Domáce spotrebiče

13. ledna 2018 14:47
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 20:07

kocoureksuggy Jasné, šľahačka s tým ide jedna báseň. Lepšie ako metličkou, používam tú extra jednometličku na šľahanie. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 20:15

kocoureksuggy jasněže jo, máme teda braun a koukám že už se nedělá, ten je dokonalej, naštěstí jdou zatím koupit aspoň náhradní díly (děcka ulomily ten mixovací nástavec a zrovna mi dnes přišel)

https://mixery.heureka.cz/braun-m-1050/poradna-otazka/352600/

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 29. srpna 2019 20:19

paktofonika viktorka_od splavu 

Moc děkuju za info. Tak to už to vlastně mám zpola vyřešené

Offline nonemy
Avatar
2675 příspěvků moje polička 30. srpna 2019 09:38

viktorka_od splavu Jsi mě nahlodala, už zase nevím :) Ale děkuji za info, i kocoureksuggy 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 26. října 2019 10:30

se tady zas šíří nějaká nákaza razorblade ! ,-))

myčka (bosch silence, 5 let) letos už potřetí pokažená, už mě to fakt

máte někdo myčku miele? mě teda trošku překvapilo že nabízejí prodloužení záruky na 10 let, bych čekala že to u téhle značky nebude potřeba

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 26. října 2019 10:57

viktorka_od splavu 

No jo no, ale furt je to jenom přístroj, který se prostě může (a také nemusí) pokazit. Miele spotřebiče mám a jsem spokojená. 

Online Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 26. října 2019 11:50

viktorka_od splavu AEG je dobra mycka taky.

Offline razorblade
Avatar
8156 příspěvků moje polička 26. října 2019 17:16

viktorka_od splavu Jezis, ono je tady i specialni vlakno a ja s tim prudim pres dve dalsi

Offline Mohučanka
Avatar
6394 příspěvků moje polička 27. října 2019 20:07

viktorka_od splavu tchyně měla spotřebiče Miele v minulém bytě a pěla jen chválu. Teď máme obě AEG a ona tvrdí, že si měla připlatit a koupit zase Miele (i podle našeho truhláře jsou nejlepší, ale trochu moc drahé), ale já jsem s AEG (myčka, sušička) spokojená.

Jako jo, myčka se dvakrát rozbila, ale jednou jsme našli v otvoru na vypouštění vody takovou tu nálepku z papírových kapesníků, bůh a naše batole vědí, jak se tam dostala, a podruhé se ten odtok ucpal, když jsem tam dala umýt několik skleniček od dětské výživy a zapomněla jsem strhnout etikety. Jinak nemám problém, ale nejsem náročný uživatel.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 27. října 2019 20:30

razorblade ty neprudíš, prudí ty blbý krámy

Mohučanka ale jo já jsem s bosch a aeg (máme pračku) spokojená, akorát bych ráda aby věc za 15 tis. fungovala tak 8-10 let, a pak bych koupila novou. neže po pěti začne haprovat, dalších 5 nacpeš do oprav a pak stejně koupíš nový.. a u miele x2

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:05

viktorka_od splavu 

I s nejlevnější myčkou Miele neuděláš chybu. Pokud máš pochyby, kup si i tu záruku 10 let a máš jistotu, že nejméně 10 let bude fungovat. Ale opravdu myslíš, že by někdo prodával za pár korun záruku na 10 let, když by si nebyl jistý, že to pro něj nebude prodělečná záležitost?

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:06

kocoureksuggy pár korun? myslím je to 7000

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:17

viktorka_od splavu 

Tak to trochu, ehm, podražili. Ale co se týče spotřebičů na vodu ( s vodou ) nemá Miele konkurenci. 

Hele, já taky vím, že to není levná záležitost, jen se ti snažím poradit. A spotřebiče Miele jsou opravdu vyráběné v Německu ( byla jsem ve fabrice) a testované na 20 let

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:30

kocoureksuggy jj děkuju, já jsem celkem rozhodnutá, jen ještě dáme třetí šanci té stávající ale už máme asi vybráno... doufám, že sednou rozměry. u těch vestavných spotřebičů je to dvojnásobná pruda

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:38

viktorka_od splavu 

U myčky by rozměry neměly být problém, buď 45 nebo 60 a s čílkem nebo komplet zakrytá. Ty s čílkem jsou u nás furt zablemtaný a pokud to já neumyju, tak nikdo. Držím palce ať vybereš dobře.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:44

kocoureksuggy tak na plně vestavěnou bychom si ještě museli nechat dovyrobit ten krycí díl linky, to nestraš, teď máme s viditelným ovládacím panelem, mně to tak vyhovuje. ta úplně zakrytá se hůř ovládá

jo ad ta "zablemtanost" - já právě kdysi měla nerezovou troubu a když chtěl muž lednici hrozně jsem se tomu bránila, nevěřila jsem že jak bosch nabízí "nešpinivou" úpravu toho nerezu, že to bude fungovat. a ono fakt jo. máme lednici, troubu, mikrovlnku a tu myčku a ušmudlaný ochmataný to fakt není vůbec, leštit netřeba

Offline kocoureksuggy
Avatar
1260 příspěvků moje polička 27. října 2019 21:47

viktorka_od splavu 

Ba ne, jde jen o zvyk.

Ale vyber to, co ti nejlépe vyhovuje. Budu zvědavá, jak ses nakonec rozhodla. 

Offline razorblade
Avatar
8156 příspěvků moje polička 29. října 2019 17:59

Tak jsem nakonec koupila Whirlpool, protoze jsem mela dost zasadni pozadavek: aby to byla slim pracka, coz jsem zjistila, ze je dost limitujici. Treba Miele jsem slimkovou vubec nenasla. Probrala jsem to s otcem a ten mi rekl, ze za jednu Miele pracku budu mit v nasledujicich 20 letech ctyri Whirlpooly...

Online Potrefenáhusa
Avatar
33642 příspěvků moje polička 29. října 2019 20:40

razorblade Já mám slim bosch 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46018 příspěvků moje polička 29. října 2019 20:43

razorblade to má sice tatínek pravdu, ale mě a) hrozně prudí ty patálie okolo, jak se ti to zrovna v tu nejnevhodnější chvíli pokazí atak... b) pokud se to ještě pokoušíš nechat spravit přičti výdaje za servis. uplně tu nejlevnější pračku co odešla fakt těsně po záruce jsme vyhodili rovnou, ovšem to by jich bylo 10.. a zas tak levná teda nebyla:-( nehledě na to že by mě fakt nebavilo absolvovat to každej druhej rok