Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:21

Moja šéfka vedela o mojom tehotenstve hneď v ten deň, čo som to zistila aj ja, keďže deň predtým mi aj s kolegyňou povedali, že tak ako sa cítim, treba si spraviť test

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:21

Mám nový špeciálny zimný tip na hysterak - sneh sa topí !

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:49

711990 ve zkusebce.... jenze sef meho tymu se rozhodl si me nechat s tim, ze se po pul roce na zkraceny uvazek a HO vratim. Jenze se nedohodl o tom s personalnim sefem.  A podruhe jsem prijala povyseni a druhy den zjistila, ze jsem tehotna.

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:55

letfenixa  To mi připomnělo, jak se mnou svého času kamarádky ani kolegyně nechtěly nikam chodit, protože kdo se se mnou opil někde na baru, do týdne se ukázalo, že je těhotný, taky už jsem mohla převídat!!!

Online Jos
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:58

Ja mlzila skoro cely trimestr. Vedel to jen nadrizeny, protoze jsem zasadne chodila dusit na angiografickou linku a furt odbihat tam nejde do aleluja. Jeste nejlepsi kamaradka kolegyne to vedela. Mela jsem hruzu to oznamit, co kdyz o to prijdu a vsichni o tom budou vedet (opakovana zkusenost te me kamaradky). Ale sluzby jsem mela pekelne a usinala i ve stoje a jeste jsem dostala kartac v Gennetu, ze jeste chodim na sal no...

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:08

letfenixa My jsme museli i dávat snehulacky do mrazaku

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:12

Mha

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:14

letfenixa No přece bys je nenechala umřít, ne?

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:16

Mha chudáčikovia

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:17

Mha Nene

Offline DruI
Avatar
3226 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:17
Reakce na Garfie:

letfenixa  To mi připomnělo, jak se mnou svého času kamarádky ani kolegyně nechtěly nikam chodit, protože kdo se se mnou opil někde na baru, do týdne se ukázalo, že je těhotný, taky už jsem mohla převídat!!!

​Na tom se dal postavit úspěšný obchodní model! Přímo vidím tu reklamu: Chcete otěhotnět? Opijte se se mnou! ;o)

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:18

Mha zrovna dneska jsme koukali na jednoho v knížce, syn to moc neprožívá, ale teď ho to nějak zasáhlo. Ale vysvětlili jsme si, že se sice rozpustí, ale jako kapička doplave až do moře, kde se bude moct koupat a nakonec se v mracích dostane zase k nám.

Offline Garfie
Avatar
23825 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:20

DruI Jenomže on byl trochu problém v tom, že už vesměs těhotné byly, jen to nevěděly, ale aspoň jsem si několikrát ověřila v praxi, že intoxikace organismu v ranné fázi ničemu nevadí!

Online brrr
Avatar
9964 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:25

Po mě chtěl šéf, ať se zeptám svého gynekologa, jestli můžu kopat. No a doktor si to vyložil tak, že se ptám, abych kopat nemusela a užuž mi chtěl napsat rizikové. Naštěstí se všechno vyjasnilo a já byla v terénu až do sedmého měsíce, tzn. že jsem se moc neukazovala v práci, takže se to rozkřiklo docela pozdě.

Offline dzizisketa
Avatar
7425 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:25

Já oznámení v práci pořád oddalovala, nějak jsme nebyli schopni se sejít všichni a říkat to po jednom se mi nechtělo... Až nás pak svolala jiná kolegyně, že ke konci dalšího měsíce odchází, tak to už jsem pak teda přiznala, že půjdu čtyři měsíce po ní 

Offline Malenge
Avatar
4233 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:26

Já zavolala šéfovi, zda se za ním můžu na skok stavit. Prý jo, tak klepu na dveře, otevře, nešťastný výraz a na celou chodbu zavyl: neeeee, řeknete mi, že ještě neeeeee

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:26

Evaeva syn to z odborného hľadiska vysvetlené má, ale z citového to nechce

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:26
Reakce na DruI:

​Na tom se dal postavit úspěšný obchodní model! Přímo vidím tu reklamu: Chcete otěhotnět? Opijte se se mnou! ;o)

​To myslím praktikuje leckdo, ale obvykle to bývaji chlapi

Offline letfenixa
Avatar
7919 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:27

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 14:38

Prosím Vás, máte tip na nepremokavé rukavice pre 2,5 ročné dieťa? Doteraz mal syn len klasické bavlnené palčiaky z H&M, ale tie už mu nevyhovujú, chce sa so snehom hrať (prípadne keď spadne, tak mu bavlnené premoknú). A najlepšie ak by boli na zips pre ľahké obliekanie. A taktiež tip na overal? Syn podrástol cez zimu o 2 veľkosti a v Lidli sú všetky vypredané, neuspela som ani na bazároch a v skupinách a inde som zatiaľ zimný overal nekupovala, tak nemám skúsenosť.