Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 20:17

...tohle mi přijde min stejně dobré ne-li lepší o něco:

Venira vlasy, nehty, pleť

(na notinu vyjde cenově lépe)

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 20:32

Můj půl rok v kostce. To první stříhání jsem tady už dávala, teď jsem to nechala strihnout po bradu. Sambo už víc nechce, ale mě zase chytá chuť to dát na úplně krátké.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 20:45

Monulinecenka mne se nejvic libi ta verze k ramenum.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 20:47

Kokoska Jo, to bylo fajn, teď to ani do culíku nedám, ale já jsem hrozná, mě prostě po chvilce přestanou ty vlasy bavit a chci změnu.

Offline Kokoska
Avatar
28233 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 20:53

Monulinecenka tomu rozumim :)

Offline Karja
Avatar
35784 příspěvků moje polička 14. srpna 2022 22:24

Monulinecenka A jak si to mohla vydržet nechat tak narůst předtím, když chceš pořád změnu?:-D. 

Já budu jak z roku razdva, ale nenechávala bych si krátké pokud se to muži nelíbí. Mně by se taky nelíbilo pokud by měl dlouhe, bradku až na zem a tak. Nebo jako záleží jak až moc se mu to nelíbí;-)

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 04:06
Reakce na Monulinecenka:

Kokoska Jo, to bylo fajn, teď to ani do culíku nedám, ale já jsem hrozná, mě prostě po chvilce přestanou ty vlasy bavit a chci změnu.

​...ach, to jsem ráda, že nejsema sama!

To je totiž přesně ten výraz - "ty vlasy mě přestanou bavit". Vždycky si dám jako pro sebe "cíl", že třeba - vlasy všechny stejné délky, nebo vlasy s dlouhou ofinou, nebo délka, abych je stáhla do culíku. Ale jakmile se k tomu vysněnému téměř přiblížím, tak mě něco začne brát a jdu se zase ostříhat...

Offline Miru
Avatar
13848 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 04:24

Mám v plánu výše zmiňovanou Veniru koupit.

(předchozí měsíc jsem využívala

L-methionin 230 mg, L-tyrosin 150 mg, L-cystein 60 mg, biotin 300 mcg (600%*), kyselinu listovou 400 mcg (200%*), vitamin A 400 mcg (50%*), extrakt ze sušených pivovarských kvasnic 150 mg, extrakt přesličky rolní (odpovídá 7 mg křemíku) 71,5 mg, extrakt kopřivy dvoudomé 12 mg, zinek 7,5 mg (75%*).

Jinak - 

vlastní zkušenost -

beru druhý měsíc MSM a musím říct´, že přestože jsem nikdy problémy s nehty neměla, tak cca po měsíci užívání jsem si všimla, že mám nehty mnohem tvrdší, rostou delší.

MSM methylsulfonylmethan

Druhý měsíc užívám rybí olej

Začala jsem - kvůli vlasům - užívat:

+

Offline Daridari
Avatar
1060 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 06:16

Monulinecenka tiež sa mi páčí najviac dĺžka po ramená, to Ti pristane veľmi

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 08:21

Karja Tak to dorůstání je docela v poho, to mám vlastně každou chvilku delší a delší a tudíž jiné. Jen právě, jak to dosáhne té maximální délky a už to neroste, tak mě to přestane bavit. A taky jsem v poslední době řešila barvu (ještě před rokem a půl jsem byla komplet blond), tak jsem to různě barvila, abych se pomalu dostala na svou původní barvu (hnědá). 

A kratší už to nebude, jako jsou to moje vlasy, ale taky se chci sambovi líbit, takže když on nehce, tak se stříhat nebudu, třeba jen budu měnit tvar účesu, než to zase nechám dorůstat. 

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 08:23

Miru Určitě v tom sama nejsi, já se děsím chvíle, kdy mi ty vlasy přestanou růst jako teď a budu muset hodně přemýšlet, co si na té hlavě nechám, ať mě to "baví" co nejdýl.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 08:23

Daridari Děkuji

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46038 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 09:01

Monulinecenka pokud ti to roste rychle tak v pohode, ja si neuvazene nechala strihnout neco jako tvy posledni foto pred 3 nebo 4 lety a furt nemam delku co bych chtela:-((

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 10:04

Monulinecenka nejlepsi je fotka v cervenem tricku Slusi ti vsechny delky, ale tahle je super. Nakratko nechod.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 10:26

viktorka_od splavu Zatím teda rostou, pokud to tak zůstane, tak pokud bych to nechala růst, tak z toho dnešního střihu bych se na tu nejdelší délku dostala za cca dva max. tři roky.

Offline Monulinecenka
Avatar
376 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 10:28

Luna Děkuji. Asi to kratší už nebude, sambo by byl smutný, má mě rád s delšími vlasy. Tak než se naděju, mám to zpět po ramena a uvidíme, jestli to tak nechám, nebo to dám o trochu delší (nebo se zase vyblbnu s barvou)

Offline dupali
Avatar
371 příspěvků moje polička 15. srpna 2022 10:57

Luna Dočítám zpětně, ale jenom ještě zkusím svoji čerstvou zkušenost... od jara mi také šíleně padaly vlasy, shodou okolností jsem byla v tom čase i na prevenci u praktické, kde mi z krve zjistila málo železa, předepsala mi Sorbifer a zabralo to i na padání vlasů. Takže může jít i o nedostatek železa, tak bych zkusila zde doporučovaný Floradix?

Offline letfenixa
Avatar
7935 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 02:44

Asi je to do priznania a asi je to nejaka diagnoza slniecko ?, ale potrebujem mať asymetrický účes, aby som sa cítila v rovnováhe.  Takže mám tretinu hlavy stromčekom na 2 cm a zvyšok mi voľne  dorastá z posledného strihania v máji.  

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 22:19

letfenixa symetrichofóbia

Offline letfenixa
Avatar
7935 příspěvků moje polička 16. srpna 2022 22:45

slniecko ale mám to len sebe, inak všetko pekne usporiadané, dnes som videla vo výklade šaty a mali ohrnuty dolný volan! Veľa som so sebou bojovala, že to pôjdem povedať,  nech to nápravia.  No Poirot! Aj s Monkom!