Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline 999
Avatar
17532 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:05

Sweet Potato Leda že bychom tu díru na trhu zaplnily, ty DD vybudovaly a za 30 let jako když najdeme.

Offline marieu
Avatar
4473 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:26

Jennyfor tohle je velmi, velmi náročná péče... chápu každou větu, co píšeš. Moc ti držím palce, tohle je v dlouhodobém horizontu na jednu pečující osobu enormní zátěž.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:28

mnum že by se ockovalo ruskou vakcínou a epidemii ridilo Německo, to by v ČR lidi nepřijali. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:30
Reakce na mnum:

a nový rozhovor s Ludwigem ste uz cetly? chjo, uz bych chtela slyset nejake dobre zpravy... on zde sice navrhuje reseni, ale vime ze v Cesku nehrozi, ze by se vrchnost zabyvala nejakymi radami od odborniku... 

​to jsme teda dost v prdeli...

Offline mnum
Avatar
2139 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 19:37
Reakce na nika:

mnum že by se ockovalo ruskou vakcínou a epidemii ridilo Německo, to by v ČR lidi nepřijali. 

​jak kdo... Aspoň v internetových diskusích často od odmítačů očkování zaznívá něco ve smyslu, že kdyby si aspoň mohli vybrat, jedině tou ruskou. Ale to asi říkají jen proto, že vědí, že aplikace ruské se zde nechystá... 

Online continuity
Avatar
33431 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:14

Rezervace! Tak jsem dnes zaregistrovala babičku na středu, dědu zaregistrovat nejde. 

Teď s ní volá muž, dnes tam volala a mela v systemu termín 5.2. ( to bude z neděle, asi ho během hovoru zrušili, i když tvrdí, že ne. ). Deda tam asi visí, ale já k tomu nemám potvrzení a tím pádem ho nejde zrušit. Prohledala jsem všechny spamy a nikde nic. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45990 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:19

mnum myslím že existuje určitý průnik mezi skupinou "odmítačů" a příznivců putinovského ruska, určitě to nebudou všichni, ale nějaká část jistě jo.

Offline Catherinne
Avatar
9815 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:29

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:31

continuity já bych poslala děkovný dopis Dzurillovi

Online continuity
Avatar
33431 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 21:33

Jennyfor ten už je navržen na státní vyznamenání, to mu musí stačit. Hodina života v prdeli, protože jsem pochopitelně nevěděla, proč to nefunguje. 

Offline Aranel
Avatar
4483 příspěvků moje polička 18. ledna 2021 22:39
Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 00:22

https://www.covtest.cz/

Třeba pomůže někomu, kdo hledá volný termín. Vlastní rezervace už se pak děje přes reservatic, ale možná je tu nabídka přehlednější? 

Offline baltik
Avatar
4421 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 07:20

mirajo to je super

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 08:26

mirajo Díky za odkaz, bude se hodit. Ale teda pohled na očkovací místa v krajích smutný. 

Online Tak Betty
Avatar
4971 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 09:14

mirajo díky, až na mě přijde řada někdy za půl roku bude se to hodit. Je to přehledné. 

Online continuity
Avatar
33431 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 09:30

Mám, mám, mám

Sice každej na jiný den, ale to si zaridi muz. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 09:38

Izrael ma mocny lockdown,pokud media nezvelicuji.

Izrael mocne ockuje.

Izraeli mocne roste krivka nakazenych.

Co z toho vyplyva?mne prijde,ze se vsichni mocne nakazuji v tech frontach na ockovani

Protoze kde jinde,kdyz maji lockdown?

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 10:48
Reakce na Jennyfor:

Jenže ten systém je fakt hroznej, když se tam vleze, do konkrétního místa, (kde není hned v úvodu napsáno, že nemají vakcíny a tak tam ani čudlík na vstup není) tak jsou vidět dny, kdy by měl být nějaký termín.
Po rozkliknutí dne se ukáží časy k výběru.
A tam začíná ta sranda, člověk klepne na čas, potvrdí že není robot - najde všechny obrázky, na kterých je lampa třeba - a pak mu to řekne, že už to někdo zabral.

Takže klepne někam jinam, odkliká tentokrát obrázky letadel - a zase smolík. A ty zabraný termíny se nijak nezabarvují, vypadají stejně, jako ty prázdné.

Leda vyskákat zas až na úroveň špitálu, vybrat znovu den a hrát další kolo se zbylými oválky, co reprezentují časový interval.

Tak asi tak stejnej adrenalín, jako v tom výprodeji v COSu

​Včera mi volal kamarád, že k nám dneska veze matku - kterou přihlásil na první dobrou, naprosto bez problémů. Tak je to asi i vo štěstí nebo co

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 11:09

barbucha Je. Já napoprvé tátu přihlásila aniž bych vlastně chtěla, jen jsem ťukla a byl tam. Jenže až pak jsem si to rozmyslela, chtěla jsem, aby měl dřív výsledky odběrů a posvěcení od doktora. A to přesunutí termínu už byl trochu oříšek.

Ale jak jsem psala, oni to za chodu vylepšují, teď už to funguje nesrovnatelně pružnějc, než ten první den, co jsme jim to zalehli 

Problém je spíš s vakcínama a tedy termínama, hlavně mimo Prahu a Brno. V Praze se teď dá už vybrat dobře. Je to teda trochu nespravedlivý, no.

edit: Dobrý je to udělátko, co sem dávala mirajo , že se napřed vybere místo, kde jsou termíny a až pak se člověk přihlásí a jde na jistotu. Takhle to měli udělat v tý ofiko aplikaci.

Tam vybíráš napřed špitál a až pak zjišťuješ, jestli tam mají nějaký termín. Dost to zdržuje.

Offline crazydaisy
Avatar
2666 příspěvků moje polička 19. ledna 2021 12:12

Jennyfor Spravedlivý to není, ale je to tak. Nejvíc se dožívají lidi v Praze a podle mě to přesně koresponduje s dostupností péče. Mhd nebo i taxi je určitě lepší než bus, vlak a kolikrát je problém se dostat i na tu zastátvku.