Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:12

brrr tak u nás to rozhodl ředitel, pochybuji, že v neděli něco řešila hygiena Teď mi volala učitelka. Všichni domu a v úterý nebo ve středu test. Pak se uvidí. 

Pokud někdo začne v této situaci řešit kompetence ředitele, vlastnoručně ho půjdu nakopat. 

Dětem je teda už 10+, takže OCR na ně stejně nikdo nedostane ani s oficiální karanténou. 

Offline brrr
Avatar
9901 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:17

continuity Já jsem teď dostala očr na téměř jedenáctiletého pozitivního. Taky jsem se divila, myslela jsem, že je to do desíti let.

Offline Candance
Avatar
5325 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:19

continuity nase reditelka komunikovala urcite i v nedeli. Mela vsechny info a dokonce pro ne zjistovala, kdo chce test, kdo ma vyjimku a kdo si odkrouti celou karantenu bez testu

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:26

continuity očr může být i na dospělého, od 10 let záleží na rozhodnutí lékaře. Do 10 let je to vždycky.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 15:56

Mohučanka ja to vím, ale mela jsem zato, že potřeba OCR se ridi stavem toho ošetřovaného. A dítě, které je zcela zdravé bude splňovat tu podmínku?

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 16:06

continuity jo tak, to je jasný. Špatně jsem to pochopila. To pak asi záleží na tom pediatrovi, jestli si o desetiletém dítěti myslí, že to doma zvládne samo. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 16:19

Ty reparaty a komisionalky z tělocviku jsou podle mě ze zoufalství, jak donutit pubertaky organizovaně cvicit, už potrefená husa dělala před víc jak dvaceti lety na gymplu z tělocviku reparat a následně měla na vysvědčení čtyřku ... (ale já tam moc nechodila, no)

a tvg na základce jsem měla na vysvědčení trojku z pracovního vyučování, měla jsem většinu pololetí ruku v gypsu a i když to byla poslední dvouhodinovka z odpoledky, musela jsem si to tam chodit odsedět a zlobit...ta učitelka byla strašná čůza, moje spoluzacka má teď mesicni mimino a pojmenovala ho stejně (mírně netradičně), nechapu, jak na tuhle kravu mohla zapomenout!!!!!)

Offline Renusatko
Avatar
11565 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 16:50

Potrefenáhusa jsem myslela, že výchovy jsou hodnocené jen do trojky. Tu jsem dostala na zdravce za nechození, když se známky rozdávaly podle obličeje. Vás jsem nikdy neviděl, takže za tři. Jinak jsem ten rok měla jen nějakou dvojku. Otec na mě doma řval, že trojku dostanou jen ti, co neumí ani chodit.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 17:11

Renusatko myslím, že teď to tak je, že jsou výchovy jen do trojky. Ale klidně se to mohlo v průběhu několikrát změnit

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 17:26

Na Václaváku pod koněm trh, jako by se nechumelilo. Jídlo, pití... 

Offline Sweet Potato
Avatar
34713 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 17:31

Prý kulturní akce.

Offline Vlm
Avatar
882 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 17:34

Sweet Potato jj budou blbnout dokud nebude lockdown.

Offline 0zero7
Avatar
10741 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 18:53

Jak pisete o tech protilatkach, tady se to vubec neresi. Hledala jsem k tomu neco v mediich a nic. Ani antivaxxeri to nepouzivaji Jako argument, coz me prekvapilo. Neni to divny?

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:07

Evaeva vychovy byly vzdycky do trojky, byla jsem nejvetsi gramla siroko daleko a na gymplu jsem dostavala z telaku za tri. A to jeste i s pridanim za vzpurnost a rebelii. Telocvikar pozadoval po divkach trenky"adidasky", pametnici vedi, tenkrat se neholily nohy a tak, tak si to umite predstavit...no a ja jsem zarputile nosila teplaky. Na knihovnicke skole na pomaturitnim studiu na nas chtela ucitelka jakousi sestavu, ktera mela obsahovat urcite prvky, treba hvezdu, byli jsme dospeli lidi, meli jsme spoluzaky, kterym bylo pres dvacet, no trapas. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:09

Renusatko Výchovy mohou být teoreticky hodnocené v celém rozsahu stupnice, ovšem nepropadá se z nich - tj. neskládá se reparát, automaticky se postupuje. Ovšem jejich vyučující dost často využívají toho, že žáka na konci roku neklasifikují, musí skládat dodatečné zkoušky před začátkem nového školního roku. Potom  tedy nastupuje těch dvacet dřepů. A tělocvikáři jsou obecně největší prudiči - mají dost často pocit, že je a jejich předmět ostatní (kolegové, děti, rodiče....) neberou dost vážně. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 19:33

nika sice nevím, co je na hvězdě ve dvaceti trapného, ale jinak je pravda, že výchovy by reformu zasloužily.

Offline SunEclipse
Avatar
3088 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:18

Evaeva Ljuba Hermanová na pódiu metala hvězdy v šedesáti a trapná nebyla

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:21

SunEclipse tak to je dobrá! Já nevím, jestli bych to dneska ještě svedla, ale kotrmelec dokážu Ve dvaceti jsem hvězdy dělala celkem běžně.

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:33

Evaeva ani ne tak ta hvezda, ale i ta" sestava na hudbu" do ktere jsme meli ty prvky zaclenit. Druhy rok nastavby uz jsme meli nekoho jineho a chodili behat a do posilovny. 

Offline nika
Avatar
680 příspěvků moje polička 28. listopadu 2021 20:37

SunEclipse kdyz ji neumite, tak ve dvaceti uz se ji tezko naucite. Nekdo je na gymnastiku sikovny, ja to nejsem.  A to jeste dodam, ze mne se gymnastika hrozne libila, chodila jsem  jako dite i do krouzku, ale zoufale mi to neslo, nekdo na to proste nema.