Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 24. června 2022 23:53

Kokoska takhle jezdila ségra s ekzémem taky. Dokonce jí tam mamka na radu doktorky ani nemyla Je pravda, že to vždycky hodně pomohlo, ale bohužel jen na chvíli. Úplně to přešlo až s věkem.

Offline mnum
Avatar
2138 příspěvků moje polička 25. června 2022 07:41

Kokoska haha, tak kaminkove dovolene jsme meli i my, nejvic si vody v potocich a louzich uzila starsi na dovolene ve Skotsku, tam bylo hazeni kaminku hlavnim programem nasich dnu S ekzemem mas pravdu, nase mala ma na zapestich, tak jsem zvedava zda s tim more neco udela 

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. června 2022 08:00

Ptosím vás, ja mám debilný dotaz ako z mimibazaru...po druhom pôrode mi zostalo akoby tehotenské brucho, ale hore už od hrudného koša. Proste hneď pod prsiami mi už začína vypuklé brucho, ako keby som bola tehotná proste. Nad pupkom mám väčšie brucho ako pod pupkom. Je to normálne? Dá sa s tým niečo robiť? Keď schudnem, stratí sa to? Hurá, plavková sezóna

Offline mnum
Avatar
2138 příspěvků moje polička 25. června 2022 08:23

betsey nemas diastazu?

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. června 2022 08:30

mnum mojím a mužovým neodborným okom podľa domáceho vyšetrenia nemám, ale u profesionála som nebola

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. června 2022 08:50

betsey řekla bych, že jen zhubnutí nepomůže, ale nějaké cvičení na vnitřní stabilizační systém by mohlo. Asi bych si nechala zkontrolovat tu diastázu, rovnou by ti mohli dát i nějaké cviky.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. června 2022 08:51

mnum Skotsko

Online Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 25. června 2022 08:54

betsey ja mam uplne stejny bricho, ne teda poporodni samozrejme, ale poprechodove. Radili mi jogu, ze se zpevni ten stred tela, ale byl covid a ted nemuzu nikam pravidelne chodit, protoze jezdim casto mimo Prahu. A doma sama se nedokopu.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. června 2022 08:57

Evaeva akurát som si už našla fyzioterapeutku, čo sa priamo tomu venuje. Hneď v pondelok jej zavolám. Ma muz presviedčal, že stopro nemám diastázu a ja som mu to proste uverila bez overenia, ale teraz si rozhodne istá nie som

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 25. června 2022 08:59

Kokoska hmm, jogu cvičím už roky, ale je pravda, že od narodenia druhého len veľmi sporadicky

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. června 2022 09:01

betsey ona to nemusí být rovnou diastáza, aspoň ne velká, ale to břicho holt není v takové kondici, určitě ti něco doporučí. Já jsem po druhém porodu chodila na cvičení s fyzio, bylo nás tam asi pět, chodily jsme i s dětmi. Bylo to super, začínaly jsme s dýcháním, postupně došly dál, ale bohužel po pěti lekcích přišel covid

Offline mnum
Avatar
2138 příspěvků moje polička 25. června 2022 09:12

Evaeva nj, jedna z nejkrasnejsich dovolenych, prijemne ochlazeni v lete

Online Kokoska
Avatar
28004 příspěvků moje polička 25. června 2022 09:15

mnum jo, Skotsko je moc krasny, jen teda nesmi prset celou dobu v kuse.

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. června 2022 09:16

mnum my tam byli ještě bezdětní. Počasí jsme měli úplně super, jen přeháňky a občas jsme se dokonce svlékli do trička

Offline mnum
Avatar
2138 příspěvků moje polička 25. června 2022 09:16

betsey no prave, ze ty vela cvicis jogu, tak uplne s tou diastazou neviem, ale inak neviem co by to mohlo byt, keb to bol len  tuk, tak by si to asi poznala... Ale je fajn ak ta skontroluje niekto kto to vie rozpoznat a pripadne poradi co s tym

Offline Dadoo
Avatar
11569 příspěvků moje polička 25. června 2022 09:59
Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 25. června 2022 10:26

Dadoo to jsme dělali, když bylo synovi tak 2,5. Líbilo se mu to dost.

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 25. června 2022 11:02

Dadoo jo, to jsme taky dělali! Díky za připomenutí, úplně jsem na to zapomněla.

Offline slniecko admin
Avatar
17522 příspěvků moje polička 25. června 2022 21:28

betsey asi diastáza, daj si to vyšetriť aj UZV.

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 26. června 2022 10:43

Dcera mela dneska ráno hysterák, když jsem jí řekla, že předevčírem už nikdy nebude. A ještě jsem dodala, že leda tak pozítří bude předevčírem dnes

Řvala, že život se přece opakuje v kruhu (jak na to přišla, netuším), tak kdy bude zase předevčírem. Já oponovala, že podle mě život plyne v přímce. Kdyby u toho nebyl takový řev, mohla to být docela pěkná filozofická chvilka...