Koronavirus

28. března 2020 09:01
Offline dynda
Avatar
7247 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:30

Jiná Realita 

Tohle by mě taky zajímalo.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:31

Jiná Realita Jo, je to našponovaný. Však se taky u nás mluví o tom, že se pojede přes prázdniny, zkouškový, přijímačky, státnice, letos to bude divoký.

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 26. února 2021 22:34

Jiná Realita Hele firma ve ktere pracuje muz ma pracoviste ve 4 okresech a muz je zvlada klidne vsechny za den objet. Uz to cekali, tak si sepsali nejaky pamflet pro policajty. Jinak bydlime na hrane kraje a skoro vsechno zarizujeme v kraji vedlejsim, at jdou fakt nekam. A navic uprimne ani nevim, kde nam konci obec

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:37
Offline Karja
Avatar
35501 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:37

Jennyfor Já bych ti to hrozně přála, abys mohla trávit víc času s vnučkou;-). Snad to klapne. Taky doufám, že se někdy dostane i na 60+ obyč lid, než vyprchaj naším veškeré protilátky. Naši se mi vůbec nelíbí, jako máma je unavená tak nějak standardně, ale táta je nejakej špatnej, absolutně mimo kondici, pořád poléhava, no budu ráda až budou naočkovány, dost se mi ulevi!

Offline Renusatko
Avatar
11564 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:46

Bezva...bydliště mám v okrese, kde dávno nebydlím a je to nemovitost mých rodičů. V Brně je byt a všechny účty na manžela, takže vůbec nemám jak dokázat, že tady bydlím. Moje jediné nemovitosti jsou na Vysočině. Takže když mě zastaví někdo v Brně, tak co? 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:49

Karja No fakt jsem si to očkování představovala během podzimu úplně jinak. Dobře, nebyly vakcíny, ale stejně se to hrozně vleče, pořád nějaký změny v prioritách, všechno složitý... V Izraeli jim to prostě klape jinak, žádný tlačenice, dobře zorganizovaný rezervace termínů, hodně očkovacích míst a může přijít i člověk "z ulice", když mají volnějc.

Tady s touhle partou "organizátorů" se dřív dočkáme vakcíny přes Rohlík.

Držím palce, u vašich to ještě pořád může být ten postcovidovej syndrom, ono to trvá dlouho, než se zas tělo dostane do normálu. A třeba mají díky tomu vysoký protilátky a teď jsou aspoň pár měsíců chráněný.

Online continuity
Avatar
33116 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:49

Renusatko ať ti manžel vydá potvrzení.

To je úplně na palici. Celé. Hlavně zavřít národ doma, kdyz zůstane průmysl nedává žádný smysl.

Teď Blatník apeluje na médiá, ale už i vrchní korona reportér Gibis stratil řeč. 

Offline žluťásek
Avatar
7533 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:50

Tvl co maj pořád s tím květinářstvím? 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:52

Chapu,ze je otrava smet jen par metru od baraku,ale tyhle udivujici prispevky se fakt nedaji cist.Tohle bylo zavedeno v nekolika statech,Francie,Italie,Izrael.....jako dalo se to cekat a ted se kazdy divi.A to budte radi,ze nesmite ven jen na esemesky.

Jak jinak ty cisla srazit? Ja bych tedy zavrela i ty fabriky.....

Offline wendulka admin
Avatar
16570 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:58

Bohajeho zase roušky venku na ulici bez ohledu na vzdálenost od jiných lidí.

Doteď jsem všechna nařízení nějak respektovala, ale na tohle už vážně nemám, co předvádí.

Online barbucha blogger
Avatar
30395 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:59

tak nám budou mlátit děcka?!

​Dej si pozor na přechodu, když nestihneš zelenou tak prej budou rovnou střílet

Děs a hrůza. A k policajtům na nás přizvali eště i vojáky.

Offline žluťásek
Avatar
7533 příspěvků moje polička 26. února 2021 22:59

wendulka nene! Kde to čteš? Dyť to je taková blbost

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 26. února 2021 23:01

Zarinya Tak otrava je to mozna v Praze, ale kdyz clovek zije v male obci, tak se to s temi nakupy treba blbe praktikuje. Ja fakt nikde necourala. Tak bohuzel, dodrzovat nebudeme, maximalne nakoupi manzel po praci (je vedouci, tak si napise, co potrebuje).

Online continuity
Avatar
33116 příspěvků moje polička 26. února 2021 23:02

Zarinya ano,kdyby se fabriky zavřeli, nebo se dá befelem, že se ve fabrikách bude alespoň povinne testovat, tak to zkousnu. Ale když sef Madety řekne do novin, že testovat nebude, tak k čemu to?

otevřené fabriky v kombinaci s tímhle nepomůžou, takže za tři týdny budeme na tom +- stejně jako teď. nebude to trvat tři týdny, ale klidně dva měsíce. Už i na té tiskovce se podrekli, že měsíc. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45836 příspěvků moje polička 26. února 2021 23:03

wendulka nasrat

Online tv
Avatar
3509 příspěvků moje polička 26. února 2021 23:03

wendulka dodrzuju všechna opatření, ale na tohle fakt kašlu.

Online barbucha blogger
Avatar
30395 příspěvků moje polička 26. února 2021 23:04
Reakce na žluťásek:

Tvl co maj pořád s tím květinářstvím? 

​Protože nejsmutnější neni když ti někdo umře, ale to, že mu nemůžeš koupit věnec, jak jsem pochopila z páně Hamáčkova vyjádření.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. února 2021 23:04

Jos myslim si,ze koupit potraviny ti nikdo zakazovat nebude.