Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline notna
Avatar
6431 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 06:31
Reakce na Mha:

Tak mě dorazila známá tím, že mají doma kovid, ale k lékaři nešli ani to nehlasili, aby mohla dcera odjet s třídou na lyžak.

Jak může být někdo tak bezohlednej a blbej? Dcera jede taky na lyžák, včera byla na testech a pripravovali jsme ji i na variantu, že bohužel nemusí odjet. 

Offline holka hnědooká
Avatar
617 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 07:05

Karja Zadna skryta platba, zadny hacek. Byla jsem u nich uz 2x u nas ve Vlasimi a vsechno probehlo jak ma. Taky mi to bylo hrozne divny, kdyz vsude ctu, jak nejsou volne terminy.

Offline letolet
Avatar
545 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 07:45

Lamicka mně se tam objevila v podstatě okamžitě, při odchodu z čekárny už byla tam. Táta čekal marne asi 2 týdny, pak tam zavolal a dozvěděl se, že to je určitě chyba a hned to po telefonu to opravili.

Offline Prosperina
Avatar
714 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 07:51

Lamicka Objevilo se mi to tam jeste ten samej den.

Offline Garfie
Avatar
23614 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 08:17

Lamicka Potvrzuji, že se to objevilo prakticky okamžitě. 

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 08:21

letolet Garfie Prosperina hmm, my to tam nemáme ani jeden, byli jsme se ockovat oba ve stejny den a na jinem miste. Jeste tyden pockame a pak budu volat. 

Offline KonečněTady
Avatar
139 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:12

Karja My tam chodíme (v Praze na Čerňák) a je to Ok. Mívají pořád volno a výsledky opakovaně stíhají cca do 5 hodin. I když tam jdeme večer nebo o víkendu

Online Karja
Avatar
35503 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:40

holka hnědooká Díky přesně na Vlašim jsem koukala a překvapilo mě že je volno fakt i druhý den, i víkendy. No snad to nebudeme potřebovat, čekáme jak vyjde ségra,

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 09:56

Kdyby se to někomu hodilo, tak u nás provádí PCR testy ze slin tato firma... bez objednání... výsledky do druhého dne.

Odběrová místa mají různě po republice:

https://testovanizdarma.cz/odberova-mista/

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:13

Tak já si jdu sem postěžovat a jenom odložit .. Dělám ve zdravotnictví, muž v sociálních službách, dva roky jsme odolávali, muž tři dávky očkování, já dvě, potomkyně  minulou sobotu první, já měsíc do termínu porodu, poslední týden v práci.  V pondělí pozitivní muž, já s dcerkou ve středu. Zatímco ty dva jsou během tří dnů ok, já mám pořád teploty a zimnice a asi si vykašlu plíce a tak nějak si říkám, že jestli je omikron ta slabší forma, tak bych úplně nechtěla potkat deltu apod. Konec výlevu, jenom jsem si potřebovala ulevit

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:18

Reschvy máte potvrzený omicron? Ja uz to tu psala, kolem nas maji lidi i deltu (neznaji se) a je jim dost blbe. At je ti brzy lip. 

Offline Resch
Avatar
152 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:22

Lamicka malá jo, mně rozbor ta samá laboratoř, ten stejný čas odběru a zdravotnická priorita nedělali 

muž byl na nejbližším volném místě, test ze slin a ještě jsme na výsledek čekali asi 35hodin

Offline Lamicka
Avatar
13300 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 12:48

Resch tak se držte! 

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:13

Resch těhotné prý mívají těžší průběhtak ať je to brzy za vámi

Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:45

Resch 

Držím palce, ať se to už zlepší. Sranda to není, nechápu, jak to po dvou letech stále může někomu nedocházet. (To je jen takový povzdech, ne myšleno na tebe.)

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 13:59

KonečněTady jo, u Macra dobrý, já to minule popletla se Scontem a tam to byla naopak tragédie, čekala jsem šíleně dlouho na výsledek. Manžel byl teď s dcerou mezi Ikeou a Globusem, tam se plive a je to taky rychlý.

Offline Kokoska
Avatar
27999 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 14:36

Tak u nasich uz to ma i mala. Ve ctvrtek po obede byli na PCR, v patek negativni vysledek a dneska v noci skoro 40 horecku. Jedina snacha se zatim drzi. Ma to teda dost rychly nastup, kdyz ve ctvrtek jeste vysel test dobre.

Offline Mulen
Avatar
4201 příspěvků moje polička 22. ledna 2022 20:44

Tak to asi nekontrolujou skoro nikde. V Čenkovicich se nikdo ani neptal.

Offline andulka01
Avatar
10533 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 11:53

Mulen Na Monínci kontrolovali, bez tečky neprodali jízdenku. Ale ti s permicema už žádnou kontrolou neprocházejí.

Offline Mulen
Avatar
4201 příspěvků moje polička 23. ledna 2022 11:56

andulka01 tam kde nekontroluji, mozna spolehaji na to, ze na slepo to nikdo riskovat nebude. Ja bych to teda neriskovala.

Ale zrovna v tech Čenkovicich loni pustili vlek i přes zakaz, takže kdo vi, třeba je to tam ta "zelená zóna " nebo jak se to jmenuje