natáčkách přestříkám tímhle, natupíruju a zalakuju (já si ještě s mokrým lakem vlasy namačkám k hlavě, definuje to vlny a vydrží mi skoro celý den - druhý den už ne, ale i ten jeden je zázrak).

a co je 7denní alverde? O:-)

Offline stes
Avatar
7331 příspěvků moje polička 21. října 2019 14:49

Jiná Realita alverde..viz téma pletový krémy...vlasy mám asi divný, tolik věcí co ty na ně nedám za týden :-), umeju, vyfénuju a přestříkla jsem tím sprejem místo laku a vyšlo mi to nastejno. suchý šampon jsem v životě na hlavě neměla, protože meju denně

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 14:58

stes muhehe, já dokonce používám dva laky! jeden na podlakování a jeden na zalakování. celkem 4 produkty, no :/ 

jdu zkoumat alverde zázrak.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:13
Reakce na Jiná Realita:

mně ten suchý sprej (ne suchý šampon!) vlasy prostě zdrsní. neslepí, nezatíží, nezamastí, ale učiní je takové hrubší. prostě nastříkám z 30 cm jako lak. na suché vlasy. po horkých natáčkách přestříkám tímhle, natupíruju a zalakuju (já si ještě s mokrým lakem vlasy namačkám k hlavě, definuje to vlny a vydrží mi skoro celý den - druhý den už ne, ale i ten jeden je zázrak).

​Teda divim se, že vůbec eště nějaký vlasy máš

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:14

barbucha proč, laky vlasy nijak nežerou :) 

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:25

Jiná Realita Ale taky moc neprospívaj,  aspoň těm mým ne. Vysušujou a vlasy mám pak jak chemlon. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:30

Jiná Realita me lak vlasy strasne vysusuje a suche sampon taky muzu jen obcas, ty mi zase drazdi pokozku. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:35

Kokoska já mám vlasy ultra mega mastné (není to lakem, mám je takové odjakživa, tedy od puberty), nikdy jsem třeba nezažila to, co popisuje často Potrefenáhusa že jí lak vlasy vysuší a může je déle nemýt - lak na to nemá v mém případě žádný vliv. teď jsem byla u kadeřnice, která mi vlasy dost pochválila, prý je mám krásné lesklé a pružné (před mytím si na ně teď pár týdnů dávám jako pre-poo kokosový olej). ani je nemám jinak zásadně zničené tupírováním, vůbec se mi třeba skoro netřepí konečky. vždycky říkám, že mít jich víc, mám vlasy jak na výstavu. jen bych jich musela mít dvojnásobek.

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:47

Jiná Realita A po tom kokosáku to jde umýt šamponem normálně, nebo opakovaně? Je mi jasné, že tam olej nedáváš lžíci.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33662 příspěvků moje polička 21. října 2019 15:54

Jiná Realita hele, bylo to o laku? Protože já si vlasy skoro nikdy nelakovala, ale celkem dost mezi mytíma používám ten suchej šampon (vlastně skoro pokaždý)

jinak já se snažim si ty vlasy cíleně denně nemýt, protože by mi za chvíli na hlavě asi nezbylo nic, a za několik let intenzivní snahy se mi to povedlo dotáhnout na několik dní, dřív jsem si to vůbec neuměla představit, že bych vlasy nemusela mýt denně, ale myslim, že mým vlasům ani kůži na hlavě to rozhodně nic dobrýho nepřináší 

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 21. října 2019 16:30

Potrefenáhusa Já bych tohohle chtěla hrozně docílit taky, ale jako kdy má člověk ty vlasy od mytí odvykat, když chodí do práce a nechce vypadat jak úplnej humusák?? Já to s dobrým šamponem a výpomocí suchýho šamponu dotáhnu na jeden den bez nemytí max, to častý mytí je teda kromě neblahých vlivů na pokožku hlavy taky poměrně nepraktický a otravný, no ale jak ten interval natáhnout a zároveň se nestydět vylézt mezi lidi, to by mě teda zajímalo, jaks na to šla?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33662 příspěvků moje polička 21. října 2019 16:40

Karoleena já mám krátký vlasy

a přijde mi, že je to fakt strašně moc o pocitu, že se člověk cítí blbě, ale ostatní nic takovýho neregistrujou. Taky pomáhá si na ty vlasy fakt nesahat, nepřehrabovat, nepodpírat si hlavu rukou (což teda je hodně dobrá rada i pro obličej a mně trvalo přes 20 let než jsem zjistila souvislost mezi hnusnou pletí na levý tváři a opíráním si tváře rukou u čtení)

no ale taky už se mi stalo, že jsem ráno kupovala suchej šampon před prací v místní drogerii, neni každej den posvícení a ne vždycky bych šla hned z práce na nečekaný rande :-)

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 21. října 2019 16:53

Karoleena ja si vlasy myji denne uz od ctrnacti, kdy se mi zacaly strasne mastit a suchym samponem to protahnu maximalne o den a to uz vecer upim. Jak je mam jemne, tak se mi zmasti a jeste zplihnout, ne jako kamaradka, ktera je ma na dovolete treba trochu mastne, ale ma nacechranou hustou hrivu. Uz jsem zkousela vydrzet, ale nepovedlo se. Moje mama to ma stejne, podle me to je trochu genetika. Segra ma uplne jiny typ vlasu a myje si je 2x tydne.   

Offline Pinot Noir
Avatar
24416 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:09

Karoleena Myju si vlasy denně už 20 let, teď na mateřské někdy obden, ale do práce (ani k lékaři, na úřad atd.) bych tak nešla. Nakonec vždycky zjistím, že dát tomu druhý den koukatelný tvar mi zabere víc času než rychlé umytí a vyfoukání.

Offline Mrakoplas
Avatar
8787 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:22

Karoleena Ono to natiahnut nejde kazdemu. Mam vlasy jemne, nedrziace objem a rychlo sa mastiace. So suchým samponom to natiahnem na mytie obden. Pocas tehotenstiev sa mi vlasy nemastili skoro vobec, stačilo umyt raz za styri dni. Tak som si myslela, ze po porode to natiahnem, ked si uz odvykli. Prd. Po sestonedeli a ústupe hormonov  sa mi mastia zase rovnako, ziadny oddych tomu nepomohol aj ked som sa este par tyzdnov snazila ale to sa fakt nedalo.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:23

Potrefenáhusa tak že bys to nebyla ty? někdo psal. že jak začal používat lak, tak jako boží, že může prodloužit mytí o den dva.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:23

Ja umývam denne už od nepamäti. Za prvé kvôli tomu, že sa mastia (to by sa dalo upraviť menej častým umývaním) a kvôli tomu, že si neviem predstaviť ľahnúť na vankúš v trojdňových vlasoch. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 21. října 2019 17:25

Karoleena já jsem to zkoušela, když jsem byla dlouho nemocná. nebyla jsem si vlasy vůbec, protože to ani nešlo, třeba týden, pak jsem umyla, a další týden zas ne. nicméně - nestalo se vůbec nic, po umytí se mastily úplně stejně jako předtím.

já myslím, že tahle rada o prodlužování intervalu je jen pro lidi, kterým se mastí vlasy, protože si je myli zbytečně často. pokud se ti mastí vlasy, protože máš blbý hormony a jemné vlasy, které se při i malinkém zmaštění přilepí k hlavě, tak nepomůže nic.