Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online viktorka_od splavu
Avatar
46031 příspěvků moje polička 06. července 2022 20:19

brrr nojo mne to vydirani slo samo, oni si vetsinou sami nabehli - co mam delaat, se nudiim, pod si hraat - nudis se? je potreba vylestit skla ve dverich a umyt chodbu! nechce se ti? no tak jeste misto toho muzes treba.. udelat poradek v suflikach? ne? a co jit ven? huraaa!

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 06. července 2022 20:35

viktorka_od splavu Dnes jsem celý den nutila syna, aby šel cvičit na akordeon. No jako ani náhodou, dokud jsem na to nezačala hrát sama. Umím totiž asi tak 3 takty melodie z Angry Birds, s chybama, ale nalákalo ho to. JENŽE! jsem si naběhla, páč stahuju, tisknu noty k Angry Birds...Zase mám práci já. Už jsem si musela nalít aspoň trochu vína...

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:07

Toto je druha hra. Vyhrava ten kto dostane zabky prvy na druhu stranu. Idu vo svojom rade proti sebe. Ked sa stretnu na leknach vedla seba tak hraci hadzu kockou a ten s vyssim cislom vyhrava a posuva sa vopred a druhy da zabku na start. Deti to zatial moc nebavi


Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:16

Luna Moje děti začaly teď samy chodit na zahradu. Jako to je velkej krok, sice tam vydržej v rozmezí 10-15 minut, než se porvou, zlejou nebo potkaj mravence, ale člověk by neřekl jak dlouhej je to najednou čas! No a proto nebudeme mít určitě příští tři roky plot jako každá správná novostavba, abych měla i po tomto štěstí! 

Jako vypnout WiFi a prudit je jediná možná šance pro tebe no! 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:24

Dnes jsme měly velké štěstí a potkaly velice aktivní vydru! Už jsme v tam byly snad pětkrát a tohle bylo poprvé, kdy se nám ta potvora poradne předváděla.Holky u ní strávily v součtu snad hodinu! 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 21:27

Karja potkají mravence to je jak náš mladší, ten po mě chce ometat pavučiny na hřišti. Aktuálně tu máme období bojím se větráku (i vypnutého). Ale s bráchou se nebojí a ten je bez rodičů klidně sám snad od narození, naštěstí.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:32

Evaeva Jo ta starší říká ,,nemám ráda co leze a létá,,. Už je to lepší, na jaře to bylo hrozne, ty první týdny, normálně hystaraky z mouchy! Už jsme byly i v tom Včelím domě:D a daly to:-D. Tam to je mimochodem hrozně super, hlavně pro zvídavé děti, asi starší co máme my. 

Hlavně já nic moc nevím, nemůžu je nic naučit, sotva vím jak se dělá med. Dnes mi jeden kluk ukazoval čolka, jsem byla jediná matka, co nevěděla co to je! Ale nedala jsem to znát! 

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:41

Tak ja sa priznám, že som rozmaznaná zvončekom "tetáááá, môže ísť XY von???", aj keď to nefunguje moc cez prázdniny, lebo vtedy sú všetci doma na vidieku:)))....ale ešte fungovalo...zbehni si len na zmrzku, aby si mal/a prechádzku na čerstvom vzduchu a často cestou niekoho stretli.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 21:42

Karja no já se tam k vám pořád chystám, ale pořád není čas. Chtěla jsem na víkend, že bysme dali včelí dům, vodní dům a Zruč ale my vůbec nemáme volno, jediný volný víkend do konce léta je přespříští a to je musíme ukázat tchýni, aby je na konci léta vůbec poznala

Možná to rozdělím na jednodenní akce, ale zase to není od nás vyloženě blízko.

On se teda kromě hmyzu bojí i například takových těch závěsných čističů do WC mísy, vysavače, vrtačky a bůhví čeho. To starší se nebojí snad ničeho, ani tmy. Toho poslat za tmy přes les s dvackou pro zmrzlinu, tak snad půjde

Offline Mrakoplas
Avatar
8783 příspěvků moje polička 06. července 2022 21:55

Evaeva s tym vysavacom si mi pripomenula, vcera som po niekolkych mesiacoch vyhrabala klasicky vysavac a deti sa na mna chodili pozerat a smiali sa, to uz je pre nich dinosaurus

Online Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:07

Karja ten plot bych tam snad vlastnoručně natahla, naše už taky chodí na zahradu sama, chodím ji teda furt okukovat, ale je to super, zlity nohy ji naštěstí nevadí 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 06. července 2022 22:14

Mrakoplas prosím tě, to je nějaká nová vlna, už se nebál. Pak se znovu začal bát, ale vyloženě hystericky, úplně všech. Teď už naštěstí zvládá příruční a klasický. Robot pouštím za šíleného řevu, když jdeme ven.

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:52

Karja natažený plot je úplně.nejvic boží věc,  co se mi letos přihodila

A jako správná novostavba na lehce svazitem pozemku, kdy nestačilo jen zebetonovat sloupky a natáhnout pletivo, jsem.na to nečekala jen nějakých 6 let

Ale je to skvělý, skvělý,  oni si tam venku prostě něco dělají, ja je slysim a vidim.pres okno a v mezičase uvařím, uklidil kuchyň,  už jsem i chvíli koukala na seriál

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:56

Sairon Jo, ale ani jedni naši sousedi plot nemají a vypadá to že u jedněch se to ani moc nepohne. 6 let to trvat nebude, ale rok bych řekla že klidně. 

Offline Sairon
Avatar
1853 příspěvků moje polička 06. července 2022 22:59

Karja my si taky museli dělat ze všech stran. Jedni sousedí na to kašlou, druzí teprve začali stavět, tak mají jiné starosti a že třetí strany máme polňačku. 

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 06. července 2022 23:02

Sairon To oni to udělají, výhledově. Zas jsou to naši přátelé, asi by je to vcelku nasralo:-D

Offline Garfie
Avatar
23879 příspěvků moje polička 07. července 2022 08:56

Potrefenáhusa Kvarteto je super a myslím, že by se ti moc líbilo tohle.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 07. července 2022 09:39

Garfie to je fakt krásný a takhle jak ho vidím, myslím, ze už ho mám odsud uložený 

zatim teda mi to ale přijde pekelne tezky, i když ty děti překvapí, jak jsou dobrý, naše pozná i deemko, ve kterym nikdy nebyla (maj tam drevenyho houpaciho koně, asi v každým- volá ihahá)

my už zkoušeli první ovocný sad, to je zatím nereálný, teď jsem koupila na žutaskovo doporučení moji první hru, tak zatím vozí krtka (je tam dřevěná figurka) autem, ale myslím, ze tohle už půjde, jsou tam takový jednoduchý společný úkoly 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 07. července 2022 11:00

Potrefenáhusa u nás houpací kůň není, u nás je hrací stůl s autíčkem. Můj oblíbený obchod, dítě si hraje a já můžu v klidu nakoupit:)

To kvarteto je krásné, ale myslím, že hodně těžké. My jsme jako děti měly krtkovi, sbírali se ty čtyři kamarádi při různých činnostech a ještě to bylo podbarvené jednou barvou. To bylo hodně názorné. Náš mladší ten ovocný sad hraje tak od dvou a čtvrt, ale nejvíc miluje kloboučku hop!, akorát zatím nechápe princip her obecně, že někdo vyhraje nebo prohraje:) 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33649 příspěvků moje polička 07. července 2022 11:18

Evaeva myslím, ze vůbec nevadí, ze nechápou princip, ono to jednou přijde (a s tím ta frustrace )