Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 22:57

letfenixa tú som si práve vymyslela:)

A ohrnutý volán!!! Jooj!!!

Offline letfenixa
Avatar
7926 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 23:14

slniecko ahá

No, trpim ešte teraz

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 05:39

...mám dotaz - šlo by to asi i do "Blbých dotazů..." -

prosím, kdo máte nemilou zkušenost se silným padáním vlasů trvající delší dobu, ostříháte se, zkrátítte vlasy nebo to přečkáte, až se to "srovná" a vlasy přestanou padat, začnou růst nové.?

 Vždycky vlasy v tomto období zkrátím, jako aby to nevypadalo, že mám "myší ocásky", + množství vypadaných vlasů se jeví menší(= kvůli psychice/protože jsou třeba o polovinu kratší).

Jenže současně mě to mrzí, že znovu čekám, až mi doroste jakž takž délka...

No a momentálně zase nevím, jestli mám vlasy - už teď velmi krátké mikádo - ještě víc celkově zkrátit nebo vydržet i s pidi culíčkem, který z toho umontuju..?.

Offline Kokoska
Avatar
28213 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 08:39

Miru neodpovim na otazku o delce vlasu versus padani, ale rekla bych, ze "umontovany culicek " jim taky asi moc neprospiva. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 08:46

Kokoska pokud neni hodne utazeny, tak je to jedno.

Miru mi to kadernice zkracuje postupne, aby se eliminoval ten "schod" mezi uz hustymi vlasy a temi ridsimi konci, ale uces kvuli tomu nemenim, protoze kratky proste nechci. poradila bych se s kadernici jak to udelat co nejlepe

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 08:49

Miru kdyz uz to mikado stalo za prd a i culik uz z toho nesel tak jsem to ostrihala,ale chapu,ze to neni pro kazdeho.

Kazdopadne dorustani uz nedam.

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 08:49

viktorka_od splavu 

...díky. Mě prostě zajímá, jak to mají/dělají ostatní...

Offline Miru
Avatar
13843 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 08:53

Zarinya 

...no, já to mám v hlavě nastaveno tak, že mám ráda zdravě vypadající vlasy. Mám je lesklé, netřepí se. Konce zastřihované, takže nejsou tenké.

Znám ženy, holky(nebo i co vidím na ulicích), co, když jim přechodně vlasy více padají, prořídnou, stejně si nechávají svoji délku(vlasy delší, dlouhé), i za cenu tenkého culíku.

Tak mě zajímá, jak to vnímají jiní.

Je to holt nejspíš o individuálním pocitu...

Offline Candance
Avatar
5342 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 10:23

Luna zkus sampon a kondicioner Nioxin, druh si vyber podle svych vlasu. Ja mam myslim 4. A zkus na pokozku hlavy nanaset ricinovy olej. Ale blbe se vymyva

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 10:43

Luna ja bych se teda na nejaky spesl sampony vyprdla. pricinu znas a az ji vyresis tak to prejde

Offline rozarka
Avatar
3974 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 10:45

Sweet Potato No a Catherine zas doporučuje hlavu předklonit , tady je názorný příklad, jaký tvar účesu pak vznikne. Ale zas musím ocenit práci, tu přesnost. A za krkem žádné kousající vlásky

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 10:46
Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 10:49

viktorka_od splavu Pricinu neznam. Proste mam depresi, ale uplne nevim, proc a kdy se to stalo.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 10:53

Luna jasne, jen tim chci rict ze nejakym placanim veci zvenku na vlasy to nevyresis. vyhozeny prachy imho. si radej kup neco co ti dela radost, treba parfem:-)

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 11:17

viktorka_od splavu jako jo, plácáním věcí na hlavu padání spíš nevyřešíš, ale takový voňavý kvalitní šampon/kondicioner/maska můžou navodit příjemné pocity u mytí a spravit náladu :) Každá drobnost, která potěší, se počítá

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 11:32

viktorka_od splavu bram Tak rano jsem vycesavala a nebylo to az tak zly, ale stejne...Ja si zacinam myslet, ze me ceka druhy kolo v nemocnici. Protoze jsem tu psychiku proste neustala. A zacinam si myslet, ze to ani nebude mozny s tim neco udelat, ze je to marnej zivot.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 11:43

Luna   tak to ani omylem, nic z toho. mozna by na chvili pomohl nejaky tezsi kalibr, nasadit leky, to by ti mel posoudit ev pomoct zaridit ten novy psychous myslim. a jak se to trosku srovna tak uz to vezmes do svych rukou

Offline bram
Avatar
4072 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 11:44

Lunajá tomu rozumím, ty vypadávající hrsti vlasů jsou děsivý a frustrující, teď jsem taky tahala celé prameny po každém mytí, ale nutně to nemusí znamenat něco dramatickýho. Stres, špatná výživa, silná menstruace, hormonální výkyv, nedostatek nějakých minerálů nebo prostě jenom věk. Kup si v nějaké drogérce tohle, našla jsem to na různých fórech jako zaručený tip a přijde mi, že to trochu pomáhá. A navíc ten název, žejo.. :)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46024 příspěvků moje polička 17. srpna 2022 11:46

bram jeeee to je super