Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 23. června 2022 10:19

Mohučanka Jé, tak to máme úplně stejné vzpomínky, včerně starší ségry a vodáckých táborů!

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 23. června 2022 10:24

Garfie a navíc sdílíme křestní jméno

Offline Garfie
Avatar
23623 příspěvků moje polička 23. června 2022 10:38

Mohučanka Paralelní dvojče!

Offline ziginka
Avatar
673 příspěvků moje polička 23. června 2022 11:21

Diky za nazory. Tatinkovi se do stanu nechce. Ja mam problem, ze mi pripada, ze se tata chova moc ochranitelsky, ale taky pak pochybuju, jestli nejsem az moc benevolentni. Podle me synovi hrozi akorat to, ze se tam nachladi. Tatinek mluvi o tom, jak nekdo preleze plot a syna unese.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 11:33

ziginka ta pravděpodobnost, že někdo přeleze k vám přes plot, aby ho unesl...no pravděpodobnější mi připadá, že se to stane cestou ze školy, bohužel. Ale tatínka asi nepřesvědčíš, pak bych ale případný zákaz spaní ve stanu nechala na něm. Možná ho syn na společné spaní ukecá.

Online Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 23. června 2022 12:32

Tak jsme byli na tříleté kontrole, Viktor to celé prořval, nenechal na sebe sáhnout, po tom zpackaném odběru z minulého týdne, je v ordinaci úplně nepříčetný. Míry i záznam o vyšetření varlat jsou naštěstí ve zprávě z endokrinologie, že slyší a vidí, jsem jen potvrdila já. Takže kontrola to byla opravdu jen formální. Na kontrolní odběr, který nás čeká na té endokrinologii, nám doktorka předepsala Diazepam, asi si ho vezmu taky. . Do toho Ríša, který nemůže kvůli rýmě do školky, pořád mlel sestře něco o Minecraftu, a venku pod oknem řvalo dítě, se kterým přišla matka na vyšetření kvůli podezření na nějakou exotickou nemoc, takže nesměli do čekárny. Show velká teda, odcházela jsem úplně zpocená.

Offline continuity
Avatar
33124 příspěvků moje polička 23. června 2022 12:47

ziginka mě přijde příliš ochranitelsky tatínek problém tak nějak obecně. On je ten, co má dítě učit odvaze a překonávání překážek. Nemůžeš s ním o tom promluvit?

Pro klid duše tatínka tam lze nechat dítě s nějakou chuvickou nebo vysílačkou, pokud nějakou máte. 

Ja měla takto bojácnou matku a dalo trochu práce se z očekávání těch katastrof vymanit. A to bych řekla, že v tom stanu by nás u babičky na zahradě klidně nechala. Takže já bych to rozhodně na tatínka nenechávala, resp. bych nenechávala bojovat dítě s tatínkem. Jeho iracionální strachy nejsou odpovědnost, kterou má nést malé dítě. 

Offline letfenixa
Avatar
7808 příspěvků moje polička 23. června 2022 12:48

Pinot Noir

Živo to vidím a ľutujem, všetkých. 

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 23. června 2022 13:15

Pinot Noir Lituju te, dobře to znám, ale rve mi to tam dvakrát. Ale ty odběry a lékaře navíc, to bych zažít nechtela, držím vám palce. 

Offline Tabea
Avatar
4574 příspěvků moje polička 23. června 2022 13:21
Reakce na Karja:

Pinot Noir Lituju te, dobře to znám, ale rve mi to tam dvakrát. Ale ty odběry a lékaře navíc, to bych zažít nechtela, držím vám palce. 

Pinot Noir Taky si to dovedu živě představit a oblívá mě pot. U nás při poslední návštěvě (očkování) syn řval česky, že je doktor hluchej. Nějak si mysli, že hluchej je hloupej. Děti řvou a doktor mluví tichým hlasem. No uff. Tak ať příště aspoň můžete jít bez R., aby ses soustředila jen na jednoho.

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 23. června 2022 13:46

Tak jak sraz? Vyšel nějaký den? A kam?

Offline dzizisketa
Avatar
7376 příspěvků moje polička 23. června 2022 14:06

Včera večer nechtěl večeřet a šel pozdě spát, ráno vstával v šest a než jsem dokojila, křičel "moje bříško má hlaaaad!" Dopoledne cpal Šárce do obličeje šustící kostku. U oběda prohlašoval, že nemá hlad a že je to nechutné. A pak, než za nima přijdu, najdu tohle. To mně i bleskne hlavou, že je škoda, že třetí už mít nebudem.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 14:16

dzizisketa nějak jsme se nedohodli Myslím, že nejvíc lidí mohlo v pátek DOpoledne

A s tou sourozeneckou láskou ti rozumím společně jsou vážně nejkouzelnější, v těch nejlepších okamžicích jen s povzdálí poslouchám. Já se zrovna včera ve sprše rozbrečela, že jestli bude třetí dítě, bude při nejlepším 3,5 roku od kluků. A to si ještě nalhávám, že by třetí nakonec u muže prošlo. S touhle otázkou mám pořád problém se vyrovnat.

Offline Mrakoplas
Avatar
8723 příspěvků moje polička 23. června 2022 14:23

dzizisketa Evaeva asi vam to nepomoze ale tri su aj tak najblbsi pocet. To sa dvaja spolčia proti tretiemu a to chuda sa nema s kym hrat! (traumicka  z detstva :)))

Ale samozrejme chapem. Jak rastu a zacinaju byt velkaci, obcas ten pocit premkne aj mna. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 14:26

Mrakoplas tohle mi říkala jedna kamarádka, ale kdo ti zaručí, že se nespolčí tři proti jednomu nebo se dva nebudou hádat jako my se ségrou. Já vůbec netoužím po miminku, ale po třech  dětech

Offline Vari
Avatar
1602 příspěvků moje polička 23. června 2022 14:30

Evaeva Ja se vzdycky u miminek dojimam a je mi lito, ze dalsi nebude a ze jsem si ty dva nemela ani sanci uzit. A pak zacne klasicky peklo, kdy si rikam, uz aby mazali na intr. :-D Tuhle jsem zjistila, ze existuje pojem terrible twos a je to dost vyzivny obdobi musim rict.

Offline Mrakoplas
Avatar
8723 příspěvků moje polička 23. června 2022 14:34

Evaeva ked sa hadaju dvaja tak je to aspon take vyrovnane, ale ten treti je chudak odstrceny :)) 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 14:37

Vari mně právě mimina vůbec neberou, až ty větší děti, batolata a starší. Jinak terrible twos jsem úplně neměla ani s jedním, já u obou zažila spíš terrible one:)

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 23. června 2022 14:39

Mrakoplas to je pravda, ale pro rodiče to muselo být dost peklo, my v sobě byly fakt pořád, ignorace byl ten lepší stav:)

Offline Mrakoplas
Avatar
8723 příspěvků moje polička 23. června 2022 14:43

Evaeva ja mam rada aj babatka ale uz som zlenivela. Teraz je to taka pohoda, konecne po rokoch mozem sediet a s niekym kecat namiesto aby som musela byt batolatu neustale za zadkom aby sa dakde nezrakvilo.