Co jste si dnes koupili/y?

09. srpna 2014 12:36
Offline Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 17. července 2019 23:17

Karja mne prijde, ze v HM posunuli cislovani, najednou mi u nich sedi veci o cislo mensi a rozhodne jsem nezhubla.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 18. července 2019 00:23

Kokoska Nevím jak teď, ale dříve mi přišlo, že se velikosti liší kus od kusu ...

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 18. července 2019 07:19

Karja Na děti jsem teda nikdy nic nevracela, ale já beru většinou trochu s rezervou, zato sobě jsem teď objednávala poprvé, dokonce i věci, jsem si už zkoušela v obchodě a vracela jsem všechno!!! Teda vyjma jedněch šatů ze slev, které si nechám jako noční košili

whiskas To souhlasím, jednou jsem na to i doplatila, zkoušela jsem si různé šaty a nakonec se pro jedny vrátila, už bez zkoušení si vzala správnou velikost, ovšem zjevně jiný kus a doma zjistila, že jsou mi malé!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 18. července 2019 08:07

Garfie clovek by rekl, ze je to pasova vyroba a striha se to nejak strojove, a on nakonec co kus to original, rucni prace!

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:24

Poté co jsem oblíkla zřítelnici, rozhodla jsem se nezanedbávat ani sebe, pročež mi (doufejme!) už jedou dvoje cosácký šaty, běda jak to nebude tip top!

Košilový jsem si už zkoušela - a rozmejšlela - tak snad vyjdou, a v nějakým náhlým záchvatu jsem přihodila ještě hedvábný (to kdyby udeřily znova nějaký strašlivý vedra ).

Online Potrefenáhusa
Avatar
33653 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:27

viktorka_od splavu voni to podle mě ale šijou v různých továrnách, klidně zelený v indii, černý ve vietnamu a kdo ví, jestli ne i jednu barvu rozstrkanou po půlce asie

a jinak teda háemko mělo ty velikosti o něco větší vždycky, jak čeho ale, spolíhat se na to nedá

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:28

barbucha ty kosilovy jsem si zkousela a bylo to hezky akorat ze predu....ze strany to byla katastrofa stanoidni,  ale uz moc. 

Byt ten pasek normalne tak super saty, protoze material je bezvadnej .

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:30

Potrefenáhusa jo i jednu barvu roztrkanou po cele Asii....

Mam stejny cerny kalhoty trikrat a vsechny uplne jiny ac sem chtela stejny.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46034 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:32
Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:38

Zarinya 

Materiál mě právě nalákal nejvíc. Nakonec ani ta barva neni špatná, rozšíří mi to spektrum v šatníku aspoň

Střih se mi zdál zajímavej, a nakonec já už těžko můžu předstírat že jsem nějaká twiggy... ani ze strany to nebyla (na moje poměry) taková katastrofa. Myslim že je unosim

Horší budou ty druhý, jsou už moc dámský na můj vkus... ale tam mi šlo taky vo matroš především a navíc doufám, že na mně příliš elegantní nebudou

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:45

barbucha ale jo,treba ti sednou...jen to asi moc lidem nepadne,kdyz je furt maji.

mne stany nevadi,ale tohle bylo divny a muze za to ten pasek od pulky.

a barva je super.

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. července 2019 09:52

Zarinya 

No ten střih je věru zvláštní, ale to mam právě na cosákách ráda

Online Potrefenáhusa
Avatar
33653 příspěvků moje polička 18. července 2019 11:09

miliontý boty....ale k těm černejm šatům s výstřihem na zádech je strašně nutně potřebuju

Offline moora
Avatar
7507 příspěvků moje polička 18. července 2019 11:16

barbucha ty druhy nevidíme

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 18. července 2019 11:19

Potrefenáhusa ty jsou...

Ze bych  si je taky k tem satum poridila?

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 18. července 2019 11:57

Potrefenáhusa Super! Já mám černý lodičky s takovýmhle folklorním podpatkem. Ani jednou jsem je ještě neměla na sobě, ale ráda se na ně do skříně chodím dívat! 

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2019 12:18

barbucha viď???...já jsem úplně nadšená cosáckejma střihama a vždycky si je rozkládám a koukám,jak to střihli a taky jak je to perfektně začistěné z rubové strany...normálka na nich ujíždím...když cosáci jsou tak jiný

Offline Maureen
Avatar
příspěvků moje polička 18. července 2019 12:22

No a já dnes tuhle kabelku,páč se mi zdálo,ze ji potřebuju a že bych asi musela chodit s igelitkou a to byste mi tady určitě neodpustily

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. července 2019 12:38

moora 

No jo už je asi nemaj.

Tyhlecty:

Offline barbucha blogger
Avatar
30556 příspěvků moje polička 18. července 2019 12:48

A jak jsem hledala fotku těch šatů... taky v Monki maj výprodej, kdyby někdo chtěl - je to skoro podobnej, ležérní, styl jako cosáci, akorát ne tak dobrý materiály i provedení (čemuž ale odpovídá i cena). Posílaj k nám...