Jaký účes.?...

22. zaří 2014 19:41
Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 19:41

Holky,

prosím, který účes myslíte, že je dobrý, pěkný.?

Padají mi totiž dost vlasy, a jak jsou delší, vypadá to vždycky ve sprše děsivě...

(Tak jdu zítra ke kadeřnici a do lékárny...).

Díky...

dusty
Avatar
22. zaří 2014 19:51
Reakce na Miru:

Padajú ti letné vysilené vlasy, do konca októbra sa ti to upraví, nie? Mám to rovnako, v sobotu som z odpadu v sprchovom kúte vybrala hrsť vlasovm, bleaaah.

Mne sa takýto strapatý bob veľmi nepáči, ale jednotka fotka vyzerá celkom urban sexy. A je to viac-menej hríbik.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 19:56
Reakce na dusty:

...děkuju...

Jo, také bych asi nejvíce byla pro tu jedničku...

No, jestli to je jen letní línání, tak by to bylo ok...

Díky.

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 19:59
Reakce na Miru:

I mě teď padají. To vždycky na konci léta.

K těm účesům - víceméně jsou to všechny stejné a musí se vyfoukávat, což třeba já nezvládám. Jedině snad hned ten první   

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 20:01
Reakce na MirkaU:

...děkuju.

A máte něco osvědčeného, resp. nějaké vitamíny, tablety, co Vám pomáhají.?.

Offline MirkaU
Avatar
271 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 20:15
Reakce na Miru:

Já teda nic, neřeším to.

dusty
Avatar
22. zaří 2014 20:38
Reakce na Miru:

Ani ja. To prejde. Začiatkom novembra ma vždy potešia veselé štetiny, ktoré mi rašia z hlavy.  U mňa sa to začalo cca v 19-tich rokoch, ale lekár ma upokojil, že to je normálny stav a najmä prejav regeneračných vlastností organizmu. A tomu verím, lebo som kópia po babke, ktorá má krátko pred deväťdesiatkou stále husté a jemné vlasy, detto otec,  prešedivelý vlasatec - má vlasy ako decko, mäkké a hebké, stále pevné.

Offline RoSa
Avatar
8134 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 20:42
Reakce na Miru:

Ty poslední dvě fotky

Proti padání vlasů dělá přípravky fa Revalid... měla jsem od nich šampon, ale nesledovala jsem to pak nijak extra, tak těžko říct...

Offline batta
Avatar
25 příspěvků moje polička 22. zaří 2014 21:02
Reakce na Miru:

Ampulky Aminexil od Vichy mi kdysi - v době padání vlasů jako důsledku užívání léků -  pomohly.

Offline Henri
Avatar
136 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 07:28
Reakce na Miru:

Mne se libi ten treti uces moc a i ctvrty. Ale je pravda, ze jsou si vsechny dost podobne. Ja bych to taky nezvladala udrzovat, neumim vyfoukavat.

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 09:42
Reakce na Miru:

Vždyť takhle podobně to už nosíš, ne? Mně se ten bob taky líbí... Hele, jestli ti ale padaj vlasy, tak si to nenech tolik prostříhat, ať na hlavě nemáš dva-tři cancoury potom (jako č. 2 a č. 6, to už se mi hrubě nelíbí).

Jednička a sedmička se mi líběj nejvíc.

Vitamíny nevim, určitě by nebyl na škodu b-komplex nebo pivovarský kvasnice (pořídíš za pár šupů), a vysloveně kvůli (t.j. proti) padání je velmi dobrej zinek.

Offline Bobo
Avatar
25 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 09:46

Já dávám palec nahoru první fotce.

Offline fija
Avatar
897 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 10:07

Mně se stejně jako Barbuše nejvíc líbí jednička a sedmička, ale tedy v opačném pořadí :)

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 12:32
Reakce na Miru:

Taky jsem nejvíc pro jedničku.

Já osobně problémy s vlasy nemám, ale moje mamka mívala a té jsem koupila šampón a tonikum v ampulích Migliorin (Cosval) a myslím, že i vitamínové tablety. Na všem psali, že to má výtažky z obilí a bylinek a obsahuje keratin a panthenol. Jí to pomohlo. Teď už jí jenom občas kupuju ty ampulky.

Pak taky hodně záleží na takových obecných věcech jako skladba stravy, stres a s tím spojené možné hormonální poruchy nebo užívání léků, tak těžko odhadovat, které doplňky pomůžou a jestli vůbec nebo jestli je to jenom dočasné. Vzpomínám si, že janicka24 před pár měsíci řešila něco podobného, taky kvůli tomu zkracovala účes a musela s tím dokonce k lékaři, až ten jí pomohl. Tak ta by ti asi poradila nejlíp.

Offline jerry
Avatar
8955 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 12:38
Reakce na Miru:

Mě se pro tebe jednoznačně nejvíc líbí jednička - a mám dojem, že podobný už jsi měla, ne?

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 12:48
Reakce na dusty:

To jsem nikdy neslyšela. Když o tom přemýšlím, tak už jsem se několikrát nechala na podzim ostříhat, protože mi hodně padaly vlasy. Teď zrovna taky. Tak letos  vydržím a uvidím.

Offline barbucha blogger
Avatar
30487 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 13:13
Reakce na wendulka:

Jo, janička24 řešila to samý. A myslím, že zrovna jí dali ten zinek taky (navíc si tím krátkým účesem dost polepšila, podle mě).

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 13:21

Tak by nám mohla Janicka24 napsat, co jí ti slavní doktoři dali, protože ono toho teda moc není.

Vyřešení padání vlasů by bylo totiž na Nobelovu cenu.

Offline RoSa
Avatar
8134 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 13:38

Už si to moc nevybavuju, ale nebylo to u Janicky nakonec zapříčiněné štítnou žlázou?

Offline Barbarella
Avatar
207 příspěvků moje polička 23. zaří 2014 13:43

Tak to je takové "ideální", protože to se dá vyřešit dodáním hormonu.

Ale ono když z tebe lítají chlupy horem spodem a všechno je v podstatě ok, tak s tím se blbě něco robí. Prostě buď to vypadá, nebo prořídnou, nebo se ti udělá pleška...a nepomůže ani svěcená voda z Vatikánu.

(výstižnej smajlík, hehe!)