Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:39

A teda len doplňujúce info, dieťa žije aj po vycucaní zubnej pasty, dokonca mu nebolo ani zle (a podľa mňa by si kľudne dal znovu).

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:41

Garfie Klidně týden odpočiň To je velkorysost

Offline Mohučanka
Avatar
6368 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:44

DrowRanger dcera měla loni palčáky na zip z decathlonu a druhé, lepší, Color Kids Kompin. Overal už neměla, tak to nevím.

Offline Karja
Avatar
35506 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:44

DrowRanger Ja koupila se zipem ty pidilidi rukavice, jsou dobre. Nevim, zda jsou I na slovensku;-)' Celkove ta znacka mi prijde super;-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:01

DrowRanger máme rukavice Reima, nejsou na zip, ale sahají až pod loket, jde to dát přes bundu, za mě nejlepší varianta.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 15:58

DrowRanger Tak to jsem ráda, s tou pastou

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 16:02

DrowRanger syn má z Decathlonu, nepromoknou

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 16:03

letfenixa já to nemyslela jako odborné vysvětlení, synovi se líbilo, že se ten sněhulák dostane do moře.

Offline MP Meri
Avatar
5403 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 17:14

Pro dnešek přebírám plaketu nejhorší matky. Sambo se vrátil ze školky s tím, že dostal od učitelek lehce "vyčteno" (těžko říct, jak to bylo), že se syn bojí sněhu Že dneska se všechny děti válely ve sněhu, koulovaly a stavěly sněhuláky, jen ten náš postával opodál a hystericky na sníh nechtěl ani sáhnout. A že bychom ho tedy měli se sněhem nějak seznámit. No jako čemu se divěj, je to dítě ze Žižkova, na narvaný hory jsme nejeli, za našima jsem byli naposledy na Vánoce a to nebyla ani vločka ... takže pořádnej sníh viděl v reálu až dneska (loni nepočítám, nemůže si pamatovat), ačkoli teoretickou přípravu jsem nezanedbala, četeme si o něm, kreslíme a koukáme z okna už nějakej pátek, dokonce je to teď neoblíbenější slovo ... ale realita nějak neklapla

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 17:20

Ďakujem za rady, nakoniec som objednala z decathlonu zn. Wedze - sú až po lakeť a so zipsom, tak by to malo byť ok. S kombinézami tápam, nechce sa mi za ňu dať 30+ eur ak ju syn bude mať len na mesiac a pol.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 17:23

MP Meri u nás má syn obdobie, že vykrikuje, že sa bojí všetkého možného. Vrátane mňa alebo tata, ako sa mu hodí. A v snehu by sa na 100% neváľal, akonáhle spadne tak stuhne a keď ho postavím, vystrie ruky pred seba, kričí "špinavý" a nepohne sa, kým z neho neoprášim poslednú vločku. starých rodičov má na horách, kde je sneh od novembra :D Takže by som sa na to s veľkou pompou vyprdla :)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 17:56

MP Meri moj syn sa snehu sice neboji ale nechce sa vobec smykat z kopca. U nasich mal plastovy tanier a raz sa spustil aj to len po zasnezenom chodniku. Na sanky si nechcel ani sadnut a pomaly som ho nutila aby sme sa smykli spolu. No spustili sme sa asi 4-5x a potom sa mi na tento typ zabavy vysral

Offline letfenixa
Avatar
7807 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:08

Evaeva tá odbornosť bola nadsadzka

Offline letfenixa
Avatar
7807 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:09

MP Meri veď má 2 roky, čo riešia

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:33

MP Meri tak syn se ve sněhu válí pořád, on se bude válet v čemkolivale nechce bobovat. On má svoje boby, já jezdím s malým na sanich. Jak napadl sníh, boboval sám skoro hodinu, pořád nahoru dolů. Od té doby nechce, ani z malého kopce ani nikde. Jednou jel se mnou na saních, pak už nechtěl ani to. Radši běhal podél kopce nahoru dolů, jak jezdily děti. Holt všude je něco

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:36

Jinak titul nejhorší matka dne vyhrávám já To co se u nás dělo před synovým online cvičení a trochu i po něm nebylo ani respektující ani nevýchovné ani to nemělo moc společného s normální výchovou. Nejhorší je, že ani moc nevím, co jsem měla udělat jinak.

Offline Malenge
Avatar
4217 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 18:50

Jsem si pod vlivem zdejší debaty říkala, jak budu ta teda ta respektující matka a jak jednou odejdeme z domu v klidu a s úsměvem na rtech, no, takže to opět neklaplo, vydržela jsem teda výrazně déle než normálně, ale když jsem já i mladší byli dávno navlečení v zimních věcech komplet a postávali před domem, aby se tu hysterka válela nahá před otevřenými vchodovými dveřmi a ječela, že nemá slipy (které měl 5 cm před nosem), poté, co jsem ho xkrát upozornila, že už opravdu jdeme, a on si stejně musel běhat po schodech příp. jezdit s autíčkem, tak jsem vypěnila. V okamžiku, kdy za námi zapadla vrata, se zázračně změnil ve zcela normální dítě, já to prostě nechápu. Nikdy, opravdu nikdy neodejdeme z domu bez scény, i když ho na odchod připravuju dvě hodiny předem, je to fuk

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:19

Malenge scéna při odchodu je u nás normální. Lepší je, když mu to připravím, řeknu, že jdeme ven a pak už říkám jen Já už si beru kalhoty. Už oblékám bráchu.... Ale jak říkám, je to lepší né ideální.

Edit: jsem někde četla, že tyhle malé děti nesnáší ty změny, přechody mezi činnostmi. To by u nás odpovídalo. Klidně se mě bude dvě hodiny ptát, kdy už půjdeme ven, ale potom řekne, že nechce a nakonec přijde scéna. Venku je jak vyměněný.

Offline Pinot Noir
Avatar
24267 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:30

Malenge Evaeva to je všude stejné

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 19:33

Pinot Noir já už se scénou dopředu počítám, tak to snáším celkem v klidu. Musím říct, že poslední dobou je to lepší, někdy i dva odchody že tří jsou bez scény. Já teda nic nezměnila, takže asi dospívá syn.