Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Tabea
Avatar
4661 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:44

Garfie žužlala mám doma taky. Oblečení spíš ne, ale pořád má nějaký hračky/jejich součásti v mordičce. 6 let

Offline Aranel
Avatar
4494 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:45

Lamicka Nevím už 100% autorku, ale zaujalo mě to. Možná vlastně i moje maminka má takovej vývoj, zdobí fakt dost a uklízí furt stejně jako během roku.

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:49

Aranel Ja sisi varenim proste odpocinu. Takze ano vareni je muj konicek a bavi me, pritom varim treba kure na paprice a tak:-D. Vetsinou kdyz nekoho bavi vareni, tak dela sofistikovanejsi recepty;-)

Offline Sweet Potato
Avatar
34793 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:56

žluťásek Hned bych si hryzla

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 10:57

žluťásek  Jo, mně se to líbí, je to fajn. Nevím úplně, jestli to třeba nesměřuje k tomu, že si na to naopak ještě víc zvykneš  ale pokud to pomůže soustředění, tak jsem spokojená. Včera byl tak neschopný dělat školu, že jsem málem brečela. Nejhorší je, že pokud je úkol dost těžký, tak aby to byla výzva, tak je v pohodě, nejhorší jsou ty tuny procvičování, ale bohužel udělat to musí :-/

Jinak ony ty pomůcky pro ADHD děti jsou super, třeba s učitelkou jsme se domluvily (její nápad, je skvělá!), že bude mít ve škole místo židle balon, bohužel kvůli pandemii už jsme to nestihly realizovat. 

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 11:14

Aranel Moje mama taky. Driv fakt cistila kazdy milimetr. Silela jsem z predvanocniho umyvani obyvakove steny, kde se lestil kazdy hrnecek. Ty uz teda taky zabalila do krabic... hrozne vymekla za ty roky.

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:03

Musím se vám svěřit s milým zážitkem ;) Musela jsem v práci nahlásit budoucí odchod na mateřskou a říkala jsem si, jak to asi proběhne. Můj šéf je totiž kombinací Sheldona a Sagy Norén, hrozně inteligentní profesor, ovšem povznesený nad veškeré záležitosti obyčejného života a nějaké emoce a sociální vazby. Obzvlášt negativní feedback dává najevo brutálně upřímně, naštěstí ne na mě Už mu dokonce přišlo upozornění od HR, že by měl svoje hodnocení aspoň sem tam trochu zaobalit a nepoužívat pořád slova "Tragödie, komplette Katastrophe, ostuda pro celou instituci"

No přijdu tam, řeknu mu to... a on se úplně rozzářil, strašně gratuloval. Já: "No, to jsem nečekala, že se budeš tak radovat, že jdu pryč! ;-)" On: "Ale tak já mám radost za tebe jako za člověka."

Další den přijdu do práce a na stole od něj krásný dárek pro mimino i s dojemným, vlastnoručně psaným přáním ;-) To mě fakt překvapil.

Offline moora
Avatar
7507 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:05

JanieB to je krasny :)

Offline Karja
Avatar
35781 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:14

JanieB To je hezky!

Mne rekl sef. Aha, gratuluji. A to planovane? Ja to mel vymyslene jinak, ted jsi jeste nebyla na rade:-D. 

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:16

Karja Pořadnik na otěhotnění

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33659 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:16

JanieB  krásný 

ja to musela vybalit, když si mě pozval ředitel, aby mi přidal...

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:35

JanieB to je moc hezký!

Potrefenáhusa já když mi chtěl dát funkci byla jsem fakt ráda, že jsem těhotná.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:40

JanieB To potěší

Kdysi v práci jsme oslavovali miminko kolegy, já tam byla mezi programátorama jediná ženská a šéf, jinak fajn chlap, říká: Ještě že tu mám samý chlapy a ty už jseš stará bába, tak nemusím ty mateřský řešit. No, byla jsem v osmým týdnu zrovna....

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:44

Garfie má i okousané bundy? Syn jo, o trikách nemluvím. Když si hraje nebo soustředí, tak si žužlá alespoň koleno.

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 14. ledna 2021 12:56

Karja my byly v práci prakticky samé ženské, kromě jedné bezdětné. Šéfova noční můra byla, že všechny naráz otěhotníme:) Kupodivu jsme skutečně otěhotněly postupně.

Online Kokoska
Avatar
28228 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:06

Jennyfor a naservirovalas mu to rovnou tam?

JanieB to je moc hezky, kdyz nekdo takhle pozitivne prekvapi.

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:07

No, dotazy na plánování u nás odpadají tím, kolik mi je (bohužel už blíž ke 40 než ke 30) a v říjnu jsem se vdávala :-)) Byla jsem ten případ, co sledoval opatření, které zavedou hned po volbách, a ještě ve středu ráno jsem nevěděla, jestli v sobotu bude svatba pro 10 nebo pro 50 lidí ;-)

Takže jsem asi byla jasná. Ovšem obří audit z celosvětového Head Officu za posledních 8 let, co bude v dubnu, ještě "krásně" stíhám ;-) To se šéfovi ulevilo, protože jako jediná z celého týmu jsem během celého toho období byla nepřetržitě ve funkci. Taky jako jediná z celého týmu jsem absolvovala ten poslední audit, tak vím, co a jak. Je to radost, takové rozloučení s prací :D

Offline Garfie
Avatar
23881 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:10

miuu Bundy ne, ale ožužlané nákrčíky peru furt. 

JanieB To je ale krásný!! 

My pracující doma víceméně na volné noze sdělujeme těhoteství stylem: šéfová "prosím tě, nemohla bys..." "hele já jsem teď v porodnici, ale zítra mě pustí, tak zkusím pohlídat další vývoj" "jejda! Tak to gratuluju a klidně si týden odpočiň"  (true story) 

Offline žluťásek
Avatar
7599 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:10

Potrefenáhusa já když jsem měla podruhý neschopenku z gynekologie a nechtěla jsem lhát. Šéfová řekla, že si razítka vůbec nevšimla a že by mi zánět močáku sežrala klidně podruhý i potřetí. Ale bylo mi to blbý. 

Offline 711990
Avatar
17106 příspěvků moje polička 14. ledna 2021 13:13

Potrefenáhusa ja to musela vybalit na diskuzi po skonceni zkusebky. Asi vetsi ostudu jsem v zivote nezazila, protoze takhle to fakt planovany nebylo