Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 05. června 2021 21:48

Karja zrovna jsem si ted nedavno rikala to same - ty delsi vlasy jsou  na mych vrstevnicich takove o nicem, je to casto dost nijake. Za tyden jdu ke kadernici, tak uvidime, jestli dam prikaz ke zkraceni nebo budu setrvavat v nijakosti. Mne se navic vlasy nejak zblaznily - v partiich za usima mam lokny, takove ty prstynky. Ale vrchni vlasy mam jako pravitko, ktere zplihle visi pres ty kudrlinky.vubec

Nevim, cim to je. Mozna jak mi pred dobou cast vlasu vypadala a ted to mam ruzne dlouhe, tak to dela takove veci.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 06. června 2021 09:53

Luna

Mám teď tyhle barvy a asi je nechám takhle, chci změnit střih.

A za chvíli tu fotku smažu, protože to hrozně nesnáším, když to někdo udělá a chci si zkusit, jaké to je ze strany odstranovatele.

Offline moora
Avatar
7471 příspěvků moje polička 06. června 2021 09:57

Mha hele, ale pak je jasný, proc te muzi v posilovne fixirujou :)) protoze jsi proste pekna

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 10:06

Mha Stihla som

Máš pekné vlasy a hlavne úžasný potenciál na nový strih. Držím palce na utorok, mne sa vidí tá spodná časť veľmi ťažká, to by som nechala odľahčiť prestrihaním. 

Záleží, koľko cm si ochotná dať preč. Každopádne, aj takto je to pekné, ale verím, že nepraktické aj čo sa schnutia týka.

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 10:10

Nemáte niektorá tip na nejaký výrobok Beach waves......mala som zopár, ale nebola som spokojná, vytvorili mi dosť tuhé vlny, ja mám rada vlasy v pohybe, mäkké vlny.

Sprej, pena, čokoľkvek. Budem vďačná za každý dobrý tip

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:01

Daridari

Ja ted testuju t&g sea salt, mam nejakou tu vlnku od prirody (ale zdaleka ne tolik, co ty) a tohle je vic podpori. Vypada to dobre, i mi lidi rikali, ze mam dobry vlasy  Nevydrzi mi ten efekt ale dlouho, je to tak na den.  Vlasy to nezmasti. 

Nebo jakekoli tuzidlo+foukat difuzerem, ale ja v lete fen nerada pouzivam. 

Offline Kokoska
Avatar
27999 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:06

Mha ale tobe by ta Ilona mohla sluset. Jen z patky do oci bych se ja asi zblaznila, ale nejaky kratsi strih si na tobe umim predstavit. Aby to delalo vetsi objem nahore nez dole.

Offline whiskas
Avatar
19444 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:08

Mha Barvy se mi líbí a jen bych to "oživila"/zkrátila a super. Pokud tedy nechceš extrémní změnu.

Offline whiskas
Avatar
19444 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:09

Kokoska Účes Ilona se mi taky dost líbí :-).

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:44

Gatita Díkyten som už mala v ruke v DM, tak ho skúsim. Mne v podstate nevadí, ak efekt vydrží iba jeden deň, ja to plánujem dávať práve na vlasy, ktoré sa mi ešte nechce umyť, na také oživenie. 

Mňa zaujalo toto ale toľko zlých recenzií som o tom čítala, že ma to odradilo.

Offline Luna
Avatar
10426 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:46

Mha nestihla jsem. No co se da delat...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 06. června 2021 11:46

moora Daridari whiskas Kokoska

Děkuji, tak budu mit Lamicka účes. Barvu nechám v šedé, ta mi jde celkem sama od sebe:)

Výsledek nafotím buď do stížností nebo Co vám udělalo radost. Hm a když tak Co vás rozesmálo nebo Chlupáči.

moora Tak s tou posilovnou je to jinak. Není to fixírování, ale ošklivé pohledy úkosem, protože oni byli přesvědčení, že je to jejich, výhradně pánská posilovna. Chacha. Není. Už je nás víc. 

Offline Gatita
Avatar
7083 příspěvků moje polička 06. června 2021 11:55

Daridari myslim, ze ti ten sprej tuhe vlny nevyrobi. Nemam rada laky, nesnasim tvrde vlasy:) Ale tohle je takove nenasilne, ani mi po tom nekrepati vlasy, jen jsou vic zkroucene a nadychane. Jsem zvedava, jestli ho dodelam. Si vzdycky v nejakem zachvatu koupim tak jednou rocne nejaky zazracny produkt, abych ho za x let vyhodila žluklý

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:02

Daridari 

opět doporučím web kudrnatevlasy.

Jsou tami spreje na vlny.

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:31

Gatita Ak si dobre pamätám, ten T&G bola taká malá flaštička,  stálo to pár eur. 

Takže zajtra kúpim a som zvedavá, zvlnené a nadýchané vlasy by boli fajn

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:33

Miru Veď práve, je tam toho veľa a skoro všetky, ktoré ma zaujali, mali aj dobré recenzie, no len ktorý vybrať..........to je u mňa vždy kameň úrazu, keď si mám z veľa možností vybrať ( som typická váha váhavá )

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:35

Daridari 

...taky jsem váha

Tak dej na intuici - prostě co Tě cvakne, jakože to by jsi brala, kup to

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:43

Miru Už som hodila penu na vlny do košíka, prvú, ktorú som tam uvidela, tak som zvedavá

len keď som v tom eshope, tak by som tam nahádzala do koša minimálne za 100e, všetko ma tam láka.  Ale na skúšku zatiaľ zostanem pri max dvoch výrobkoch. 

Offline Miru
Avatar
13803 příspěvků moje polička 06. června 2021 12:49

Daridari 

...jasné, postupně. Mám tam od nich šampony, kondicionér, měla jsem sérum proti padání. A příště chci koupit zas jiné sérum, nějakou masku, růžovou vodu...

Offline Daridari
Avatar
1059 příspěvků moje polička 06. června 2021 13:00

Miru Ja prípravky na vlasy dosť striedam, rada objavujem nové značky ale taktiež sa pravidelne vraciam k overeným výrobkom. Najviac ma štve, ak niečo obľúbené prestanú vyrábať, to je úplne na zúfanie, nahoršie, keď adektvátnu náhradu nemá žiadna iná značka...to je môj celoživotný údel.

A netýka sa to len vlasovej kozmetiky. Ak viem vopred, tak si aspoň urobím zásoby. 

Presne to sa mi teraz stalo s mojim najlepším korektorom pod oči, našťastie, mám ročnú zásobu ale čo bude potom