Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:13

Karja na tatka to naváľaj, ja som bola na Mikuláša naštvaná dlho, nieže zarobíš na nejakú detskú traumu a pocity krivdy voči oteckovi 

Online Karja
Avatar
35724 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:16

DrowRanger To ti ho taky nesmeli brat az v peti letech, kdyz si to pamatujes!:-D Ze to aspon nesvedli na certa:-D. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:16

Inak dnes som hore od šiestej, muž teplotuje, tak som mala dnes na starosti jeho, malého aj psa a ja padám na hubu...Do roboty som stihla vybaviť len maily, umývačku som vykladala hodinu, prádlo som zvešiavala pol dňa, vyvešiavala druhú polovicu dňa, ešteže vývar sa varil viac menej sám, aj keď ingrediencie doň som tiež chystala s prestávkami 40 minút...Tak tu teraz sedím pri PC, snažím sa robiť a nezaspať...Ale našťastie u muža to vyzerá len na vyčerpanie organizmu alebo enjakú jednodňovú virózu, večer vyzeral oveľa lepšie ako ráno, tak hádam to zajtra bezo mňa s malým hodinu a pol zvládne, kým budem v práci (zrušiť sa to nedalo).

Ale teda pointa mala byť, že ozaj nechápem, prečo sa materská volá dovolenka a že obdivujem všetky ženy, čo sú s deťmi od rána do večera samé, kým muži prídu z práce a ešte popri tom zvládajú domácnosť...

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:19

Karja mala som asi 2 alebo 2,5, ešte som nevedela poriadne hovoriť, aspoň vidíš, aká to bola trauma!!!  A na čerta som z mne neznámeho dôvodu nikdy neverila, tak možno preto, alebo mama bola pokroková a chcela to riešiť pozitívnou motiváciou .

Offline brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:20

Malenge Pinot Noir Dík, dneska se nějak překonali. Čuměla jsem jak puk, ani se mi za nimi moc nechtělo, když jsem je slyšela takhle ve shodě.

Ale zas abych je moc nepřechválila, každý večer máme stejný rituál. Mytí, pohádka, zhasnout a jde se spát. Stokrát jim to může člověk říct, že když už se zhasne, tak to znamená fakt ticho a spánek, stejně vždycky začnou mít dotazy. A samozřejmě to nejsou jednoduché otázky, typu nejvyšší hora svět nebo kolik noh má kočka. Dneska začali Černobylem a pak už to jelo... jak je velký ten betonový sarkofág, proč vzniká při výbuchu ten hřib, byl Černobyl horší než Nagasaki a Hirošima, proč má stejné jméno uran - prvek a Uran - planeta, může vybouchnout člověk, když je z atomů?.....Aaaaa!A spaní samozřejmě nic, že by se zeptali třeba po příchodu dobu nebo v kteroukoliv vhodnější dobu, taky nic. grrr

Offline continuity
Avatar
33405 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:26

brrr no je vsude stejne. U nas se zacne jeste kadit ( dite se sklonem k zacpe), jist (dite nezerka), curat a pit. Kdyz je zacnu zahanet do polechu driv, tak obe svorne hudruji, ze prece jeste neni cas.

Offline Pinot Noir
Avatar
24390 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:27

brrr Ježíšmarjá, to abych začala studovat  Ale kde začít, že? Zítra je bude zajímat něco živočišného podmořského, pozítří lekce z pravěku... Budu muset zapojit tatínka 

Online Karja
Avatar
35724 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:28

brrr  No to mas za to, ze je tahas do tech muzei, jsou z toho chudaci cely prepjaty! Pekne do mekace!

Offline continuity
Avatar
33405 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:29

Pinot Noir zapoj strejdu googla. To se neda... ted u nas frci dotazy o stavbe Narodniho divadla.

Online Karja
Avatar
35724 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:29

Pinot Noir Jo, to bude presne ten okamzik, kdy zacnes lhat, az se te malej zepta, jak je velkej ten cernobylskej sarkofag!

Offline Pinot Noir
Avatar
24390 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:31

continuity No asi jo, to se člověk musí cítit jak v Riskuj 

Offline continuity
Avatar
33405 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:34

Karja ja rikam, ze nevim. Teda zrovna toto priblizne tusim, na rozdil od historickych milniku tykajicich se stavby a poskozeni ND. ale kdyz nevim, tak nevim a googlit se bude az rano.

To mi pripomina: brrr vymenim deti, v historii jsem ztracena, elektro se zamerenim na jadro jsem malem studovala :)

Offline Pinot Noir
Avatar
24390 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:38

Karja continuity Odpověď "nevím a googlit se bude až ráno" je skvělá, to si musím zapamatovat 

Offline continuity
Avatar
33405 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:41

Pinot Noir ja jsem tatovi verila, ze vi vsechno, temer az do puberty. Hotl nova doba. 

U nas jeste tatinkovi veri, ze umi opravit ( temer) vsechno.

Offline brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 22:59

continuity Klidně vyměním.

Já říkám, že se podívám na internet, ať se zeptají ráno. Ráno zapomenem všichni svorně. A pokud je to něco lékařského, posílám je za dědečkem. Jasně, že se ho nikdy nezeptají.

Pinot Noir Karja Hele, už začněte trénovat. A smiřte se s tím, že odpověď nevím, není odpověď.

Offline brrr
Avatar
9963 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 23:00
Reakce na Karja:

brrr  No to mas za to, ze je tahas do tech muzei, jsou z toho chudaci cely prepjaty! Pekne do mekace!

​Náhodou, sice jsme nebyli v "mecháči", ale za to objevili bezedné kelímky v tom "kafecečku".

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 22. listopadu 2018 23:42

brrr continuity úplne presne. A nástupom do školy ešte príde o pol desiatej "ozaj, ešte mám spraviť", "ozaj, máme na zajtra doniesť", "ozaj...." a tak...

Tiež vžy hovorím, čo viem a čo neviem, poviem, že si nájdeme, príde mi to lepšie, ako keď prídu na to, že som im klamala, by som mala pokoj a potom sa budú pýtať inde...trebárs na takú antikoncepciu v puberte...

Offline dzizisketa
Avatar
7424 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 11:33

Nemáte prosím někdo zkušenost s harmi aj. výrobky od Djeco? Chtěla bych dát neteřím k Vánocům, mají 6 a 9 let.

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 12:06

dzizisketa Djeko kupuju a obě děti to baví. Jestli můžu dát tip, tak dceru (7 let) a její kamarádky teď hodně baví "oblékáme panenky mini miki". Má to i Agátin svět nebo jsem to viděla v Koh i Nooru.

Offline Garfie
Avatar
23823 příspěvků moje polička 23. listopadu 2018 12:08

dzizisketa Krásné věci, když byly děti menší, kupovala jsem od nich hodně, jako dárky i pro cizí děti perfektní. Jsou to kvalitní věci a pro ten věk ideální.